Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Bole Top

Player
Player
Joined
Mar 16, 2024
Messages
12
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marin
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: Tjednom 2-4 sata, Vikendom 3 do 6 sati.
5. Vaš Diskord: bolelebo2569
6. Vaše Ingame ime: Bole Top

7. Vaš ID: 36693

Dodatne Informacije
1. Lider za
The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Na ovom projektu sam vec jako dugo i imam puno iskustva. Znam kako je biti netko koga nitko ne slusa i netko koga svi slusaju. Bio sam i suspend i HC u puno organizacija i sada bih se htio okusati u poziciji lidera.

2.2 Izabrao sam
Families-e zato sto mislim da njihova pozicija u getu ima dosta potencijala. Njihova lokacija je u sukobu za suprotnom bandom The Ballas i zato mislim da mojim clanovima nikad nece biti dosadno ako budu boravili u getu. Zatosto ce uvek naletiti na nekog sa kojim se mogu popucati i malo zabaviti ali i na kraju nekoga robati zato sto je HQ blizu BM u kojem ste stalno neko puca.

2.3
Familes-i imaju povijest dobrih i dugih lidera uvek su bili jedni od naj strasnijih gangova koji se cijeli state boji. Ja bih hteo da se upisem u tu povijest i da uspesno odradim 2 mandata.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Pokusao bih napraviti sto veci Grafiti team sa kojim bim sprejao svaki moguci sprej. Tako bih organizacija vise zaradivala i tako bih mogao davati bonuse aktivni ljudima te bih tako povecao aktivnost celokupne organizacije.

3.2 Pokusao bih napraviti nekakve saveze izmedu ostalih bandi. Na primjer da se 2 bande udruze i da zajedno opljackamo prodavnicu ili tako nesto.

3.3 Imao bih dosta veliki turf team sa kojim bi pokusao ostvariti najveci cilj svake crime organizacije 100% Turf teritorije.

Rankovi: 13. Godfaher

12. Consigliere
11. El Capo

10. Grafiti Team Leader
-------------HC------------
9. Turfer
8. Street Coordinator
7. Grafiti Team Senior
6. Grafiti Team
5. Grafiti Team Junior
4. Street Soldier
3. Bandit
2. Associates
1. Suspend

Srecno svim ostalim kandidatima i hvala na pregledavanju moje aplikacije!
 

Swain Darkiin

Player
Player
Joined
Oct 25, 2023
Messages
271
Cestitamo, pozvani ste na interview za The Families koji ce se odrzati sutra (Petak) 13/09/2024 u 20:00h
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom