Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Gvozden Gvozdenov

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
146
Ime porodice: MRNJAO FAMILIJA
Ime i prezime lidera: Gvozden Gvozdenov 15948
Diskord lidera: Gvozden#3333
Broj kuće: 732
Link lidera na forumu: Gvozden

Logo:

Ko smo mi ?
Dva prijatelja napustili su svoju familiju i krenuli u svet kako bi stekli nesto i nahranili svoje familije ostavivsi svoje zene i decu kod kuce doselili smo se u Mexiko
poceli smo se baviti legalnim poslovima dok polako nismo saznali da se moze zaraditi i od kriminala vremenom smo kupili kuce i bavili se poljoprivredom
upoznajemo lose drustvo pocinjemo se baviti kriminalom,tokom jedne primopredaje ubijaju mi prijatelja i ostajem sam u stranom svetu bez prijatelja odlucujem se za preokret te osnivam Mrnjao familiju skupljam clanove koji me upoznaju sa vodjama bandi pocinjem narucivati vece kolicine droge...nakon nekoliko godina postajemo sve jaci i jaci sada ljud rade za nas diluju drogu za nas...drzimo podzemlje ...



Šta radimo svakodnevno?

Svakodnevno tražimo nove ljude koji imaju iste ciljeve kao i mi. Svaki dan idemo na pljačke koje nikada nismo failali zato što imamo ljude sa svih strana svijeta čak i policija bude nemoćna protiv nas.

Osim pljački napadamo druga udruženja.

Trenutni cilj nam je da preuzmemo kontrolu nad što više biznisa i tako stvorimo najveći uticaj u gradu.

Ciljevi ?

- Sklopiti savez sa nekim familijama te postati najjaci

- Educirati ljude o poduzetničkom načinu života i na taj način obezbijediti ih doživotno finansijski + obezbijediti im biznis po potrebi.

Rankovi familije:

1.) Suspend - Rank može biti bio tko, dobija se zbog kršenja pravila grada ili familije.

2.) Junior - Rank koji se dobija pri ulazak u familiju,

3.) Senior - Rank koji je dobiven poslje 5 dana u familiji. Obavezan je da reguliše šta radi Junior member i rank suspend. Pomaže ostalim kolegama iz familije

4.) Hunter - Elitni rank koji se dobija samo uz zaslugu, radovan dolazak na biz war i na ostale evente.

5.) Dealer - Rank koji se dobiva zbog veoma dobrog snabdevanja drogom

6.) Gangster - Rank koji se dobija samo ukoliko clan dobro deluje svim oruzijem koji poznaje mnogo ljudi i dovodi nove clanove obucava ih za sve kriminalne radnje...

7.) Master - Rank koji je zaduzen za mir u familiji za postovanje

8.) Zamenik - rank koji je zasluzen za sve pomenute ljude kada lider nije tu lojalan clan koji se stice vremenom

9.) Leader - moja malenkost. osnivac familije i stub svega.



Pravila porodice:
1. Poštuj nadređene
2. Budi aktivan i budi odan familiji
3. Pomozi svako kome treba pomoć
4. Nemoj da kršiš pravila i lijepo se ponašaj prema građanima koji nisu željni novca i moći
5. Ne smije se vrijeđati porodica niti građani
6. Ne smije se krasti iz skladišta
 
Last edited:

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Trenutno ne mogu odobriti ovu aplikaciju​
  • Postavite LOGO porodice tako da bude vidljiv
  • Imate rok 24h
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Prihvatam vašu neformalnu organizaciju!
Hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idite protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na discordu

Na GRAND discordu obavezni ste da upisete svoje ime po formatu Ime familije | Ime inGame
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom