Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
Informacije:
1. Vaše ime IRL: Nesad Jahic
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 6-8h
5. Vaš Discord: Nesad Jahic#7062
6. Vaše ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne informacije
1. Lider za..... National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Imam iskustva u državnim organizacijama,radio sam u svim državnim organizacijama [ LSPD,FIB,SAHP,GOV,NG ] i u svakoj od njih sam bio dio vrhovne komande, a za tako nešto morate priznati da je potreban trud i dosta rada, i naravno poznajem dosta pravila ovog grada, uvijek se trudim da pomažem drugim ljudima koji su tek došli u ovaj grad

-Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga što se smatram dobrim autoritetom želim da vam istaknem još jednu moju dobru stranu liderstva jeste poštovanje koje dajem ostalim članovima

-Zbog mog iskustva iz SAHP-a,LSPD-a i Vlade gdje sam uvjek bio u HC smatram sebe da dovoljno poznajem NG kao instituciju i zbog mog iskustva u gore navedenim organizacijama smatram se kao izuzetno pouzdnau osobu za vodjenje tima

-Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.

-Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.

-Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

- Osnovao bi OFF-ROAD jedinicu

-Maksimalno bih se trudio da NG kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je NG

-Neko ko bih htjeo da udje u NG morao bih da poznaje RP pravila, da ima occ najmanje 15godina jer NG zahtjeva veoma kulturne igrače.
 

Stefan Whitee

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Aug 15, 2023
Messages
550
Odbijeno!
Maksimalno kandidata pozvano na intervju!
Prijavite se sljedeći put.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom