Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Johnny Zekonja

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
60
1. Vaše ime IRL : Ognjen Popovic
2. Vaše godine : 20
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosjek online po danu : 3-5h, zavisi od smene na poslu
5. Vaš Discord : pucke.
6. Vaše ingame ime : Johny Zekonja
7. Vaš ID : 23409

Dodatne informacije

1. Lider za
National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1

Verujem u timski rad, Nacionalna Garda funkcionise najbolje kada svi clanovi rade zajedno ka istom cilju. Kao lider, zelim da kolege rade najbolje sto mogu i da imamo dobru saradnju medju clanovima, jer verujem da je to kljuc uspeha ne samo NG-a nego bilo koje Organizacije. Takodje sa sobom bih doveo vec iskusnu ekipu ljudi kojima maksimalno verujem kako bi clanovi imali maksimalnu pomoc i podrsku u svakom trenu. Ne bih davao visoke cinove kako ko zeli vec bih davao samo ljudima za koje sam siguran da znaju svoj posao i za koje sam siguran da su spremni za takvu funkciju u organizaciji.

2.2

Vodjenje Nacionalne Garde zahteva vrlo spretno razmisljanje, donošenje teških odluka i prilagođavanje nepredviđenim situacijama. Ja uzivam u takvim situacijama i verujem da sa svojim dosadasnjim iskustvom i sa svojom ekipom ljudi mogu dovesti organizaciju do samog vrha.

2.3

Kao lider Nacionalne Garde, imacu priliku da inspirisem i motivisem druge clanove da daju svoj maksimum. Nisam tip coveka koji ce odbiti da pomogne ili slicno, moj glavni cilj kad bih bio Lider bi bio da maksimalno pomognem i naucim sve kako treba da rade posao unutar organizacije, zato sto gajim ogromnu ljubav prema ovoj organizaciji i smatram da nije nje ne bih ni ja bio tu gde jesam i ne bih imao sjajne drugare s kojima sam tu i dan danas.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


Partnerstvo i obuka : Svaki novi clan bi bio obucavan od strane clana moje High Commande, sto znaci da bi svaki clan dobio najbitnije informacije i znanje koje mu je potrebno kako bi mogao da se zalozi za organizaciju i kako bi mogao da radi svoj posao kako treba, bez konflikta, svadja i slicnog.

Komunikacija izmedju svih drzavnih organizacija : Potrudili bi se da odrzimo maksimalno korektan i lep odnos izmedju nas i kolega iz drugih drzavnih organizacija, to bi sigurno doprinelo boljem radu i u slucaju kada su potrebne podrske da budemo svi tu jedni za druge.

Redovna provera clanova : Na svakih nekoliko dana ja bih s mojom High Commandom odrzao nesto poput "mini testova" za sve novije clanove. Na taj nacin bi videli sve slabosti clanova i pomogli bi im maksimalno da to poprave. Naravno ne bi bili drski niti bilo sta slicno, jednostavno u slucaju da neki clan nesto ne zna ili da radi pogresno objasnili bi kako treba ispravno da radi i naucili bi ga maksimalno koliko je moguce.

Pracenje aktivnosti clanova : Svi cinovi ispod High Commande i svi clanovi unutar njih bi morali da imaju svoj patrol log. Patrol log bi nam sluzio da maksimalno pratimo ko se koliko zalaze za organizaciju. High Commanda bi bila oslobodjena Patrol Logova iz razloga sto ce u njoj biti samo ljudi od mog maksimalnog poverenja sto sam vec naveo prethodno, dakle ne bi sigurno bio neko toksican ili neaktivan u High Commandi.

Dogadjaji : Organizovao bih dogadjaje u saradnji s kolegama kako bi se ljudi u organizaciji osecali opusteno i kako bi mogli da daju svoj maksimum. Niko nece raditi dobro ukoliko je nonstop napet, nervozan ili ako nonstop mora da radi jedno te isto. Pored rada i truda u organizaciji u slobodno vreme bi organizovali nesto zanimljivo za nase clanove kako bi ih motivisali da nastave sa radom u organizaciji.

Redovni bonusi : Ja kao Lider bih davao bonuse koliko god je to moguce svim clanovima nakon uspesno zavrsenog dana, tako bi novi clanovi zapravo shvatili da ovo nije samo goli rad i mucenje vec da smo tu da se svi zajedno druzimo i da pokusavamo da napravimo odlicnu organizaciju ali i dobro prijateljstvo.

Cinovi :

30. General
29. Zamenik Generala

-- HIGH COMMAND --

28. Pukovnik
27. Major
26. Kapetan

-- COMMAND --

25. Komandant Kobri
24. Komandant Brigade
23. Komandant Vojne Polcije
22. Zamenik Komandanta Kobri
21. Zamenik Komandanta Brigade
20. Zamenik Komandanta Vojne Policija

---------------------------

19. Porucnik
18. Kobra SSJ
17. Kobra Pilot
16. Kobra junior
15. Vojna Policija Senior
14. Vojna Policija
13. Vojna policija regrut
12. Brigadni Senior
11. Brigadni Officir
10. Brigadni junior
9. Stariji Vodnik
8. Snajperista
7. Vodnik
6. Mladji Vodnik
5. Vojnik
4. Vojnik Junior
3. Vojnik Regrut
2. Suspend 48h
1. Suspend 24h

---------------------------
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom