Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Kojke Kojic

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Nov 16, 2022
Messages
206
1) Vaše ime u RL: Bogdan

2) Vaše godine: 15

3) Vremenska zona: GMT +2

4) Prosjek online po danu: 4-10h

5) Vaš Diskord: koj1cc.

6) Vaše Ingame ime: Kojke Boss

7) Vaš ID: 34359

Dodatne Informacije:

1. Lider za: EMS

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

3) Interesuje me medicina i pomaganje ljudima,pristaje mom karakteru i jako mi se svidja taj posao.

4) Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama.

5) Dosta dugo sam na projektu "Grand Rp" i u EMS-u najvise.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

*Pri primanju novih clanova EMS-a bi se trebalo ispitivati neka osnovna pravila poput
(pg,mg,vdm,cl,fear rp itd)da se primaju i ljudi koi mogu da igraju minimalno 2h dnevno i naravno ooc-15+,ic- 5+ godina.

*Pokusao bih da poboljsam rp ponasanje u bolnici i na intervencijama intervencije koje su na brdima i preko 4000 metara da se na njih ide Helikopterom.

*Sto se tice lab tima lekovi za sam EMS/FIB/SAHP/GOV/NG bi se moralo izvesti minimalno 1 do 2 sedmicno kako ni jedna organizacija nebi ostala bez lekova.

*Dodala bi se nova brza kola kako bi se sto pre stiglo na intervencije.
 
Last edited:

Luka Blackk

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Nov 20, 2022
Messages
66
1) Vaše ime u RL: Bogdan

2) Vaše godine: 15

3) Vremenska zona: GMT +2

4) Prosjek online po danu: 4-10h

5) Vaš Diskord: koj1cc.

6) Vaše Ingame ime: Kojke Kojic

7) Vaš ID: 34359

Dodatne Informacije:

1. Lider za: EMS

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

3) Interesuje me medicina i pomaganje ljudima,pristaje mom karakteru i jako mi se svidja taj posao.

4) Znam pravila grada, kao high command pomagao sam zamenicima i direktoru u nekim situacijama.

5) Dosta dugo sam na projektu "Grand Rp" i u EMS-u najvise.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

*Pri primanju novih clanova EMS-a bi se trebalo ispitivati neka osnovna pravila poput
(pg,mg,vdm,cl,fear rp itd)da se primaju i ljudi koi mogu da igraju minimalno 2h dnevno i naravno ooc-15+,ic- 5+ godina.

*Pokusao bih da poboljsam rp ponasanje u bolnici i na intervencijama intervencije koje su na brdima i preko 4000 metara da se na njih ide Helikopterom.

*Sto se tice lab tima lekovi za sam EMS/FIB/SAHP/GOV/NG bi se moralo izvesti minimalno 1 do 2 sedmicno kako ni jedna organizacija nebi ostala bez lekova.

*Dodala bi se nova brza kola kako bi se sto pre stiglo na intervencije.
Odobrujem. {Soon najaci EMS}
 

Dusan White

Dusan White najpoznatiji covek na ovom sajtu
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
203
Pregled aplikacije je u toku...
 

Dusan White

Dusan White najpoznatiji covek na ovom sajtu
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
203
Odbijeno
Trenutno ne trazimo kandidate sa ovakvim specifikacijama.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom