Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
34893
Players nickname
Puki Scarface
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 8, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/ktXkoqk

Puki

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
452
Dobio sam blacklistu za lidere i admine kao sa svojim drugarima jer sam bio admin na drugom RP projektu dok sam bio obican igrac. U pravilima nigdje ne pise da se to ne smije, pise samo da ne smijes uopce igrat na drugom serveru ili bit na njihovom discordu dok drzis poziciju Lidera ili Admina na GRANDU

Pisem opet u nadi da dobijem unblacklistu jer smatram da sam blacklistan bez razloga te da bi mogao doprinjeti ovo serveru sa mojim liderstvom.

Mozete i sami vidjet da ne krsim pravila servera te da su zadnjih par kazni skinute, zadnja prava kazna je preko GODINU dana stara.
Trazio bih drugu sansu jer nigdje ne pise da se ne smije ono sto sam ja napravio i nisam znao da se to ocigledno ne smije. Mislim da bih bio stvarno dobar lider kada bi mi dali drugu sansu.

Pozz
 

Puki

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
452
Nema razloga da nam ne date unblacklist jer stvarno necete pozalit. Sta god da smo napravili necemo opet prekrsit jer sad znamo sta smo uradili i da se ocigledno ne smije
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom