Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Personalna Biografija | Mateo Ilievicc 20332

Status
Not open for further replies.

MateoIlievicc

Player
Player
Joined
Dec 12, 2022
Messages
6
Ime i prezime:Mateo Ilievicc
Pol:Muski
Roditelji:
Otac:Lafonten Bonanno
Majka:Kristiana Galardo
Starost:26
Visina i tezina:180cm / 90kg
Vrsta tela:Krupna
Boja ociju:Braon
Boja kose:Braon
Tetovaze:Nema
Drzavljanstvo:Srbin
Osobine:Jak, Pametan, Smesan, Ozbiljan, Zanimljiv
Hobiji:Moje hobi je igranje tenisa ali pored toga volim da se vozim sa biciklu,volim da vozim moj motor, volim da vozim auto i isto tako zanjimlivo mi je da radim sa oruzje.Rodjen sam u bogatoj familiji u naselbilu nazvanu ,,Vinewood" imao sam jako mirno djetinstvo imao sam mnogo prijatlje i prijateljice.Otac je imao firmu dok moja mama je bila domacica.Isao sam u najskuplje skole no svo vreme nije bilo tako sjajno firma je pocela da pada pa i nije bilo bas puno para.Kad sam napunio 16 godina poceo sam da se druzim sa neku bandu i oni su me navukli na oruzje i drogo pored svega toga tu su bile i kradja vozila, akumulatore i slicno.Kad sam napunio 18 godina vec sam bio dupoko protiv zakona pored svega toga ja idalje sam isao da kradem.Jedno vece Mateo je izasao sa autu i vozio se je niz gradu i je razmisljao sta radi sa zivotom.Posleg duboko razmislanje Mateo je odlucio da sredi svoj zivot.Vrabotio se je u SAHP-u tamo je radio 7 meseci je dobio bas veliki cin i postovanje.Mateo je bio jako srecan zbog toga pa zato nije hteo da ide iz te organizacije ali kako kazu kad ti nesto daju od drugu stranu ti nesto uzme.Mateo je imao postovanje prijatelje i sve ali pare su bili veliki problem pa zato je izasao iz SAHP-a i trazio neki drugi posao.Pronasao je posao na farmi i poceo je da radi prodavao je semenke i zapoznao najvece kriminalce grada pa zato je on opet otisao prema kriminalu.Ali pored svega toga Mateo je uradio pare od kriminala i opet je otisao u SAHP gde i sad radi kao Major.Isto tako Mateo je radio i u EMS gde je stknuo puno stvari oko medicine.Mateo ima jednu kuci broj 741 i jedan stan broj 788.
-Mateo moze nositi i koristiti ilegalno oruzje(XXX Oznakom).
-Mateo moze koristiti marihuanu radi smirenja ankcioznosti
-Mateo moze vozit off road do 50km/h.
-Mateo moze ic u svakom trentku 2vs1 radi svoju psihicke i fizicke spreme.
-Mateo moze da koristi svo heavy oruzje radi visokoj obouku koji je prosao.
-Mateo moze da vezuje, podize, pretrazuje sa revolverom (ne moze sa puskom jer nije imao priliku da nauci) u ruci zato sto mora da pazi da ga neko sa strane ne ubije
 
Last edited:

Nikola Gojkovic

Player
Player
Joined
Dec 6, 2021
Messages
1,120
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

Obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom