Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
4674
Players nickname
Mia Vercetti
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 22, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/63a0_bPV1VU

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Znači auto je ostavljen u vatrogasnoj stanici (Zelena zona) evo dokaza Dokaz da je auto ostavljen u GZ gde sam ja otišao da gasim vatru, posle nekog vremena mi izbacuje da mi je auto ukraden što se može videti na slici Slika krađe . Nakon nekog vremena saznajem da je dotični Djole Crazy se napravio pametan, verovatno izgurao auto iz stanice vatrogasca u Red zonu i ukrao ga, a evo i dokaz da je on to uradio Krivac . Njegov ID ne znam, ali očekujem da vi saznate i da ga adekvatno kaznite pošto mi je uzeo 550 000 dolara koji sam pošteno zaradio a ja sada moram da dam da bih auto izvukao sa kaznenog.

SVAKI OFFTOPIC KOMENTAR DA SE KAZNI !!!
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,803
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Postavite POV na kojem se vidi ID igraca
Imate rok 8 sati​
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Znači svaka žalba koja je postavljena na ovoj temi krađe auta iz GZa ne može da se reši. Strašno! Odakle ja da znam koji mu je ID kada nisam to simio, jasno se vidi na POVu da je auto bio u GZ i da je odatle uzet, očigledno izguran, ima slika kako se igrač zove. Nisam snimio ID, odbij mi žalbu.
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,803
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
Trazeni POV nije dostavljen u zadanom roku​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom