Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Personalna biografija | Filip Satarcevic 21379

Rejected
Status
Not open for further replies.

filip starcevic

Player
Player
Joined
Jul 2, 2022
Messages
24
Ime: Filip Starčević
Pol: Muski
Starost:28godine
Raša:Belac
Mjesto rođenja:hravtska
Otac:Marijo Starcevic
Majka:Ivana starcevic
Pol:muski
Težina: 87 kg
Visina:191
Boja očiju plava
Boja kose:Bela
Tetovaže:Leva nema
Prednosti:Izdržljiv,znalazljiv,
Slabost:nemoze me niko iznervirat

Životna priča: 200+ reči



Životna priča: 200+ reči
Filip je rođen u hrvatnkoj sa 18 godina ja je otišao u vojsku i bio je u vojsci do svoje 19 godine u vojsci je prošao svake testove i poligone i rukovo sam sa teškim noruznam i oružjem (heavy shotgun,heavy snajper,lmg)
i tada sam imao 20 godina kad sam otišao u policiju i tamo sam isto imao veze u postao sam dobar policajac i bio sam jako profesionalan i vjest i hapsio najveće kriminalce ovog grada u policiji sam bio do svoje 24 godine
i tad kad sam oso u fib imo sam 25 godina iu fibu sam imo ja teske obuke i koristio sam tresko naruzajnei sve sam to preso i onda sam bio vrhunski fib agent i opt sam hapsio puno ludi i kriminalaca i to sam radio do svojih 27 godina i onada i sad sam krimainalac
i kiminalo se bavim vec 1 godinu i dobro mi je bit kriminala i zivot je jako tezat el sstalo provodimio u zatvoru i volim kriminal el se puscamo po opasnom podrucju pod nazivom getto i sad volim xxx oruzeje
i imao sam obuku da mogu ic 1v2 i imao sam sam vrlu teske obuke za da mogu pretrazivati osbu sa revolverom u ruci i da mogu pokupiti stavari i filim moze dizati ljude sa revolverom u ruci el za to sam imao jake obuke da to mogu koristiti

1.Filip moze koristiti oruzje velikog kalibra(heavy shotgun,snajper,lmg)

2.Filip moze ici 1v2 u svakom trenutku

3.Filip moze posjedovati i koristiti XXX oruzje

4.Filip moze dizat ljude sa revolverom u ruci

5.Filip može podizati osobu sa revolverom u ruci/pretraživati

6 .Filip može podizati stvari sa revolverom u ruci
 

Nikola Gojkovic

Player
Player
Joined
Dec 6, 2021
Messages
1,120
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

Obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom