Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21341
Players nickname
Aleksandar Vozdanacc
Administrators nickname
Alen Sikter
Date
Jan 29, 2024
Time
15:30
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/586351/

Aleksandar Vozdanac

I kada umrem reci ce , GROBAR bio je !!!
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
142
Postovana administracijo,obracam vam se ovim putem jer mi je aplikacija za lidera LSPD odbijena,a razlog koji je naveden su IG kazne.

E sada,kako ja nisam neko ko krsi pravila ovog grada sa namerom,naravno da se desi ponekad da i ja pogresim kao sto svi pogresimo ljudi smo ipak al trudim se da ne krsim pravila.Elem od mog poslednjeg demorgana je proslo 40+ dana i ovih mesec i nesto od kako mi je odbijena prosla aplikacija za lidera od strane istog admina sam se maksimlano trudio da ne krsim nista,i ako se ne varam nisam.

Juce sam dobio kaznu za UB od stane administratora Mario Simba,te sam nakon razgovora sa njim ispostavilo se da je bila greska u pitanju i dobio sam unjail(mozete da proverite to i sa samim adminom).

Ako bi ste uzeli sve ovo u obzir zamolio bih da mi izadjete u susret i omogucite da budem pozvan na intervju jer sam pre svega jako dugo na ovom projektu,i ovo mi je drugi put da sam se uopste prijavio za nesto,a i nisam ucestovao ni u jednom tezem prekrsaju ove godine sem jednog GP 6.15 koji sam dobio iskljucivo mojim neznanjem.

Hvala u napred na odgovoru.

Link :
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom