Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Vuk Cappone

Player
Player
Joined
Feb 9, 2024
Messages
69
1. Vaše ime IRL: Mervin
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 5-8h
5. Vaš Discord: vuk_cappone
6. Vaše ingame ime: Vuk Cappone
7. Vaš ID: 53132

Dodatne informacije

1. Lider za.....National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
  • Posjedujem bogato iskustvo i stručnost u vođenju i organiziranju vojnih operacija, kao i u upravljanju timovima u stresnim situacijama. Moje vojno obrazovanje i praktično iskustvo pružaju mi duboko razumijevanje izazova s kojima se susrećemo kao organizacija, te sam spreman donijeti inovativne i efikasne strategije za unapređenje našeg rada.​
  • Oduvek sam sanjao biti lider bilo koje organizacije. Od svih organizacija najvise iskustva imam u NG gde sam nekoliko puta bio 26 i veci rank.​
  • NG je organizacija koja po meni ima najbolju kolegijalnost i uz moju moc da vodim ja bih NG odveo do njegovogo maximum-a.​
-Veoma sam akitivan i uvek bi bio tu za moje ljude. Ta aktivnost od 6-8h bi se menjala i uglavnom bi bila veca od 8h.​
  • Nacin rada organizacije cu skroz promeniti na bolje i verujem da ce to biti novi standard za rad drzavnih organizacija. Veoma sam tolerantan i oprastacu ono sto moze da se oprasta dok cu vece greske kazniti. Potrudicu se da nema svadje unutar organizacije i ako ima resice se kroz mirne puteve govorom i saslusanjem obe strane. Od kako sam dosao u grad radio sam u drzavnim organizacijama i od pocetka sam sanjao da postanem lider neke organizacije, i mislim da je NG prava prilika za mene i da cu bez ikakvih problem voditi mandate.​
  • Dosta vremena sam proveo u NG-u i znam kako funkcionise, i voleo bih da se isprobam na ovome mestu. Sa svojim vec napravljenim timom bih vodio organizaciju i pruzao bih novim ljudima sanse i bili bi obuceni i po zasluzi dobijali cinove.​
  • Svako dobivace rank-up po zasluzi, aktivnosti i ucestvovaje na akcija. Napravicemo svakodnevni treninzi koji ce biti odrzani od stranu mene ili ostali HC kako bi poboljsali pucanje, reakciju pri napad na ammorun konvoj, takodje kako da se koristi u takvim situacijama.​
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Na dnevnoj bazi bih odrzavao vezbe i mini dogadjaje na kojima bih svaki pripadnik nacionalne garde mogao da se uzivi u RolePlay i samim tim podigne nivo ambicije za napredak kako u jedinici tako i kompletoj organizaciji, ovo su neki od naziva vezbi i mini dogadjaj koje bih odrzavao: sakriven u dzungli pogodak na 500 metara najuze sletanje itd...​
  • Unutar NG-a bi stvorio novu specijalnu jedinicu. Brigada. Brigada bi bila podeljena u 2 dela, 63 i 72. Te brigade bi bile vodjene od strane jednog vodje brigade.​
-Pored te specijane jedinice, jedinica vojne policije bi bila promenjena gde bi radila i isla u patrole ne samo oko vojne baze nego i granicama koje bi ja, kao lider odredio.​
  • Konkretno sta bih menjao je pristup obucavanju regruta koji kad udju u organizaciju dosta stvari ne znaju jer nema ko da im objasni, dodao bih cin po imenu Instruktor Terenske Obuke. Takodje bih i ja tu bio temeljit kao sto sam gore naveo.​
-Sprečio bih korupciju i kradju od organizacije, jer kao sto znate nijedna organizacija nece uspeti ako nemaju poverljivost izmedju sebe.
 

Nemanja Zajcev

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
1,447
Čestitamo, pozvani ste na interview za NG koji će se dešavati u Sredu 25/09/2024 u 19:00h
Budite u čekaonici na GrandRP Discordu 5 minuta pre početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom