Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41759
Players nickname
nena valhalla
Administrators nickname
Walter Wilson
Date
Jan 30, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/587320/

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
87
Postovani !
Admin Walter Wilson me je banovao jer sam prijavio lika koji mi vredja sve mrtvo i zivo majku i celu porodicu i ja sam dobio ban a rec mu nisam rekao.
saljem vam u prilog i link taj isti Approved - G.P 3.1, 3.2 / ID 34676

Isti taj uvazeni Walter Wilson mi je odbio zalbu jer sam prijavio lika koji me je gazio sto je VDM + Vredjao me rekavsi mi ( gde si picko itd ) i njemu nista nisam uzvratio


OVO je nas MUJO SIMBA postavio
Administrator ima pravo odbiti razmatranje žalbe ako:

  • Žalba nije u obliku obrasca žalbe;
  • Dokaz je trimovan ili editovan (mora biti 1+ minuta); ovaj klip je 1:22 vidi se pocetak i kraj
    ali to njemu nije dovoljno
  • Dokaz uploadovan na druge izvore;
  • Nakon prekršaja prošla su 2 dana;
  • Žalba sadrži uvrede, drskost ili neadekvatnost;
  • Žalbu podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. (POV (video-dokaz) mora osobno podnijeti osoba koja je uključena u situaciju);
Ali gospodin Walter Wilson kojeg ja licno ne poznajem je verovatno namerno odbio zalbu za VDm i vredjanje.
Ali je isto tako i zalbu koju sam ja podneo gde mi dete neko vredja "sve mrtvo i zivo " to je prihvatio i meni je dao Ban .
Ja stvarno igram ovu igricu posteno i pravilno nisam ja klinac neki da se tu tako ponasam vidite da mene nikada niko nije prijavio za neko vredjanje .
I ja sam bio admin na domacim i stranim serverima za GTA SA:MP ali on ocigledno nije shvatio sta radi ovde ako me neko moze unban jer ja nisam kriv nista
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom