Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Bole Shelby

Player
Player
Joined
Jan 21, 2023
Messages
69
Informacije:

1. Vaše ime IRL: Marin
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosjek online po danu: od 3-5 sati (ako ne i vise)
5. Vaš Discord: roky46
6. Vaše ingame ime: Bole Top
7. Vaš ID: 36693

Dodatne informacije

1. Lider za Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Zato što sam već duze vreme u crime-mu i zelim se iskusati u poziciji lidera. Imam iskustva sa turfom i njegovim pravilima zakazivanja. Imam vec ekipu koja bi bila HC i oni bi vodili akcije zajedno uz mene. Mislim da imam taj liderski stav. Dosta sam ostar, ali i posten. Mislim da su vagosi u prednosti zato sto ima vise odjece u zutoj boji i zato sto su izolirani od ostali gangova. Sto znaci da bi imali mirniju atomsferu sto bi privuklo vise ljudi u nas gang Imaju najveci uticaj u malom getu gdje je dobro mesto za rob.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Pokusavao bih organizirati sto vise akcija da privucemo ljude u gang. Kao sto sam rekao imam HC koja ima puno iskustva u Crime organizacijama. Tek od nekog malo veceg ranka kao 5-6 bi imao funkciju sa rob. Bili bi aktivni prakticki na svakoj tajnoj i uvijek bi bio barem jedan HC na tajnoj. Svaki cin bi se dobio po zasluzi.


Rankovi: 1. Frezze

2. Dealer
3. Bodyguard
4. Gangsta
5. Ghetto cleaner
6. Grafiti Team
7. Grafiti Team Leader
8. Enforcer
9. Turfer
10. O.G
11. Consigliere

12. El Capo
13. Godfather
 

Andrej Wbear

🪄
Leader
Joined
Dec 29, 2021
Messages
694
PRIHVAĆENO
Čestitamo Vam pozvani ste na interview za leadera koji će se održati danas (06.06.2024) sa početkom u 20h i 40min na Grand RP discord serveru!

Budite u kanalu čekaonica!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom