Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

On consideration Leader za LifeInvader I Noa Bollo

Noa Bollo

Player
Player
Joined
Jun 12, 2024
Messages
346
1. Vaše ime IRL: Noa
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 4-7h
5. Vaš Discord: noa992_1
6. Vaše ingame ime: Noa Bollo
7. Vaš ID: 44598

Dodatne informacije

1. Lider za.....LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1 Želio bi biti lider LifeInvader-a iz razloga što imam ekipu koja bi mi pisala oglase stalno i bila aktivna.
2.2 Imao bi tim ljudi koji rade reportaže i pišu članke.
2.3 Bio sam već jednom lider i dobro mi je proslo, htio bi još jednom bar da budem lider neke organizacije.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
3.1 Oglasi su po meni najbitniji, imao bi ljude koji bi stalno pisali oglase i koji bi se trudili da što manje greše.
3.2 Kolege koje bi pisale članke bi najviše bila tamo o nekim rivalima i sl. Teme bi bile zabavne i kreativne kakve bi se ljudima svidjele.
3.3 Kolege koje bi radile reportaže bi radile jako lijep Role Play. Išle bi od organizacije do organizacije te intervjuisali lidere, te bi opet napravili vrlo zanimljiv Role Play.
3.4 Trudio bi se da ja i moja ekipa što manje grešimo što se tiče oglasa, za svaki netočno oglas bi kolega dobio usmenu opomenu. Da bi nešto veće pogresio dobio bi kik iz organizacije.
3.5 Što se tiče talent showa pokušao bi što bolji rp uradit kod toga. Pošto bio sam ne nekim od talent showa i bilo je puno mg-a.
3.6 Uveo bi reportaže s poznatim ljudima granda, nekima koji svi znaju. Da bude malo više zanimljivije

Hvala na procitanoj prijavi, sretno ostalim kandidatima!
 
Top Bottom