Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
33595
Players nickname
Ante DeLuca
Administrators nickname
Relja Shark
Date
May 1, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/412240/

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
Dobar dan Mujo, ako pregledavas ovo ispricavam se sto sam toliko naporan ali to samo dokazuje koliko mi se svidja vas projekt, naime ja sam jos od davno dobio kaznu za multiaccount (Link zalbe: Approved - Multi account I 44523, 44091, 14018, 44202, 33595,), nakon toga nisam imao niti jedan account na kojem mogu igrati, bio sam pre tuzan i falio mi je vas projekt, pa sam okacio zalbu da dobijem unban na svom pravom twinku da imam barem jedan acc za igrati ovaj prelijepi projekt, Mujo je prihvatio tu zalbu te sam bio presretan vratiti se projektu, nisam krsio pravila i dao sam sve od sebe da uljepsam server i roleplay servera (link zalbe koju je Mujo prihvatio: Approved - Ban za G.P 6.3 | Abraham Elkhabib), ja sam taj unban smatrao kao dozvolu da igram na tom jednom jedinom accountu na kojem i je bilo moguce igrati, igrao sam ne znajuci da ista krsim, da sam znao nebi igrao, aplicirao sam se za admina te dobio ban za G.P 1.4, ubilo me od tuge posto stvarno nisam znao da to krsim i trudio sam se biti najbolji sta mogu. Kacio sam vec par puta appeal ali sam uvijek dobio isti odgovor... Ja bi vas molio ako je ikako moguce da dobijem barem 1 account da igram pristajem na sve wipe-ove u koliko je potrebno, ne krivim nikoga samo smatram da smo ja i Mujo imali ne sporazum, posto sam prvo dobio ban za multiaccount pa mi je on unbanovao 33595, i onda nakon par mjeseci opet banovao, hvala unaprijed i ispricavam se na previse teksta ali stvarno smatram da nisam kriv, lp i ugodan ostatak dana/veceri.
 

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
I jos jednom, u koliko je potreban money wipe sigurno pristajem na njega, nadam se da cemo se moci razumijeti, lp i ugodan ostatak veceri/ dana.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,329
Nazalost twink nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom