Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za National Guard | Kojke Kojic I 34359

Rejected
Status
Not open for further replies.

Kojke Kojic

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
118
1. Vaše ime IRL: Bogdan

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosjek online po danu: 4-6 sati, 6-8 vikendom

5. Vaš Discord: kojicc_

6. Vaše ingame ime: Kojke Kojic

7. Vaš ID: 34359


Dodatne informacije


1. Lider za..... National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

1) Dosta vremena sam proveo u NG-u i znam kako funkcionise, i voleo bih da se isprobam na ovome mestu. Sa svojim vec napravljenim timom bih vodio organizaciju i pruzao bih novim ljudima sanse i bili bi obuceni i po zasluzi dobijali cinove.

2) Veoma sam snalazljiv, razuman i pomogao bih svakom novom clanu i odvojio vreme za istog. Mnogo sam zavoleo ovu organizaciju dok sam radio u njoj i ona mi je obelezila veliki i lep period igranja. Nemam toliko neprijatelja i odlicno bih komunicirao sa drugim organizacijama i imao bih redovne sastanke svake nedelje gde bih porazgovarali o stvarima i saradnji medju organizacijama.

3) Nacin rada organizacije cu skroz promeniti na bolje i verujem da ce to biti novi standard za rad drzavnih organizacija. Veoma sam tolerantan i oprastacu ono sto moze da se oprasta dok cu vece greske kazniti. Potrudicu se da nema svadje unutar organizacije i ako ima resice se kroz mirne puteve govorom i saslusanjem obe strane. Od kako sam dosao u grad radio sam u drzavnim organizacijama i od pocetka sam sanjao da postanem lider neke organizacije, i mislim da je NG prava prilika za mene i da cu bez ikakvih problem voditi mandate.

3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Uvek bi na kapijama stojali po dvoje ljudi dok bi sa okruznih brda stajao snajper tim koji bi im davao informacije vezane za upad ili dolazak stanaca u blizinu teritorije Nacionalne Garde. Imale bi dve jedinice pod nazivo SSG, ona bi se odazivala na talacke situacije, pljacke prodavnice, odbrana i cuvanje vlade i na ostale akcije. Druga jedinica bi bila SAS( Special Air Services), ona bi pomagale vojnicima tako sto bi koristili odredjena vazdusna vozila, takodje u slobodno vreme SAS bi patrolirao vazduhom oko teritorije Nacionalne Garde i davao ostalim kolegama informacije koje dobijaju iz vazduha. U slucaju opasnosti Guvernera ili njegovih zamenika verni i najbolji clanovi SAS jedinice bi odredjenim vazdusnim vozilima evakuisali iste iz drzave i odveli ih na sigurno. Naravno uz prisustvo SSG koje bi osiguralno bezbednost dok su evakuisani i van drzave.

-----------------RANKOVI----------------
30. General
29. Zamenik Generala
28. General Major
27. Brigadni General
26. Pukovnik
25. Potpukovnik

---HIGH COMAND---

24. Vodja SSG
23. Vodja SAS
22. Z. Vodje SSG
21. Z. Vodje SAS
20. Kapetan
19. Porucnik
18. Potporucnik

-----HS-----

17. SSG Trener
16. SSG Snajper tim
15. SSG Operativac
14. SSG Obuka
13. SAS Trener
12. SAS Pripadnik
11. SAS Obuka

----SPEC JEDINICE---

10. Zastavnik
9. Vodnik
8. Razvodnik
7. Stariji Vojnik
6. Vojnik III klase
5. Vojnik II klase
4. Vojnik I klase
3. Mladji vojnik
2. Vojnik na obuci
1. Suspend

Select for moderation
 

Stefan Whitee

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Aug 15, 2023
Messages
550
Čestitamo, pozvani ste na interview za NG koji će se dešavat 16/05/2024 (cetvrtak) u 19:00.
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom