Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
8621
Players nickname
kimi cartier
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 28, 2024
Time of violation
23:12
Proofs
https://youtu.be/4y6bEfOHKCQ

Zizi cartier

Player
Player
Joined
Mar 28, 2024
Messages
7
Brojano im je prije imali su iste maske naocari i obucen je bio isto njegov drug tjt.
 
Last edited:

Akash Cartier

Player
Player
Joined
Sep 22, 2023
Messages
27
Vece Administracijo sve se vidi u pov-u mass rule break zamijenili smo auto zanima me samo kako su nas prepoznali. Zamolio bih svaki OFF-TOPIC da se kazni!!!
 

Godzi Cartier

Player
Player
Joined
Mar 2, 2024
Messages
25
Brojano im je prije imali su iste maske naocari i obucen je bio isto njegov drug tjt. i poslije toga ovaj je momak rekao vise puta mrs administrato
Vece Administracijo sve se vidi u pov-u mass rule break zamijenili smo auto zanima me samo kako su nas prepoznali. Zamolio bih svaki OFF-TOPIC da se kazni!!!
a to nije istina jer se u povu da sam promenio majcu
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,699
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- Nedovoljno dokaza
- POV krece sa parkinga ja nigdje ne vidim sa kojim autom i sa kojom odjecom ste vi prije isli kod SAHP-a samim time nemam mogucnost da zakljucim da ste promjenili sve sto kazete da jeste , mogli ste da uradite sledece da odete uradite CB , promjenite sve auto , odjecu upalite POV , pa na povu vratite onu prvobitnu odjecu u kojoj ste radili CB i odete opet tamo kako bi izazvali reakciju SAHP-a
Samim time ovaj POV je Nedovoljno dokaza !

- Ukoliko imate POV od samog pocetka gdje se vidi prvi put u kom autu i kojoj odjeci idete ispred SAHP-a dostavite ga
- Rok dostave 7h
- OffTop naredni svaki bit ce kaznjen !
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,699
Prihvaceno

Organizacija SAHP bit ce upozorena za MG + FailRp

ID 8621 dobit ce kaznu za MG + CB
ID 8447 dobit ce kaznu za MG + CB

- Pricate citavo vrjeme za sve sto se desava putem discorda !
- Na poceku ovog drugog pova se vidi da prilazite sluzbeniku kako bi izazvali reakciju od njega !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom