Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46894
Players nickname
Pavle Smederevacc
Suspect ID
52528
Date of violation
Jan 31, 2024
Time of violation
10 15
Proofs
https://youtu.be/0X1Itj05VtE

Pav1e

Player
Player
Joined
Nov 6, 2023
Messages
59
pre svega zelim da kazem da nisam bas iskusan sa familijarnim eventima ali ovo je za mene bilo cudno u gornjem desnom uglu e pisalo da sam sam tamo odnosno 0 yakuze i odjednom se covek stvara iza mene i ubije me mozda je ovo samo bug sa kojim ja nisam upoznat zato ne idem cesto na ove evente hvala na citanju neka admini rese ovo :) samo da dodam da klip malo secka ali se sve jedno vidi da u gornjem desnom uglu nema nikoga sem mene
 

Ale Gatsby

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
168
pre svega zelim da kazem da nisam bas iskusan sa familijarnim eventima ali ovo je za mene bilo cudno u gornjem desnom uglu e pisalo da sam sam tamo odnosno 0 yakuze i odjednom se covek stvara iza mene i ubije me mozda je ovo samo bug sa kojim ja nisam upoznat zato ne idem cesto na ove evente hvala na citanju neka admini rese ovo :) samo da dodam da klip malo secka ali se sve jedno vidi da u gornjem desnom uglu nema nikoga sem mene
Vidis upitnik iza tebe vrv uradio relog jer mu se nije ucitala grafika ili mu se desio crash pa je brzo usao
 

Dragan Gago

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
242
pre svega zelim da kazem da nisam bas iskusan sa familijarnim eventima ali ovo je za mene bilo cudno u gornjem desnom uglu e pisalo da sam sam tamo odnosno 0 yakuze i odjednom se covek stvara iza mene i ubije me mozda je ovo samo bug sa kojim ja nisam upoznat zato ne idem cesto na ove evente hvala na citanju neka admini rese ovo :) samo da dodam da klip malo secka ali se sve jedno vidi da u gornjem desnom uglu nema nikoga sem mene
a taj sto je latinicu uradio pa se bio vratio,ili mu je puklo
 

Pav1e

Player
Player
Joined
Nov 6, 2023
Messages
59
Ali kolko ja znam kada nisi u krugu 5 sec onda izadje iz eventa nemoguce je da mu se ucitalo i uspeo da se vrati za 5 sec ako je to uradio skidam kapu
 

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,407
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.

Pov je editovan i nije validan, ako imate validan POV okacite novu zalbu!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom