Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
295
Players nickname
Adonis Zabata
Suspect ID
50387
Date of violation
Apr 28, 2024
Time of violation
9:45
Proofs
https://streamable.com/qtj4bt

Tahir Kristal

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Dec 11, 2023
Messages
185
Nakon pregleda žalbe trenutno NE MOGU zaključiti ovu žalbu čeka se ID:50387 da dostavi svoj POV rok 7 sati
 
Last edited:

Tahir Kristal

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Dec 11, 2023
Messages
185

Zalbu prepuštam Visim Adminima

 
Last edited:

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
281
Ne mozes POV tudji da kacis, ovo ne vazi. Dobice ban
lepo bi te zamolio da prestanes da smaras kolko puta sam kacio povove za druge kad su im forumi bili banovani isto kao oni za mene prvo nauci pravila servera/foruma pa pisi nesto hvala
 

MijomirPrastalo

Player
Player
Joined
Feb 27, 2024
Messages
48
lepo bi te zamolio da prestanes da smaras kolko puta sam kacio povove za druge kad su im forumi bili banovani isto kao oni za mene prvo nauci pravila servera/foruma pa pisi nesto hvala
To jednostavno ne vazi. Plus je igrac stranac ne zna srpski jezik, banovan je na engleskim serverima zbog citovanja. Usvojiti ovu zalbu admini molim vas. Sprecite ovo izivljavanje ovih citera sa stranih servera
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
281
To jednostavno ne vazi. Plus je igrac stranac ne zna srpski jezik, banovan je na engleskim serverima zbog citovanja. Usvojiti ovu zalbu admini molim vas. Sprecite ovo izivljavanje ovih citera sa stranih servera
ne da nije banovan zbog citovanja nego si ti jednostavno genije majstore nit je banovan to sto si ljubomoran jer zna da se puca je tvoj problem pc checkali su ga vise puta i ostale clanove fama dali je netko pao nije za razliku od tvojih ljudi koji dobivaju banove jer "nemaju" povove itd
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom