Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41002
Players nickname
Teo Wales
Suspect ID
33329
Date of violation
May 3, 2024
Time of violation
21:00
Proofs
https://youtu.be/5ByLrRZ2Gtg

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Sa osobom sam imao dogovor da prodajemo oruzije i bilo mu je isplaceno
nakon sto sam mu isplatio novac za to oruzije koje je prodato posle neki dan sam napustio familiju tj danas
zbog nekog
: U povu se vidi gde smo ja i decko koji smo radili sa oruzijem pisali koliko uzimamo oruzija.
pov br 1.
pov br 2.
takodje u drugom povu se vidi da sam placao oruzije koje sam uzimao iz automobila u familiji takodje momci imaju
pov za Black Mailing tj sto je zahtevao od clanova koji su napustili familiju da im da po 4 5 miliona ako je potreban pov i to cete dobiti to ima prijatelj.
a takodje 4 miliona koja on trazi od mene i ostalih koje je okacio sve to naravno da ne vredi :D veliki pozrav za administraciju i ako je potreban jos neki dokaz za ovo od prijatelja sto imaju da je covek radio javite.
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
kada sam leftao familiju decko je pisao i rekao drugim clanovima u familiji da mu spremim 4m da me ne kaci
za navodnu kradju iz skladista
a za sve i jedan metak koji sam uzeo iz skladista sam imao dogovor sa deckom da prodajem oruzije i da mu dam pare takodje sam sve isplatio posteno!
Black Mailing:
 

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
79
Molim od sad pa nadalje kazniti sve OFFTOPIC komentare, i da odluci admin sto ce i kako ce.
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Naravno slazem se i takodje da se pogleda moja zalba na igraca Teo Wales!
pre pogresnih odluka.
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Da zamolim Seniore samo da preuzmu ovaj slucaj i pregledaju interakcije izmedju mene tea wales sto se tice prenosa novca i vadjenja iz skladista
 

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
79
Ja ne znam sta ti je problem, odbijena ti je zalba na mene, i nez zas se oces izvuc kad ti to ne moze uspeti jer si kacen za 6.22 sto znaci uzimanje iz skladista, podizanje ili uplacivanje novca na fam balans i tako bez odobrenja lidera, molim da vise nista ne pises na zalbu, nego napravi zalbu na administraciju ako se neces slagat sa odlukom, daljnji komentari i prijedlozi od strane bilo kog molim da se kazne na forumu.
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Takodje trazim od admina da provere Teo Wales za Drzavne organizacije
Posto je zovek u GOV-U a Lider je Neformalne Familije.
Odbijena je zalba jer te nisam snimao a sa balansa familije nisam skidao novac tkd haha
samo to dragi admini proverite lepo ceo slucaj i interakcije izmedju mene i njega
 

Dragan Legijaa

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
33
Da ne dodje do najgoreg slucaja da neko dobije ban i da ne uziva na projektu,ja se dobrovoljno prijavljujem da nadoknadim stetu od 4m i da svi budu srecni i zadaovoljni,zelim vam ugodno vece.
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
1,871
ODBIJENO

Ovo nije kradja iz skladista, igrac je konstantno uzimao i vracao stvari iz skladista, te u prilozenim dokazima je konstantno obavjestavao vas o svemu, kradja iz skladista se smatra kada vas igrac pokrade direktno i napusti fem, probajte rjesiti ic probleme izmedju vas ili jednostavno krenite svako na svoju stranu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom