Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Konstantno krsenje pravila | 51499

Status
Not open for further replies.
Your ID
58922
Players nickname
Aksa Zatvornic
Suspect ID
51499
Date of violation
Sep 21, 2024
Time of violation
1:43
Proofs
https://youtu.be/fReT4Lf0qA0?si=XkUH01OF1ywrf3HR

Aksa Hadid

Player
Player
Joined
May 3, 2024
Messages
111

Konstantno krsenje pravila​

1. Approved G.P 6.9
2.Approved VDM
3. Approved G.P 6.15
4. Approved PG
5. Approved Ghetto Pravio 1.4
6. Approved G.P 6.15
7. Approved P.Z.Z 1.2
8. Approved P.Z.Z 1.2
9. Approved G.P 6.15
10. Approved CR
11. Approved P.Z.Z 1.1
12. Approved G.P 1,8
13. Approved G.P 3.1
14. Approved CD
15. Approved VDM
16. Approved G.P 1.7
17. Approved MG
18. Approved G.P 6.15
19. Approved CB
20. Approved CR
21. Approved VDM
22. Approved G.P 6.15
23. Approved P.Z.Z 1.1
24. Approved G.P 3.2
25. Approved G.P 6.15
26. Approved G.P 6.15
27. Approved G.P 6.15
28. Approved G.P 3.1
29. Approved G.P 6.15
30. ApprovedG.P 6.15+MK
31. Approved VDM
32. Approved CD
33. Approved G.P 6.15
34. Approved P.Z.Z 1.2
 
Last edited:

Tony Luxury

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
311
Here we go again, samo sto pola od tih zalbi nisi provjerio da moj ID ustvari nije kaznjen nego drugi ID-evi :ROFLMAO:


Al drago mi je da te ocito zadovoljava pokusaj namjestanja ban-a ljudima koje ne poznajes niti si ikad bio u kontaktu s njima 😘
 
Last edited:

Bambi24

Player
Player
Joined
Aug 4, 2024
Messages
17
svi bi hteli bit ko i ja al jbg nemore to tako lako na silu na silu sad idu cobyove fore bombandero moja sladka ciganska srce moje mlado a sto si mi tako sladak klosaru moj mrtvi ljubi te tvoj Luxi Burek.

iz tebe sam toni necu te ostavit samog vidim da si opsednut od mene ozvini
aj sad na spavanje polako za tebe je i sutra skola aj polako aj aj aj...
 

Edib Burek

Player
Player
Joined
Mar 8, 2024
Messages
140
Selam Alejk prije svega nisam mislio da cu da se mijesam u ovo ali tony kad smo bili kod njega u fam nije dao meni i aksi da idemo a bilo kakav event na fam war inf itd aksa stavi plus on mu napise -aksa i nisam nikad nista imo protiv njega al mi usli kod njega u fem on uhvati provocira nas dje vam je luxi
 

josip01

Player
Player
Joined
Jul 15, 2023
Messages
46
Selam Alejk prije svega nisam mislio da cu da se mijesam u ovo ali tony kad smo bili kod njega u fam nije dao meni i aksi da idemo a bilo kakav event na fam war inf itd aksa stavi plus on mu napise -aksa i nisam nikad nista imo protiv njega al mi usli kod njega u fem on uhvati provocira nas dje vam je luxi
rispket brat za tebe,ali si me razočarao kad si leftao sto ti mare Mamic nije sracunao bonus od 7k
 

josip01

Player
Player
Joined
Jul 15, 2023
Messages
46
Ti si me pomiješao s nekim ja sam otišao iz fem zato sto sam otišao koš druga nemoj da lažeš narod
otišao kod druga kad ti mare nije sracunao 7k sto si popravio panele, sjecam se kao da je jucer bilo...jos sam ti gov da ne leftas da cu ti dat pare ti si samo nas nabio na kurce i otisao kod dona vicenze
 

Edib Burek

Player
Player
Joined
Mar 8, 2024
Messages
140
otišao kod druga kad ti mare nije sracunao 7k sto si popravio panele, sjecam se kao da je jucer bilo...jos sam ti gov da ne leftas da cu ti dat pare ti si samo nas nabio na kurce i otisao kod dona vicenze
hahaahahahahaahahahahhaahahahhahahaahahhah
 

Edib Burek

Player
Player
Joined
Mar 8, 2024
Messages
140
otišao kod druga kad ti mare nije sracunao 7k sto si popravio panele, sjecam se kao da je jucer bilo...jos sam ti gov da ne leftas da cu ti dat pare ti si samo nas nabio na kurce i otisao kod dona vicenze
Posle favele sam otišao u cicmicovce debilu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom