Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Un Ban Appeal Anti-Cheat 1004 |Napal Federov

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12831
Players nickname
PetarSuperstar
Administrators nickname
Napal Federov
Date
Dec 15, 2023
Time
00:00
Proofs
xxx

PetarSuperstar

Player
Player
Joined
Apr 27, 2024
Messages
3
Pozdrav administracijo ovim putem se javljam radi krsenje pravila anti cheata 1004 ovako se to desilo moj prijateli i ja smo igrali server sve normalno i ja sam hteo da uradim battle pass dok je moj drug tu to je veoma potrajalo veoma poznat zadatak ubiti igraca 300 puta ja sam ispao mnogo glup pa sam skinuo neke nedozvoljene stvarib tog dana sam bio neuracuvljiv jer mi je umrla baba samim tim nisam znao sta radim i veoma se kajem .Obozavam projekat mnogo sam steko prijatelja i uspomena i zbog toga zelim da se vratim na projekat

Ovu zalbu dobro zapamtite jer se nesto tako vise nikada nece desiti i ako se to opet ponovi zelim da me kaznite najvecom kaznom sto postoji

Zelim pozdraviti celu administraciju i ceo vas administrativni tim i lep pozdrav


PS izbrio sam sve diskord servere koje nesmem da koristim za gradn pristajem na money wipe samo da bi se vratio na ovaj prelepi projekat

Petar Superstar
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,666
Odbijeno, POV kada ste dobili ban je potreban da se vasa zalba uzme u razmatranje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom