Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
40073
Players nickname
Tone Capone
Administrators nickname
Carlos Velasquez
Date
Apr 21, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/ROatTzl

Tone_Capone

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
159
Poštovana administracijo danas sam bio okačen za G.P 6.15.
Ovo je žalba koja je prihvaćena: Approved - G.P.6.15 FailRP I 48024 40073
Navodno na njegovom pov-u se ne čuje kako ja liku brojim sto je automatski prekrsšno pravilo G.P 6.15.
Ovo je moj pov koji nisam stigao objavit jer je administrator brzo rešio žalbu i na tom pov-u se jasno vidi da ja brojim 5 sekundi.
Moj pov
Kao što možete vidjeti administrator Carlos Velasquez je kaznio sve igrače koji su bili snimljeni. Smatram da je admin napravio grešku što nije kaznio ID:58161 za FearRP jer je išao bez lične biografije 1v2. Link odbijene lične biografije: Rejected - Licna biorafija I Brane Kockica 58161.

Molio bih administraciju da dobro pogledaju cijelu situaciju i da mi se skine warn!
Hvala unaprijed!
 

Lale Zmaj

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
194
Poštovana administracijo danas sam bio okačen za G.P 6.15.
Ovo je žalba koja je prihvaćena: Approved - G.P.6.15 FailRP I 48024 40073
Navodno na njegovom pov-u se ne čuje kako ja liku brojim sto je automatski prekrsšno pravilo G.P 6.15.
Ovo je moj pov koji nisam stigao objavit jer je administrator brzo rešio žalbu i na tom pov-u se jasno vidi da ja brojim 5 sekundi.
Moj pov
Kao što možete vidjeti administrator Carlos Velasquez je kaznio sve igrače koji su bili snimljeni. Smatram da je admin napravio grešku što nije kaznio ID:58161 za FearRP jer je išao bez lične biografije 1v2. Link odbijene lične biografije: Rejected - Licna biorafija I Brane Kockica 58161.

Molio bih administraciju da dobro pogledaju cijelu situaciju i da mi se skine warn!
Hvala unaprijed!
isto sam i ja brojao ali kao sto se vidi na povu pricam ali se ne cuje, nemam svoj pov, ali se vidi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom