Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12347
Players nickname
Jenifer Cash
Suspect ID
56293
Date of violation
Sep 22, 2024
Time of violation
17:40
Proofs
https://youtu.be/S-940BWgMBs

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
mogu i ja da slazem policiji da si mi ti prodala drogu oruzije itd da potpalim situacija lik se vidi da bjezi od policije i da tebe zajebava jer zna da ces povjerovat i past na foru cim se deres na pocetku da mu se ne prodaje maska toliko od mene i da sam ja imao masku kod mene a ne u autu vjerovatno bi je i nosio dokle sam na duznosti
 
Last edited:

Joka Tokatsuky

Leader
Leader
Joined
Mar 8, 2024
Messages
224
Sramota Joka ti kao direktor ovo podrzavas.
Ja nikoga ne podrzavam ovde, to sto je on uradio je stvarno sramota ali ja nemam srca da nekome uradim tako nesto. Svako bi trebao da uziva na ovom serveru i da se zabavi. Ipak jeste da on to nije trebao da uradi i da to stvarno ne sme da se radi ali ja mu oprastam jer se na greskama uci.
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
Ja nikoga ne podrzavam ovde, to sto je on uradio je stvarno sramota ali ja nemam srca da nekome uradim tako nesto. Svako bi trebao da uziva na ovom serveru i da se zabavi. Ipak jeste da on to nije trebao da uradi i da to stvarno ne sme da se radi ali ja mu oprastam jer se na greskama uci.
Radi ovoga i jeste Lider Ems veliki respect ja se izvinjavam sto sam imao oruzije na duznosti desava se iako sam imao dozvolu za njih i bilo je legalno ali nisam znao da ne smijem imati kod sebe tokom duznosti meni je zaista zao, kao sto je lider reko na greskama se uci niko nije perfektan i bez gresan
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
149
Jenifer ovo nije uvrijeda ali tebi svaki drugi lik krade iz skladišta napravila si 7-8 žalbi kako ljudi po pijaci nose masku iz Emsa i navodno kradu iz skladišta ja sam poso na skroz drugu stranu skladišta i imao konverzaciju sa likom koga si bez ikakve najave napala da traži maske i mene optužila bez dokaza i dovela policiju koja mi je nakon zaplijene dala 150k kao izvinjenje radi greške koju su napravili nit sam bio uhapsten i nakon toga svega lik koga si prvo optužila počinje tebe da podjebava ja dobijam black listu na 30 dana to sve priča kako se odnosis prema kolegama bas nije lijepo da zoveš policiju osobi koja nosi istu značku kao ti i koja radi sa tobom hvala ti na ovakvom postovanju i ljuckosti stvarno si me razočarala želim ti sve najbolje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom