Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Konstantno krsenje pravila | 41002

Your ID
1258
Players nickname
Jack_Gotti
Suspect ID
41002
Date of violation
May 8, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=_SKe5AsjV1k

Jack_Gotti

Player
Player
Joined
Apr 2, 2024
Messages
28
Postovana administracijo , navedeni uvek krsi pravila samo je pitanje da li to neko uspe da snimi ili ne uspe. Uglavnom gazi i maltretira nove igrace kao sto smo imali primer da je pisao ljudima 500k kaznu za drzavni udar.Samim tim baca los ugled na policijske organizacije u tom slucaju fib , pa te onda ubija random ljude , jos jednom da napomenem GAZI LJUDE KONSTANTNO ,ubija ljudima zelju za igrom .Mislim da bi ovo trebali da uzmete u obzir jer je ista situacija jos odavno pravila ne postuje , samo dobija kazne i sve iznova i iznova , a niko da mu skrene paznju da to ne treba da radi.Jos jednom da napomenem PRAVILA SE IZNOVA I IZNOVA KRSE I SAMO GOMILAJU. Mislim da bih ovaj igrac treba biti kaznjen za konstantno krsenje pravila , ovo su samo neka od istih , ima jos mnogo i mnogo stranica ....Hvala





 

Jack_Gotti

Player
Player
Joined
Apr 2, 2024
Messages
28
Approved - offtopic u cc | 1258
samo zbog ovog ti hoces da dobijem bahame zauvek, druze nerealan si
i ovo sta si piso isto nerealno, nek me bana ko me oce
ne , to nema nikakve veze ...konstantno krsis pravila i sve iznova i iznova .. neka admini odluce , a to ti je private chat tako da ne utice u bilo kakav dokaz za bilo sta ...uzivaj , na njima je da odluce
 

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
76
ne , to nema nikakve veze ...konstantno krsis pravila i sve iznova i iznova .. neka admini odluce , a to ti je private chat tako da ne utice u bilo kakav dokaz za bilo sta ...uzivaj , na njima je da odluce
HAHAHAHA najjaci si bajo da se ides osvetit jer si radio offtop u cc 😂 ti kao sve znas i kao znas me ingame, ma mrs picko jedna
 

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
11
HAHAHAHA najjaci si bajo da se ides osvetit jer si radio offtop u cc 😂 ti kao sve znas i kao znas me ingame, ma mrs picko jedna
Pa meni si pisao kaznu od 500 k i onda slagao da sam ja izazivao drzavni udar. te si lagao da sam te vredjao samo zato sto mi pov nije validan al ne brini pov koji sam naknadno snimio se i ja cujem gde govoris da kao 4 ujutru je bilo desava se tako da ako treba pov od te situacije rado cu ga okaciti :D
 

Vandal_Maximus

Player
Player
Joined
Mar 15, 2024
Messages
43
Approved - offtopic u cc | 1258
samo zbog ovog ti hoces da dobijem bahame zauvek, druze nerealan si
i ovo sta si piso isto nerealno, nek me bana ko me oce
EEEE TEO TEO , IMA JEDNA STARA NARDONA
HAHAHAHA najjaci si bajo da se ides osvetit jer si radio offtop u cc 😂 ti kao sve znas i kao znas me ingame, ma mrs picko jedna
SVEMU DODZE KRAJ , POGOTOVO KAD LECIS KOMPLEKSE OD OC U IC ...JEBIGA SRETNO
Postovana administracijo , navedeni uvek krsi pravila samo je pitanje da li to neko uspe da snimi ili ne uspe. Uglavnom gazi i maltretira nove igrace kao sto smo imali primer da je pisao ljudima 500k kaznu za drzavni udar.Samim tim baca los ugled na policijske organizacije u tom slucaju fib , pa te onda ubija random ljude , jos jednom da napomenem GAZI LJUDE KONSTANTNO ,ubija ljudima zelju za igrom .Mislim da bi ovo trebali da uzmete u obzir jer je ista situacija jos odavno pravila ne postuje , samo dobija kazne i sve iznova i iznova , a niko da mu skrene paznju da to ne treba da radi.Jos jednom da napomenem PRAVILA SE IZNOVA I IZNOVA KRSE I SAMO GOMILAJU. Mislim da bih ovaj igrac treba biti kaznjen za konstantno krsenje pravila , ovo su samo neka od istih , ima jos mnogo i mnogo stranica ....Hvala





RECI SU SUVISNE ...SVAKA CAST ...OVO LICE JE PRIMER, ALI VERUJTE MI LJUDI DA JE KARMA STVARNA STVAR ...I! SIMINJAM KAPU JACK GOTTI , ZIVEO GRAND RP !
 

Jack_Gotti

Player
Player
Joined
Apr 2, 2024
Messages
28
EEEE TEO TEO , IMA JEDNA STARA NARDONA

SVEMU DODZE KRAJ , POGOTOVO KAD LECIS KOMPLEKSE OD OC U IC ...JEBIGA SRETNO

RECI SU SUVISNE ...SVAKA CAST ...OVO LICE JE PRIMER, ALI VERUJTE MI LJUDI DA JE KARMA STVARNA STVAR ...I! SIMINJAM KAPU JACK GOTTI , ZIVEO GRAND RP !
Hvala bato , takvi poput njega ne trebaju biti na ovom projektu jer ga samo kvare ...Umesto da pomazu novim igracima ili nekome kome treba pre ce ih sjebati , ubiti i td....
 

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
76
da, da, da, dobrovoljno cu ga napustiti zbog ovakvih toxicnih kao vi, igrate igrice po 14h i opce ne zivite zivot, svi vi skupa se mozete terat tamo odkud ste i dosli, jack ti si s jedne strane bog i glavni si a s druge si dno dna, govno tesko..
 

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
11
da, da, da, dobrovoljno cu ga napustiti zbog ovakvih toxicnih kao vi, igrate igrice po 14h i opce ne zivite zivot, svi vi skupa se mozete terat tamo odkud ste i dosli, jack ti si s jedne strane bog i glavni si a s druge si dno dna, govno tesk
Ja mislim da trebas pogledat svoju profilnu, samo jedna mala sugestija sad mi je jasno zasto maltretiras ljude u igrici xD
 

Jack_Gotti

Player
Player
Joined
Apr 2, 2024
Messages
28
da, da, da, dobrovoljno cu ga napustiti zbog ovakvih toxicnih kao vi, igrate igrice po 14h i opce ne zivite zivot, svi vi skupa se mozete terat tamo odkud ste i dosli, jack ti si s jedne strane bog i glavni si a s druge si dno dna, govno tesko..
sa obe strane za ljigu poput tebe sam bog , tu se sva prica zavrsava
 

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
76
a kad ti pises kazne tu nema granica vidi ga mutomba na sta lici
a na sta ti licis jebem li ti majku da ti jebem majku mutavu majmuncino jedna retardirana debela maloumna, ostavi se igrica jebo ti mater bolesnu.
 
Top Bottom