Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected SAHP Korumpirana Biografija I Karlo Haluzan I 13006

Rejected
Status
Not open for further replies.

Karlo Alhabib

Player
Player
Joined
Mar 28, 2022
Messages
22
Ime: Karlo Haluzan
Pol: Musko
Starost: 62
Nacionalnost: Amerikanac
Mesto rođenja: USD , Arizona
Boja očiju: smeđe
Boja kose: Crna
Tetovaže: Ima samo na ruci
Prednosti: Kolegijalan, Odgovoran, Poslusan.
Slabost: Nema


Zovem se Karlo Haluzan dolazim iz mjesta Tucson mali grad udaljeno 200 kilometara od grada Phoenix da vam ispricam svoju životnu priču o mojoj obitelji.
Moja majka je doktorica a moj otac je bivši Marinac ali trenutno radi u policiji i to u jedinici protiv narkotike i kriminalaca teških moj otac je pričao mi priče
iz vosjke kako je bio u afganistanu i iraku a o poslu u policiji pričo kako je uhapsio teškog kriminalac kojeg su godinama promatrali nekad me tata znao odvesti na posao

kad je bilo dan očeva upoznao sam njegove kolege koje rade sa mojim tatom pričali su mi priče iz akcije tako sam i ja želio biti ko moj otac vrhunski policajac protiv kriminala ko moj otac. Moja majka mi je bila potpora ko i otac majka mi je tu pomogla oko prve pomoći pošto je ona najskusniaj doktorica i njezine koleginice isto iz posla nekad majka znala vodit na posao bio sam s njezinim kolegicama mi sam omiljen moja familija je uvjek bila uz mene baka djed otac majka stričevi moja porodica je bila u policiji u vojsci tako sam je krenuo stopama njihovim da budem vrhusnki policajac počevši u vojsci pa otisao kod tate u policiji i to kod njega u jedinici protiv narkotike i kriminalaca

Vještine : Spretan s oružjem , Borilačke vještine (Box ,Tekvandol , karate i kunfu )


Karlo moze da uzme mito do 100k $
Karlo moze bilo kome ocistiti dosije i da pusti osumnjičene na slobodu
Karlo moze ići na black market prodavati oružja i kupovat
Karlo moze koristiti oruzje ili predmet bilo kakvih oznaka,legalno i ilegalno(heavy sniper,machine gun,kratku sacmaricu i sve sacmarice i sva oruzja),na duznosti i van nje
Karlo je u stanju uvek da se bori 2vs1 zbog njegovog treninga i uvezbanosti
Karlo
moze da podize oruzije sa poda, veze,vuce,lijeci i penje uz merdevine i stavlja u auto sa pistoljem ili tezerom u ruci(ne puskom)
 
Last edited:

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,975
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom