Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za National Guard | Djiro Kalasnjikov

Rejected
Status
Not open for further replies.

Djiro Driblas

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
22
1. Vaše ime IRL: Pavle

2. Vaše godine: 15

3.
Vremenska zona: GMT+1

4. Prosjek online po danu: Radni dani: 4-10h, Vikendom: 6-15h

5. Vaš Discord: targetswitch

6. Vaše ingame ime: Djiro Kalasnjikov

7. Vaš ID: 52658


Dodatne informacije


1. Lider za National Guard

2. Zašto želite biti lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

2.1 Sa svojim vec sastavljenim timom, smatram da smo izuzetno sposobni za vodjenje Nacionalne Garde, i imamo puno ideja za unapredjenje roleplay-a.

2.2 Veoma sam pravedan covjek i osjecam zadovoljstvo kada se pravda ostvari. Snalazljiv sam u situacijama pod pritiskom i posvecen sam svakom članu organizacije, bez obzira na njihov rank ili ulogu. Imam dobre komunikacijske vjestine i razvijen smisao za roleplay, te bih redovno organizovao sastanke sa clanovima Nacionalne Garde s ciljem poboljsanja organizacije i unapredjenja saradnje sa ostalim organizacijama.

2.3 Zelim iskoristiti priliku da postanem lider kako bih se razvio kao vodja i stekao vrijedno iskustvo koje cu primijeniti u buducnosti, kako u vodjenju drugih organizacija, tako i u drugim oblastima svog zivota.

3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Imali bi dvije jedinice pod imenom VS (Vazduhoplovne Snage) i ESJ (Elitne Specijalne Jedinice). VS bi pratio svaki upad u Fort Zancudo i organizovao bi aeromitinge redovno da narodu Los Santos-a pokaze snagu njihove Nacionalne Garde, a ESJ bi bila skup najelitnijih boraca iz Nacionalne Garde koji su se pokazali kroz svoje vrijeme. Imali bi ESJ Snajpersku Jedinicu koja bi cuvala kapije, unutrasnjost FZ-a i intervenirala u specijalnim dogadjajima kao sto su pljacke 24/7 prodavnica ili prodavnica oruzja, kao i talackih situacija. Pod ESJ-om bi isto imali ESJ Operative koji bi cuvali unutrasnjost FZ-a i intervenirali u navedenim dogadjajima, te po potrebi pruzali pomoc drugim organizacijama. Kapije bi bile cvrsto zasticene sa snajperskim jedinicama ESJ-a, a svaki upad bi bio pracen od strane VS-a.

Povecao bih komunikaciju i saradnju izmedju svih organizacija sa Nacionalnom Gardom. U slucaju bilo kakve opasnosti ili na zahtjev lidera ili zamjenika lidera neke organizacije, poslali bi vazdusnu pratnju VS-a i naravno kopnene specijalne jedinice ESJ-a, ako je potrebno.

Prihvatali bi svakog drzavnog sluzbenika bez vojne legitimacije na vojni rok, kao i civile koji ispunjavaju uslove.


-----------------RANKOVI----------------

---HIGH COMMAND---


30. General
29. Zamenik Generala
28. Porucnik General
27. Major General
26. Brigadni General
25. Pukovnik

---HIGH STAFF---

24. Potpukovnik
23. Vodja ESJ
22. Vodja VS
21. Z. Vodje VS
20. Z. Vodje ESJ
19. Porucnik
18. Potporucnik

-----SPECIJALNE JEDINICE-----

17. Vodja Trenera
16. ESJ Snajperska Jedinica
15. ESJ Operativac
14. ESJ Obuka
13. VS Avio-Pilot
12. VS Helikopter-Pilot
11. VS Obuka

----VOJSKA---

10. Zastavnik
9. Vodnik
8. Narednik
7. Stariji Vojnik
6. Kaplar Vojnik
5. Vojnik Redovnik
4. Mladji Vojnik
3. Vojnik na obuci
2. Vojni Rok
1. Suspend

Hvala na citanju i zelim svim ostalim aplikantima srecu.
 

Stefan Whitee

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 15, 2023
Messages
585
Čestitamo, pozvani ste na interview za NG koji će se dešavat 16/05/2024 (cetvrtak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom