Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41732
Players nickname
Goran Lukic
Suspect ID
00000
Date of violation
Jul 7, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/-wlMo723EuE

Paca Vice

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
224
Posto sam ja kljucan faktor u ovoj situaciji, ja sam licno Vas pratio i nasao Vas kasnije dronom jer ste se uputili u ghetto, nakon krace potrage dronom, uvideo sam Vas u garazi sa oruzjem i zatim okupio kolege.
2 HCa iz SAHPa su bili tu takodje i kolege iz FIB-a koji su takodje HC ali sa sminkom!
POV :
 

Kody Nagato

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
64
Posto sam ja kljucan faktor u ovoj situaciji, ja sam licno Vas pratio i nasao Vas kasnije dronom jer ste se uputili u ghetto, nakon krace potrage dronom, uvideo sam Vas u garazi sa oruzjem i zatim okupio kolege.
2 HCa iz SAHPa su bili tu takodje i kolege iz FIB-a koji su takodje HC ali sa sminkom!
POV :
frajer se vrtio samo oko jednog mjesta i kao vidio nas dolje u garazi a doso u grad ahahahha
 

Ramzi Vice

Player
Player
Joined
Jan 3, 2024
Messages
172
Posto sam ja kljucan faktor u ovoj situaciji, ja sam licno Vas pratio i nasao Vas kasnije dronom jer ste se uputili u ghetto, nakon krace potrage dronom, uvideo sam Vas u garazi sa oruzjem i zatim okupio kolege.
2 HCa iz SAHPa su bili tu takodje i kolege iz FIB-a koji su takodje HC ali sa sminkom!
POV :
Paco mozes prihvatiti friend request na dis da te pitam nes
 

Uros Lukic

Uros Lukic #1 RS
Player
Joined
Aug 20, 2023
Messages
68
Posto sam ja kljucan faktor u ovoj situaciji, ja sam licno Vas pratio i nasao Vas kasnije dronom jer ste se uputili u ghetto, nakon krace potrage dronom, uvideo sam Vas u garazi sa oruzjem i zatim okupio kolege.
2 HCa iz SAHPa su bili tu takodje i kolege iz FIB-a koji su takodje HC ali sa sminkom!
POV :
PG, gasis motor bez da saljes za zaustavljanje tojest FailRP, nemogu potvrdit ali cini mi se da nosis LSPD pancir bez korumpirane bio GP 6.4, bez /me /do komandi dizes dron FailRP
 

Danilo Geri

Player
Player
Joined
Nov 3, 2023
Messages
215
Pre svega postovanje, ali i ti imas par greskica ovde, radio si sve stvari koje bi mogao sa licnom biografijom a koliko u tvojoj arhivi vidim pokusao si da je dobijes ali je bila odbijena, te ne znam da li bi bas smeo ovo da radis...
 

Paca Vice

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
224
PG, gasis motor bez da saljes za zaustavljanje tojest FailRP, nemogu potvrdit ali cini mi se da nosis LSPD pancir bez korumpirane bio GP 6.4, bez /me /do komandi dizes dron FailRP
HAHAHAHHAAHAHAH kakav LSPD pancir ?
da palim dron sa me i do
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom