Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Nik Jisttu
Suspect ID
8370, 54503
Date of violation
May 12, 2024
Time of violation
18:51
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

Philips

Player
Player
Joined
May 12, 2024
Messages
2
Ovaj igrac krsi pravilo sigurno te stoga molim da se to provjeri kao i da se sankcionisu svi nalozi koji su ulazili u njega.
igrac 54503 je ulazio nalog 8370 te izlazio mozete proveriti ip adrese sa oba naloga.Hvala na citanju
 
Last edited:

Pesic Yankauskas

Дучша браћи Срце мајци!
Player
Joined
Feb 1, 2024
Messages
170
54503 je ulazio u tudji acc
to je samo g.p 1.1 za 8370, 54503 nista nije uradio...

Animated GIF
 

king_crni

Player
Player
Joined
Aug 25, 2022
Messages
70
Ovaj igrac krsi pravilo sigurno te stoga molim da se to provjeri kao i da se sankcionisu svi nalozi koji su ulazili u njega.
igrac 54503 je ulazio nalog 8370 te izlazio mozete proveriti ip adrese sa oba naloga.Hvala na citanju
Alo lice ovo je moj acc i nitko mi ne ulazi u njega hvala
 

Zox Alcapone

Player
Player
Joined
Mar 28, 2024
Messages
5
Gospodine uki crni,predpostavljam da ste ingame Nik Jisttu.U vas acc mogu uci pet ljudi ili cak i visu ukljucujuci Pesica.Ti ljudi su prijatelji od nekog lika koji je blacklistan sa servera
Nije nis prebacivao moj je acc i neznam tko je ulazio jer nitko mi nije ulazio na acc hvala i teb...
 

king_crni

Player
Player
Joined
Aug 25, 2022
Messages
70
Gospodine uki crni,predpostavljam da ste ingame Nik Jisttu.U vas acc mogu uci pet ljudi ili cak i visu ukljucujuci Pesica.Ti ljudi su prijatelji od nekog lika koji je blacklistan sa servera
Al ja bi da se povuče žalba promijenio sam mail i lozinku dobro da sam saznao da mi je netko ušao hvala
 

Carlos Malchiny

Player
Player
Joined
May 1, 2022
Messages
1,512
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.

ID 8370 dobit će kaznu za G.P 1.1

ID 54503 nije prekrsio to pravilo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom