Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos | Kristina Shayk

Rejected
Status
Not open for further replies.

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Vaše ime IRL:Kristina
Vaše godine:25
Vremenska zona:+1
Prosjek online po danu:4-6h
Vaš Discord: k__r
Vaše ime u igri: Kristina Shayk
Vaš ID: 20108

Dodatne informacije Lider za Los Santos Vagos

Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
-Dugo sam bila senior admin na projektu i kao senior sam bila curator crime i to mi se jako svidelo i smatram da mi biti lider organizacije nece biti problem.
-Imam puno ljudi koji su spremi doci mi pomoci u vodjenju organizacije kako bi stalno bili najbrojnija i najbolja organizacija na serveru a da ne krsimo pravila.
-Takodje imam i spremnu turf ekipu za koju sam sigurna da su najbolji na serveru i da ce im biti zadovoljstvo turfati u mojoj organizaciji.

Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-Mislim da ce moja organizacija imati jako puno clanova ali naravno svi ce morati znati pravila kako bi usli u organizaciju kako bi RP nivo bio na visokom nivou.
-Posto mislim da ce moja organizacija biti najbrojnija na serveru radi cemo veliki broj talackih, gs, itd. jer smatram ako radimo puno akcija da cu uvek imati dosta ljudi u organizaciji.
-Kada ja ne budem tu bice neko od moje HC (ljudi od poverenja) koji ce paziti da su moji clanovi, u toku dana kada nisam tu, ne krse pravila i da su aktivni po getu i sa njima raditi akcije.
-Svako krsenje necu tolerisati, pravila servera se moraju postovati i vaze za sve clanove bande.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom