Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
35631
Players nickname
Petar Napier
Administrators nickname
bigi van
Date
Aug 6, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/326DCtS

Petar Napier

Player
Player
Joined
Aug 28, 2023
Messages
45
postovani, odmah zelim da se ogradim, OVO JE SUMNJA na doticnog admina pod imenu Bigy One, prva stvar, doticni admin me je danas banovao ,,bez razloga,, na 7 dana gde sam ja na tiketu napisao neku glupost sto je on naravno shvatio kao vredjanje admina, tu se naravno ne spominje NJEGOVO ime, vec je tiket bio za drugog admina. Druga stvar kada sam ga pitao zasto sam dobio ban on u mom dm nista drugo nije znao da kaze sem okaci forum zalbu, nekoliko sati kasnije ja dobijam ban sa grand discorda 30 dana, nijednom adminu nista lose u dm nisam napisao nisam vredjao, nisam bio toxican, nista nisam pisao lose u discord kanal caskanje na grand discordu, a razlog bana je toksicnost i vredjanje familije. Ponovo da kazem ovo je SUMNJA na admina, ali i unban appeal sa discorda, ali sam svakako ubedjen da me je on banovao, bez razloga naravno, ukoliko postoji mogucnost zelim da se pogleda u logovima i utvrdi ko je stvarno mene banovao, ali sam siguran 99% da je to uradio nas dragi Bigy, ali svakako, kolko znam, ja da sam bilo kom adminu nesto u dm napisao, uvredio ga, bilo sta, ne bi smeo da on mene banuje na grand discordu, nema smisla.

moj discord ip : 916627614599352331
d5ar69
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom