Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12669
Players nickname
Denza Washington
Suspect ID
58418
Date of violation
Jul 6, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,082
Igrac ima masovno krsenje pravila, kako na forumu tako i IG, na prosloj zalbi za 12664 Mujo ga je banovao, i svi smo upozorili sta rade ova grupa igraca koja se druzi sa navedenim luxijem, svakodnevno krse pravila, njih grupa od 4,5 igraca, kada ih upozorimo da to ne rade i da ce dobiti kaznu ili ban, njihov odgovor je "boli nas kurac"

Mislim da je Mujo rjesio ovakve igrace poput Limrexa, i ostalih igraca, i mislim da je dosla nova grupa koja ce biti gora od njih, napominjem Muju da dobro obrati paznju jer vec idu njihovim stopama

Ovi igraci su na danasnji dan bili vec 4 puta u demorganu, i mislim da je ovo katastrofa

Na vama je odluka, ali svakako uzmite u obzir da ce biti gori od proslih bleklistovanih igraca, i 100% cete i ove igrace kazniti, i ti isti igraci ce opet praviti probleme Grand RS projektu kao ban evaderi itd...

Toliko​
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
224
Igrac ima masovno krsenje pravila, kako na forumu tako i IG, na prosloj zalbi za 12664 Mujo ga je banovao, i svi smo upozorili sta rade ova grupa igraca koja se druzi sa navedenim luxijem, svakodnevno krse pravila, njih grupa od 4,5 igraca, kada ih upozorimo da to ne rade i da ce dobiti kaznu ili ban, njihov odgovor je "boli nas kurac"

Mislim da je Mujo rjesio ovakve igrace poput Limrexa, i ostalih igraca, i mislim da je dosla nova grupa koja ce biti gora od njih, napominjem Muju da dobro obrati paznju jer vec idu njihovim stopama

Ovi igraci su na danasnji dan bili vec 4 puta u demorganu, i mislim da je ovo katastrofa

Na vama je odluka, ali svakako uzmite u obzir da ce biti gori od proslih bleklistovanih igraca, i 100% cete i ove igrace kazniti, i ti isti igraci ce opet praviti probleme Grand RS projektu kao ban evaderi itd...

Toliko​
BOLAN Leader si i krsis pravila mentolu ako ocu devescicu sve blacklistane igrace i jebacu vam server denza nisam ti ja hadalj veruj mi boli me iskreno kurac ja vise igrat na propali rs1 koji NPC od muje ni neprica kakav je to server mentolu bgt jesi retardiran klosaru narkomanu pijanico ovaj lik nista nema samnom covjek prekrsi koje pravo dobro al slusaj me dobro nemoj da se samnom kacis picka ti materina
 

Zovqc

Player
Player
Joined
Nov 26, 2023
Messages
119
Jel moguce da lider lspd-a kaci za konstantno krsenje pravila (on ih vise krsi nego sam igrac koji je okacen)?

 

Cvikan Albatross

Player
Player
Joined
Mar 22, 2024
Messages
18
PICKE CIGANSKEEEEEE svadjate se na forumu imate 30 godina i vredjate se luxi pusti ih majku im jebem mrtvu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom