Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Krsenje Vise pravila(Bug abuse/GP6.15/Utisan na eventu) / 50625 51745 51850

Status
Not open for further replies.
Your ID
50893
Players nickname
Nacho Bianchi
Suspect ID
50625 51850 51745
Date of violation
Mar 9, 2024
Time of violation
14:57
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=USZeVShlAoU

Nacho Aquila

Player
Player
Joined
Feb 3, 2024
Messages
65
ID 50625

- BUG ABUSE
dolazak u igru na mjesto izlazka 3 minute prije parasuta
- BUG ABUSE ubijen/mrtav izlazi iz igre i vraca se ziv u roku od cca.20 sekundi
- BUG ABUSE na kraju svega ga vraca prijatelj s autom na parasut broj 2 i opet ga ostavlja gdje on opet ide F1 offline i sprema si tacku za naredni parasut da ponovi to sve to je poseban link videa
- GP 6.15 Pocinje brojati iz auta do 4 samo i pocinje pucati !
- UB ili PG nisam siguran. Nakon sto je ubijen prijeti kolegi za brojanje tj prica dok je mrtav na N i onda ide off

ID 51850

-GP 6.15
Ovaj je igrac bio zajedno u autu sa ID 50625.Prilikom dolaska do mjesta parasuta samo kaze kao bjezite odavde i pocinje pucati bez brojanja



ID 51745

- Dolazi UTISAN na parasut
gdje se pojavljuje na 1:58 min dijelu videa (izvinite ali se vidi auto u prolazu pa morate uhvatiti taj jedan sekund) jer on kasnije ubija kolegu za sto ce biti posbno od strane kolege napisana prijava za GP 6.15 .

Na videu se vidi/cuje kako sam brojao ID 50625 nakon sto se spawnao , a ID 51850 kada je prilazio prvi puta s autom i kruzio oko nas
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,091
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu žalbu.

• Dostavite pov u kojem se cuju svi slojevi, na vašem povu se uopste ne cuju drugi igraci, zvuk igrice, okoline, zvuk pucanja i slicno, ili ste loše namjestili podesavanja ili ste loše prenijeli video na yt

• Imate 6h da ispravite ove greške
 

Nacho Aquila

Player
Player
Joined
Feb 3, 2024
Messages
65
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.

• Dostavite pov u kojem se čuju svi slojevi, na vašem povu se uopće ne čuju drugi igrači, zvuk igrice, okoline, zvuk pucanja i slično, ili ste loše namjestili podesavanja ili ste loše prenijeli video na yt

• Imate 6h da ispravite ove greške
Proslijedite nekom od kolega jer se kod mene na videu cuje apsolutno sve. I pricanje i pucnjevi i sl. Pregledao sam video i sa drugih racuna. Mislim da je problem do Vas Denzi
 

Logmex Gambo | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu ! Logmex6
Leader of unofficial org
Joined
Sep 4, 2021
Messages
483
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu žalbu.

• Dostavite pov u kojem se cuju svi slojevi, na vašem povu se uopste ne cuju drugi igraci, zvuk igrice, okoline, zvuk pucanja i slicno, ili ste loše namjestili podesavanja ili ste loše prenijeli video na yt

• Imate 6h da ispravite ove greške
Sve se cuje.
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,091
Nakon pregleda dokaza odlucio sam PRIHVATITI ovu žalbu.

• ID 50893 Dobit ce kaznu za G.P.6.15
• ID 51850 Dobit ce kaznu za G.P.6.15
• ID 50625 Dobit ce kaznu za G.P.6.15 + BA
• ID 6021 Dobit ce kaznu za OffTop u CC
• ID 47375 Dobit ce kaznu za OffTop u CC

• 50893 Što se tice kvaliteta video zapisa katastrofa, morao sam slusalice na max da pojacam i klip kako bi jedva razumio sta pricaju drugi igraci i da se cuju vaši metci, namjestite zvuk igre i okoline u vašim postavkama i postavkama snimanja, iduca žalba sa ovakvim kvalitetom se sigurno biti odbijena. Sto se tice vašeg pucanja izdajete uslov i govorite imate 5 sekundi da se odmakknete i brojite 4,3,2,1 sto je ukupno 4 sekunde a ne 5 ! Da zanemarimo to, nekako sam progledao to, ali kada ste igracu u vozilu brojali bio je sam, kasnije dolazi on sa jos jednim drugom, automatski radite MG i 6.15, Kada ste zapoceli pucnjavu na njih, sve i da nije nosio masku i da niste radili MG, drugom igracu niste brojali nego ste odmah po njima rafal opalili, jedino je tvoj kolega bio ispravan, ti i ostali igraci ste kaznjeni ukljucujuci i igraca koji je radio BA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom