Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38310
Players nickname
Bake_North
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Mar 27, 2024
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
poštovani Mujo..
siguran sam da si vec upucen u moju situaciju, Bake je....

Rejected - Pogrešno donesena odluka I Mujo Simba ovo je link od zalbe gdje sam trazio unban, na dc si mi rekao da je main 12376 a twink 38310.
zapravo je 12376 od mog druga acc a moj 38310 ako pogledas logove vidjet ces a je prvi acc iz moje kuce tj sa moje ip adrese 38310.
znam igrali smo na istom acc i pobrkalo se da je 38310 moj twink a ustvari sam prvi put igrao na njemu..

ako vec ne mogu dobit unban na 38310, imam ozbiljno pitanje..
da li imam dozvolu od tebe Mujo da kupim novi gta, da kupim novi internet i da se vratim na grandrp jer mi fali ovaj server i drugovi s kojima sam se druzio ranije.

ako ce zalba biti odbijena, barem mi reci razlog molim te, tj zasto ne mogu dobiti unban ili zasto ne mogu jednostavno kupiti novi gta i internet uz tvoje odobrenje.

kao sto sam vec rekao ali evo ponovicu.
u januaru prosle godine sam dobio gta acc od druga koji je ranije igrao grand i id mu je bio 12376, al to nisam znao.
ja sam poceo igrati grand i moj prvi id je bio 38310. nikada ranije nisam igrao grand prije toga, kao sto ti kazem, pogledaj logove i vidi da iz moje kuce, sa moje ip adrese je prvi put igrano na id 38310 i smatram da je to moj main.

unaprijed ti hvala
 

Bake_King

Player
Player
Joined
Mar 17, 2023
Messages
111
Status
Not open for further replies.
Top Bottom