Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
41303
Players nickname
Markezza Shuxnaa
Administrators nickname
Swain Darkin
Date
Sep 9, 2024
Time
18:37
Proofs
https://prnt.sc/lG80DUQ51q5_

Markezza Shuxna

Player
Player
Joined
May 9, 2023
Messages
29
Administrator je doneo pogresnu odluku,prvo je kaznio lice u povu, a zatim je skinuo kaznu i promenio odluku, sto se vidi na forumu da je editovana poruka,drugo na povu se vidi da nije izbrojao 5 sekundi do kraja vec me je opucao na 3-2 sekundi sto je G.P 6.15 , i necu da komentarisem da se zabio u mene sa zapaljenim autom i nema nikakav ic razlog da mi trazi pasos. Posle skidanja upozorenja licu,ja sam se obratio Swainu da vidim zasto je upozorenje skinuto ako je sve u povu validno,kada je dosao do mene mikrofon mu nije radio IG niti je mogao da pise pa je hteo da predjemu na discord call.Tokom calla on je meni objasnjavao da je on ispravno odbrojao 5 sekundi sto se u povu jasno vidi da nije istina jer cim sam poceo da bezim posle 3 izbrojane sekunde on me je poceo pucati nije do 4-te sekunde ni stigao.Evo link od zalbe na to lice : Rejected - G.P 6.15, P.Z.Z.1.1, PG | 891 ,pa vi sami vidite da li je izbrojano 5 sekundi i da li je to normalno ponasanje sluzbenog lica da dolazi sa zapaljenim autom + da puca u njega da bi eksplodirao. Hvala sto ste odvojili vreme da procitate

POV od razgovora sa Swain-om :
 

Matthew-

tata
Player
Joined
Dec 29, 2022
Messages
68
Proslo je 5 sekundi pa sam te ubio, al posto vidim da si pacenik pisi mi na dc da se dogovorimo da te direkt ispred bolnice ubijem bez brojanja da mozes lepo da me okacis, pa da mozes lepo da spavas kerino
 

ToniColucci

Player
Player
Joined
Jul 17, 2024
Messages
27
Proslo je 5 sekundi pa sam te ubio, al posto vidim da si pacenik pisi mi na dc da se dogovorimo da te direkt ispred bolnice ubijem bez brojanja da mozes lepo da me okacis, pa da mozes lepo da spavas kerino
opasan si
 

Filip Brown

Player
Player
Joined
Jul 15, 2021
Messages
40
Proslo je 5 sekundi pa sam te ubio, al posto vidim da si pacenik pisi mi na dc da se dogovorimo da te direkt ispred bolnice ubijem bez brojanja da mozes lepo da me okacis, pa da mozes lepo da spavas kerino
decko koji misli da je neko i nesto iz fiba stavio pancir i balaclavu na brzo biranje da se tu kurci razumes, trebao je on ustvari da se tebi izvini sto si ga udario nije znao sa kim ima posla
 

Markezza Shuxna

Player
Player
Joined
May 9, 2023
Messages
29
Proslo je 5 sekundi pa sam te ubio, al posto vidim da si pacenik pisi mi na dc da se dogovorimo da te direkt ispred bolnice ubijem bez brojanja da mozes lepo da me okacis, pa da mozes lepo da spavas kerino
Jedini pacenik si ovde ti sto places sto si dobio warn i sto nisi u fibu :ROFLMAO:,kad znas da se kurcis znaj i kaznu da oduzis.Kerino
 

Markezza Shuxna

Player
Player
Joined
May 9, 2023
Messages
29
Proslo je 5 sekundi pa sam te ubio, al posto vidim da si pacenik pisi mi na dc da se dogovorimo da te direkt ispred bolnice ubijem bez brojanja da mozes lepo da me okacis, pa da mozes lepo da spavas kerino
I ako imas POV a koliko znam moras da ga imas jer si FIB dostavi ga pa da vidimo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom