Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
34268
Players nickname
Denis Gnevovic
Administrators nickname
Minolina Ashford
Date
Jun 7, 2023
Time
22:37
Proofs
https://imgur.com/a/e1M648Q

Denis Gnevovic

Player
Player
Joined
Dec 1, 2022
Messages
45
Dobro vece draga Administracijo pre svega veliko postovanje pisem vam u vezi Bana mog naloga ID 34268 Denis Gnevovic.
Iskreno da vam kazem da nisam ni znao da u Reduxu koji koristim postoji problem sa drug effectom,mozete videti i sami na prilozenom POVU sa Fam wara da posedujem drug effecat ali nazalost senke koje treba da ima nisu jako izrazene i ne duplira stvari kako i treba da bude.Jako sam se trudio da izgradim svoj karakter in game neke stvari bih voleo da ne izgubim jer sam jako puno vremena ulozio da bih tek tako izgubio Priznajem svoju krivicu i ako nisam uradio to iz lose namere nit mi je bio cilj da imam neku prednost nad ostalim igracima redovan sam na vasem projektu takodje sam i strimovao na Trovo Skroman period gde mozete i sami da vidite da nisam neki covek koji krsi pravila vaseg projekta takodje sam stekao dosta novih poznanstva i nove prijatelje.
Takodje sam hteo da vam kazem da igram na twinku 44244 ali iskren da budem nedostaju mi neke sitinice koje su me cinile srecnim.Nadam se skorim i dobrim vestima. Hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom