Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Leo Darkin

Player
Player
Joined
Nov 24, 2022
Messages
90
1. Vaše ime IRL Mateja
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT + 2
4. Prosjek online po danu 3h do 4h vikendima više
5. Vaš Discord mateja1897
6. Vaše ingame ime Leo Angell
7. Vaš ID 32202

Dodatne informacije

1. Lider za.....
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)1. Za Sebe kao prvo smatram da sam veoma dostojan biti na poziciji Leader-a Sahpa jer sam upoznat kako sahp funkcionise i smatram da ga mogu voditi. Imam TEAM High Commanda koji bi mi pomogao u vođenju jedne ovakve organizacije te mislim da bi je doveli do savršenstva. 2. U Ostalim državnim organizacijama sam bio HC. Ali ovde u Sahpu sam Bio 26Rank (Z. Šef osoblja) Imam iskustva u Državnim te mislim da. Bih se dobro proveo kao Leader. Kao Leader potrudio bih se za svaka jedinica koju osmislim ima vodju, zamenika koji vode tu jedinicu te bi svako bio zadužen za nešto. 3.Na talackama, 24/7 I itd... Bi bila maksimalna ozbiljnost na pregovori ma. (HC bi bile na pregovorima obično) Ubacio bih ljude koji znaju pravila grada i davao bi se početan rank. Aktivnošćom bi se dobio rank. Napravio bih 3 jedinice po imenu:ATU, SAJ, Inspektor. Patrole bi se radile svakodnevno od 12 do 22H.Svaka jedinica bi bila zadužena za nešto jedni Snimaju dokaze jedni Idu Na talacke opremljeni i spremni. Kada bi se lica ispitivala sve bi se ispitalo do kraja dok se ne izvuče reč.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u Aktivnost u organizaciji
Kod prošlih lidera nije toliko Sahpovca puno bilo
Ozbiljnost na akcijama nema držanja vikanja na radiu
Slušanje HC-a
Nadređenog
Nema rasprave, svađe psovanja.
Patrole bi se više radile ne kao pre
Jedinice bi radile njihov posao.
 

Sova Avos

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1,789
Odbijeno
Razlog:
Ne dovoljno truda ulozeno u aplikaciju​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom