Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
25176
Players nickname
Luka Yankauskas
Administrators nickname
Michael Goat
Date
May 2, 2024
Time
0000
Proofs
https://imgur.com/a/O3jYuVK

Luka Yankauskas

Player
Player
Joined
Aug 9, 2022
Messages
56
Dobar dan postovana administracio_Ovim putem se javljam za un ban G.P 1.1 ovako se to desilo.Kada sam pocinjao igrati na ovom projektu pre nekih 2 ipo godine ja sam ziveo u jednom selu sa babom i dedom imao sam svoj i bratov kompiuter ja sam imao svoj nalog na mom kompiuteru i igrao sve normalno.Kada je doslo vreme da se selimo presao sam kod roditelja zbog skole i finansiskih uslova.Kompiuter sam poneo sa sobom i tada nisam znao da postoje pravila te sam tada koristi svoj epic game nalog i igrao kada su mi taj nalog hakovali na epic games ja sam pitao brata da mi da svoj nalog on je rekao da hoce i koristio njegov nalog za rock star i epik.Posle nekog perioda taj nalog je izbrisan sa epika ja sam pisao suportu oni su rekli da ne postoji uopste onda sam odlucio da uznem steam nalog sa novim rock starom na koji sam igrao do sada i na kom imam punu bezbednost.Ja se ovim putem izvinjavam i kajem sto nisam bio informisan o tome u to vreme sam pocinjao sam da igram i nisam nikog imao a sada imam puno drugara koje sam upoznao preko ovog projekta i najiskrenije se kajem sto sam prekrsio ovo pravilo stvarno nisam imao nameru.Od sada pa nadalje ako dobiem un ban obavesticu vas sta god se desavam samnom i mojim nalogom.

Molim Muju,Abrahama i ostali tim da mi oproste samo ovaj put nece se vise nikad ponoviti obecavam.
 

Luka Yankauskas

Player
Player
Joined
Aug 9, 2022
Messages
56
Dobar dan postovana administracio vim putem se javljam za un ban G.P 1.1 ovako se to desilo.Kada sam pocinjao igrati na ovom projektu pre nekih 2 ipo godine ja sam ziveo u jednom selu sa babom i dedom imao sam svoj i bratov kompiuter ja sam imao svoj nalog na mom kompiuteru i igrao sve normalno.Kada je doslo vreme da se selimo presao sam kod roditelja zbog skole i finansiskih uslova.Kompiuter sam poneo sa sobom i tada nisam znao da postoje pravila te sam tada koristi svoj epic game nalog i igrao kada su mi taj nalog hakovali na epic games ja sam pitao brata da mi da svoj nalog on je rekao da hoce i koristio njegov nalog za rock star i epik.Posle nekog perioda taj nalog je izbrisan sa epika ja sam pisao suportu oni su rekli da ne postoji uopste onda sam odlucio da uznem steam nalog sa novim rock starom na koji sam igrao do sada i na kom imam punu bezbednost.Ja se ovim putem izvinjavam i kajem sto nisam bio informisan o tome u to vreme sam pocinjao sam da igram i nisam nikog imao a sada imam puno drugara koje sam upoznao preko ovog projekta i najiskrenije se kajem sto sam prekrsio ovo pravilo stvarno nisam imao nameru.Od sada pa nadalje ako dobiem un ban obavesticu vas sta god se desavam samnom i mojim nalogom.

Molim Muju,Abrahama i ostali tim da mi oproste samo ovaj put nece se vise nikad ponoviti obecavam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom