Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Biba Kristall

Player
Player
Joined
Feb 4, 2024
Messages
35
Ime: Luka
Pol: Muski
Starost: 16
Rasa: Belac
Nacionalnost: Srbin
Mesto rođenja: London
Otac: Aleksandar Kristal
Majka: Aleksandra Kristal
Težina: 94kg
Visina: 188cm
Boja očiju: Smedze
Boja kose: Crna
Tetovaže: Nemam
Prednosti: snažan sam, Neboim se, nisam toksican
Slabost: nemam


Životna priča: Ja sam rodzen u London, ja imam dva brat jedan se zove Zizy Kristal, a drugi moj brat se zove Dervi Kristal. Moja majka se zove Aleksandra Kristal, a moj Tata se zove Aleksandar Kristal. Moja majka je poginula kada sam imao 7 godina, moj otac je poginuo kada sam imao 8 godina. Narednih 8 godina ja i moja braca Dervi i Zizy smo nastavili da zivimo Sami te posle jednu godinu od kada je moj Tata poginuo smo sreli jednog decaka koj nam je pomogao da skupimo pare, te je postao nas najbolji drug a on se zove Sergej Krnetic. Radili smo dosta raznih poslova kao sto su elektricar, taksista, kamiondzija i drugih raznih poslova. Skupili smo dosta para te smo odlucili da kupimo nasu prvu kucu te u tu kuce se preselio Sergej Krnetic nas najbolji prijatelj. Nakon toga smo poceli da radimo u državnim organizacija kako sto su Sahp, Ng, Lspd i Vlada, te smo zaradili dosta para od državnih organizacija te smo kupili scima po jedan auto. Poceli smo da pocnemo neki nas biznis te smo postavljalji glase za gradzani Los Santosa vide nes posao. A posao je bio da svaki gradzanin koj moze da dodze da postavi panel. I tako smo mi zaradzivali pare. I tako smo mi ziveli svi zajedno I cemo nastaviti ziveti zajedno.


Ishodi:
1-Luka može da koristi legalna i iligelna(xxx) oružja.
2-Luka moze da pretražuje sa revolverom.
3-Luka može da ide 1vs2 zbog izuzetno dobre stamine.
4-Luka moze da pretrazuje sa bilo koje go zeli strane.
5-Luka moze da daje prvu pomoč sa revolverom.
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,933
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom