Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of The Ballas Gang I Miroslav Avgust

Rejected

Miroslav Avgust

Player
Player
Joined
Nov 6, 2023
Messages
66
1. Vaše ime IRL: Borna
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 3-6h radnim danima vikendom 6-12h
5. Vaš Discord: abra1234.
6. Vaše ingame ime: Miroslav Avgust
7. Vaš ID: 36520





Dodatne informacije

1. Lider za..... The Ballas Gang


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


-ovako ja jos nisam bio lider nijedne org,i htio bi probati kako je to, odgovoran sam za voditi bilo šta, i spreman sam postati lider Ballasa


-svaki clan ce se isto gledati koji rank bio, ja sam u marabunti bio 11 i bilo mi je dobro i osjecam se kao netko tko bi dobro vodio org, znam dobro pravila i imam, drugioe koi bi samnom usli, tj. imam tim koji bi odmah bio HC, oni bi ubacivali ljude u bandu, i vodili talacke, i ostalo

-Upoznat sam sa svim kriminalnim organizacijama i njihovim pravilima. U to vrijeme sam stekao dosta vještine kao 11. rank
I mislim da sam dosta odgovoran za vođenje kriminalne organizacije

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Kako bi neki clan usao u ORG morao bi imate najmanje 10g (OOC) i8IC) za ulazak u organizaciju.
-Sastanke bi radio po potrebi i jednom tjedno, bio bih tu za svakoga ako mu nesto nebi bilo jasno ili bi mu trebalo nesto pomoc.
-Visi cinovi bi pratili aktivnost clanova i na osnovu aktivnosti bi clanovi dobivali rankove i bonuse.
-Kako bi neki clan usao u organizaciju morao bi razumno znati pravila.
-Ako bi netko prekršio neko pravilo to bi kažnjavao suspendom ili BL.
-Svaki bi clan morao na dan biti barem 1-2h aktivan, osim ako bi se na bubici najavio u kanalu odsustvo.
-Radili bi napade na State Objecte, išli bi na Tajne Radnje, radili bi Talacke minimalno 2 puta dnevno, radili bi pljacku GS, pljacku 24/7, i moji bi ljudi svaki dan robali po getu, , dogovarali bi se sa drugim bandama da radimo skupa talacke.

-imo bi turf team





Rankovi bi bili ovi:

1. Suspend
2. New Boy
3. Dealer
4. Supplier
5. Associate
6. Grafit team
7. Grafit team lider
8. Capo
9. Turfer
10. O.G
11. Enforcer.
12. CO-leader
13. Gazda



Veselim se prilici za daljnje razgovore o mojoj prijavi i mogućnostima za suradnju.


Unapred Zahvaljujem na razmatranju moje Aplikacije za Lidera.


S Poštovanjem,


Miroslav Avgust









 

El Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
561
Pregled aplikacije u toku!
 

El Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
561
ODBIJENO
Razlog: previse in-game kazni​
 
Top Bottom