Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Nemanja Zaicev

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-16h
5. Vaš Diskord: ngarca93#2160
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Zajcev
7. Vaš ID:
19165

Dodatne Informacije

1. Lider za... FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

  • Od pocetka role play-a sam u drzavnim organizacijama.Nikada nisam bio na drugoj strani i ne mogu da zamislim sebe tamo.Bio sam clan LSPD-a oko 3 meseca,i clan FIB-a mesec dana.
  • FIB je jako mocna i elitna organizacija koju smatram da sam spreman da vodim.Pruza nove izazove na koje hocu da odgovorim kao direktor jedne ovakve organizacije.
  • Imam odgovorne i aktivne clanove koje bih postavio na ordredjene pozicije,tako da bi FIB ubrzo nakon oformljenja bio spreman za akciju.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  • Pre svega svako ko bi hteo da udje u FIB morao bi da ima 16+ OOC godina i 15 godina u gradu.Da prodje rigorozno ispitivanje(pravila grada)
  • Nakon toga odlazi na sveobuhvatni trening.Od odlaska u patrolu pa do hapsenja i evenata na koje ide nasa organizacija
  • Nove agente bi obucavali ljudi koji imaju dosta veliko iskustvo u samom FIB-u
  • Podelio bih fib u 4 sektora,svaki zaduzen za posebnu granu kriminala.Uz naravno podrsku izmedju sektora
  • Oformio specijalnu jedinicu sacinjenu od nekoliko jako dobro obucenih ljudi koja bi bila prva na svakom dogadjaju i pozivu gradjana
  • Potrudio bih se da FIB postane jedna velika i slozna "porodica",i da maksimalno saradjuje sa svim drzavnim organizacijama u gradu
  • Potrudio bih se da u kompletnoj organizaciji vlada prijateljska atmosfera i da ljudi uzivaju dok su u patrolama ili na dogadjajima.Da im to ne bude obaveza,nego zelja i zadovoljstvo.
Organizovao bih nedeljne sastanke na kome bi svi clanovi iznosili svoje pohvale,zalbe,kritike,misljenja oko cele organizacije u cilju sto lepseg provedenog vremena u FIB-u.

S postovanjem Nemanja Zajcev
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
154
1. Vaše ime u RL: Ajdin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GTM + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord:Ajdin ツ#0001(kopirajte tacno od dvije tacke)
6. Vaše Ingame ime: Ajdin Darkin
7. Vaš ID: 1079.
Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

U FIB sam oko 6 mjeseci i ne mogu zamisliti niti jednu drzavnu organizaciju da radim osim FIBa.
Bio sam u 6 mandata RS servera (Sali, Milos, Kayn, Seval, Leo, Jon Bellio) naravno pored RS servera bio sam i na eng serveru kod Mike Westa i u svim ovim mandatima sam imao jako visoke pozicije.
Trebao sam nastaviti mandat leadera Jon Belliona ali na zalost zbog OOC problema nisam mogao.
Smatram da sada mogu nastaviti i svo svoje iskustvo upotrijebiti u FIB koji bi ja vodio ako bi mi se ukazala prilika.
Smatram da sam dovoljno spreman za poziciju leadera. Igram tu vec godinu dana i zelim da isprobam tako nesto.
Takoder sa sobom dovodim ljude koji su bili kod Kayna i da opet napravimo FIB kao sto je bio, a ako ne i bolji.
Bio sam u gangovima 6 mjeseci takoder u drzavnim organizacijama nesto malo vise i smatram da svo to iskustvo upotrijebim ovdje i napravim FIB organizacijom boljom od svih prethodnih leadera sto su pokusali.
Pratio sam greske do sadasnjih leadera i probat cu da ih izbjegnem sto je vise moguce.
U samo mjesec ili dva sam se rangirao sto vise je moguce. Postao sam 00, zamijenik pa cak sam i bio "Direktor" na par dana.
Volio bih probati ponovo biti direktor zadnji put nisam mogao zbog OOC problema nadam se da ce mi se sada ukazati prilika.


STRUKTURA
Junior Agent
Agent koji je tek dosao u FIB i jos uvijek prolazi kroz obuku.

Field Agent
Agent koji je prosao obukao i poznaje sva pravila. Moze ici u patrolu sa visim agentima.

Glavni Agent
Agent koji je stekao dosta iskustva nakon nekog vremena i ima opciju da bira u koju jedinicu hoce.

Glavni Specijanlni Agent
Agent koji je stekao iskustva pregovaranjem, organiziranjem i sl.

DEA(Drug Enforcement Administration)
Jedinica koja se bavi unistavanjem kanabisa na odredenim lokacijama.

SAU(Special Anti-terrorist Unit)
SAU-Alfa
SAU-Beta
Jedinica koja se bavi organiziranjem taktike na talackim, pljackama,dogadajima.

00 Agents
Agenti koji maksimalno iskustvo koji znaju sve i spremni su na sve u svakome momentu.

HIGH COMMAND
Svaka jedinica ima svog Supervisora,Deputy Head of Departmenta i Head of Departmenta.
Supervisor - Uocava greske agenata svoje jedinice ispravlja ih i pomaze im da odrade svoj posao maksimalno moguce.
Deputy Head of Department(DHOD) - Pomoze Head of Departmentu i Supervisoru. Takoder odgovoran za svoju jedinicu.
Head of Department - Glavni i odgovorni za svoju jedinicu. Bira agente koji ce biti u njegovoj jedinici.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Za pocetak napravio bi bas dosta promjena u FIBu.
Komunikacija je bas bas losa u FIBu. Kodove skoro niko ne koristi cemu automatski opada RP.
Raidovi na gangove, Air Support, SAJ, 00 Agents, DEA, K9 Units i slicne rankove i pozicije kako bi povecali RP.
FIB je najelitnija organizacija i smatram da nema potrebe da se pisu kazne za prekoracenje brzine i sl.
Vec da se bavi raidovima, undercover, pregovaranjem...
Saradnja sa svim drzavnim organizacijama jako bitno.
Imam toliko ideja koje mozemo uraditi koje ce ukljucivati sve legalne organizacije, bande i obicne gradane.
Volio bih rijesiti sve IC iako je neko pravilo prekrseno bez da narusavam RP jer za to ima vremena kasnije.
Jedino ako tu nije neki admin.
Na kraju hocu da kazem ako dobijem FIB RP ce se povecati i biti ce bolji nego do sada garantujem!

Hvala na citanju moje aplikacije.
Ajdin Darkin I 1079
 
Last edited:

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
Vaše ime u RL : Marko
Vaše godine : 17
Vremenska zona : GMT+1
Prosječna aktivnost na dan : radnim danima 5h, vikendima 10h
Vaš Discord : Marko#3364
Vaše Ingame ime : Marko Balboa
Vaš ID : 10617

Dodatne informacije

Lider za : FIB
Zašto želite biti lider ove posebne organizacije ( navedite 3 razloga sa objašnjenjem ).

Lider Federalnih istražno biro-a želim postati iz nekoliko razloga.

2.1 U Fib-u sam skoro 3 puna mandata, imam iskustva kao član High-Commanda i više sam puta bio dio njega.

2.2 Imam dobru vezu sa svim budućim liderima LSPD-A, SAHP-A, GOV-A, EMS-A. Vrlo sam komunikativan i brzo prihvaćam sve ljude

2.3 Imam skupini od 20 ljudi koji bih bili podijeljeni po rankovima. Znači to su ljudi koji rade svoj posao već 2 puna mandata i imaju znanje.

2.4 Mislim da sam spreman i prije svega dostojan držati jednu ovako specifičnu i možemo reći najjaču organizaciju na cijelom serveru.

2.5 Vrhunski poznavanje Pravila države, lidera zbog prijašnjeg iskustva u državnim organizacijama.



Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizacije.

3.1 Prije svega uvođenje novih činova kao što su:
Delta Force - odijel za najraznoraznije kriminalne aktivnosti, tim najspretniji pucačkih osoba u Fib-u.

Istražni sektor - Ljudi koji su prije bili u kriminalnim radnjama, znaju svakog ko prolazi kroz ilegalan teritorij. Ubiti ljudi koji znaju više nego običan građanin.

UAT - Undercover jedinica koja se bavi kriminalom, ide na najteže zadatke sa istražnim osobljem, daje im podršku te im pomaže.

DEA - Jedinica koja se bavi suzbijanje droga, pratit će pijacu te redovno obavljati posao. UAT će im davati podršku u hvatanju dilera.

3.2 Regrutovanje građana jednom sedmičnom, detaljno ispitivanje pravila grada, države... Bili bi detaljno ispitani.

3.3 Dobra povezanost između članova Federalnog istražno biro-a i članovima drugim legalnih organizacija. Red, rad i disciplina je najbitnija stavka ove organizacije.

3.4 Osobe koje bi htjele uči u organizaciju trebale bi/ne bi imati :

Ne smiju imati tetovaže na vidljivim mjestima.

Ne smiju imati šminku na licu.

Moraju imati minimalno 15 godina u gradu.

Moraju imati minimalno 16 godina OOC.

Moraju jako dobro poznavati pravila grada, države i RP pravila.


Sretno svim kandidatima.
Pozdrav

Marko Balboa
 

Stanković

Player
Player
Joined
May 30, 2022
Messages
9
Informacije.
1. Vaše ime u RL:
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 6h -12h zavisno o danu.
5. Vaš discord: Stanković#0231
6. Vaše In-game ime:
7. Vaš ID: 20894

Dodatne informacije.
1. Lider za
LifeInvader

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

U ovoj organizaciji sam već zadnjih 2 meseca, i sjajno sam upoznat sa situacijom u samoj organizaciji. Smatram da sam u dosadašnjem članstvu organizacije stekao iskustvo vezano za oglašavanja i organizovanja dogadjaja. Iskusan sam iz prethodnog igranja SAMP-a u kojem sam uglavnom proveo vreme radeći kao novinar, aktivnost je solidna, tu se još mogu "dignuti". Ono što sam siguran, to je da bi organizaciju doveo na viši nivo, i što se tiče samog roleplaya unutar organizacije, a i reda članova i zaduženja prema svakom članu u svakom poslu da zna šta mu je posao i šta mu je cilj za dobrobit ove organizacije. Iskusan sam mnogo po pitanju RolePlaya ovog stila, u ovoj organizaciji sam proveo najviše vremena u svojoj "samp karijeri" i dosadašnjim igranjem u LifeInvaderu na Grand RP, tako da ne želim pisati mnogo, ukoliko dobijem priliku, dokazat ću koliko ova organizacija ima mesta za napredak, te koliko se može učiniti zanimljivom za same članove organizacije, ali i ljude izvan da požele napisati aplikaciju za LifeInvader i pridružiti se kad vide rad, i red organizacije.

3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
LifeInvader organizacija je uvek imala problema. U svojim najvećim aktivnim danima, bila je neaktivna zapravo u poredjenju sa drugim organizacijama. Razlog tome jeste što ljudi ne vole biti novinari zbog manjka kreativnosti. Zbog toga želim da pokušam da popravim situaciju. Za razliku od ostalih koji će verovatno govoriti da mogu od Lifeinvadera napraviti čudo, ja ću samo reći da mogu pokušati te da imam neke svoje ideje. Prva stvar, smatram da LI. zapravo i ne treba da ima mnogo članova, već da treba imati određeni broj članova koji su aktivni te imaju ogromno znanje u RolePlayu. Sa takvim članovima možemo kombinirati različite RPove, fokusirati se na kreiranje novih kategorija koja do sada nisu bila vidjena na serveru tipa istraživačkog novinarstva i sl. sa kojim bi dobijali svoju posebnu platu i bonuse veće od oglašavanja koje se naravno ne bih nimalo izostavilo kao najvažniji segment ove organizacije.

Oglasivač - kao početnik unutar organizacije mora imati iskustva, poznavanjem pravila oglasima i čestom gledanju oglasa kada izadju u redakciju. Naravno time se ne uskraćuje prilika novim kandidatima već stavlja akcenat na poznavanje priručnika i gramatike koja je obavezna. Smatram da bi LifeInvader postao bolji kada bi smo sakupili i detaljno obučili dosta članova sa starijim i iskusnijim ljudima iz prethonih mandata. Ispravku toga je jednostavno uraditi ubacivanjem iskusnijih starijih članova koji bi obučavali nove s time što bi dobijali nagradu uz to i time širili tim sa kojim bi bili potpuno sigurni da nešto ne promakne , ukoliko do toga dodje, svaku grešku bih strogo sankcionisao. Njihovi bonusi, nagrade se ne bi izostavile, čak šta više njihove plate su se automatski povećale novim mogućnostima u prethodnim mandatima što naravno ne bih zloupotrebio na veliku korist organizacije, već gradjana.

Do sada je celokupan fokus bio na oglašavanju što i jeste svrha organizacije. Medjutim, aktiviranjem sekcije na forumu Radio stanica 'LifeInvader' koja je dugo prazna i ubacivanjem sekcija Gradske vesti & Ćlanci omogućava se nova sfera i put LifeInvadera. Pisanje objektivnih članaka, kolumni, aktuelno izveštavanje o događajima iz grada, od običnih ljudi do najbogatijih i slično bi se uvelo kao aktivnost svakog ranka koji u svom imenu ima opis svoje kategorije unutar organizacije. Trudio bih se da jedan deo fokusa mog LifeInvadera bude upravo njihov opis ranka. Primer Reportera. Objektivno izveštavanje, pisanje članaka fokusirani na aktuelnosti , vladu, na kriminal, ubistva, snimanje reportaža(naravno neobavezno za početak) i slične aktivnosti. Trudio bih se sa svojim članovima raditi zajedno na rešavanju različitih slučajeva, raskrinkavanju i napadanju vlade i ostalih državnih institucija. Ukoliko bude potrebno, svoj deo novca bi izdvajao za odličan kreativan članak da bi nagradio dodatno svog novinara. Svojim aktivnostima koje bih odredio i novim pravilima uveo bi dodatne bonuse za svaki objektivan članak, kreativnost pisanjem kolumni, često organizovanje različitih dogadjaja, skupova, festivala koji bi podigao razinu RP-a na serveru.
 
Last edited:

Strahinja Cartiero

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
88
. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h
5. Vaš Diskord: WBearAndrej#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Vbear
7. Vaš ID:12855

Dodatne Informacije

1. Lider za...: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1- Bio sam u 4 mandata FIB-a i uvideo sam greske koje mogu da popravim u buducem radu.
2- Imam velike planove za buducu karijeru FIB-a , ovo su neki od planova :

precizna radio komunikacija
prosirena struktura FIB-a
Adekvatno oblacenje prema pozicije je obavezno
Adrenalinske akcije i cesti treninzi


3- Znam dobro organizovati ljude te napraviti adekvatne timove za akcije. Te imam ljude koji isto dosta znaju voditi odredjene jedinice.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


  1. Moje neko sagledanje na prosle mandate je da treba birati dobre ljude koje primamo u ozbiljnu organizaciju,tako da ako dobijem tu cast da vodim ovakvu organizaciju pazljivo cu birati ljude koji su dobri i verni ovom poslu.Ako nisam bio dovoljno jasan u prethodnom delu samo treba birati ljude koji stvarno rade a ne neko ko je dosao da od ove organizacije pravi igraonicu.Naravno znam i ja za salu ali kada je akcia zelim da vidim maksimum od svih zaposlenih.
Sve preporuke za ovu osobu vidim ga kao lidera fiba i znam da bi odlicno vodio istu organizaciju.Od mene sve preporuke;Strahinja Armone
 

Tyler Haze

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2021
Messages
156
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Zed Darkin#6043
6. Vaše Ingame ime: Zed Darkin
7. Vaš ID: 7925

1. Lider za. FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1.Bio sam 4 meseca u FIB-U i ne mogu sebe da zamislim u drugim organizacijama.Prosao sam 4 mandata kroz 4 lidera i spreman sam voditi tu organizaciju,

2.
Zelim da dovedem maksimalnu disciplinu, poslusnost, Zelim da postavim jasna i cista odeljenja za razne cinove.Jer vec 7 godina igram aktivno roleplay i nema kroz koje situacije nisam prosao.U svakoj sitnici mogu naci gresku i zelim da bude perfektno

3.Vodio sam SAHP bez ijednog warna ceo mandat bili smo najbrojniji i najefikasniji na pljackama,eventima itd.Imam ljude koji su vodili fib ranije i koji zele da se bave ponovo tim poslom i koji su spremni za rad.Dovescu FIB u red kakav i treba da bude.

4.Ucio sam od najboljih i znam kako treba da se vodi organizacija.Kayn je ostavio svoj Legacy a ja sam spreman da ga ponovo vratim.

Uveo bih:
Posebne jedinice koje se bave drogom,pucnjavama, hitne akcije itd.
Vratio bih FIB kakav je i bio ranije i kakav on treba da bude a ne da se drugi smeju kako fib izgleda itd.
Fib je najelitnija organizacija i takva treba da ostane
Rankovi:

Junior Agent
Senior Agent
Field agent
Elite Agent
Elite SSA
Training Director
DEA agent
DEA Director
SAU agent
SAU Director
FSSS agent
FSSS Director
HR director
Deputy Head of Department
Head of Department
00 agent
Chief of staff

Deputy Director
3
. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Da se stave ogranicenja radi primanja novih agenata npr: Godine RL i Godine in game(Minimum 15 godina u gradu da bi mogao da ode na akademiju)
Uvodjenje vece i strozije hijarhije.
Nije mi se svidelo u prethodnom mandatu sto je dopustano ljudima da radi ko sta pozeli. Zelim da za svakog coveka postavim nadredjenog koji ce ga trenirati i biti odgovoran za njega i svaku njegovu akciju.
Zelim da uvedem timove od par nadzornika koji ce biti zaduzeni za samo kontrolu zaposlenih i sankcionisanje.(imam ljude koji su spremni da rade to jer su iskusni u tome)
Takodje ispod njih zelim da postavim ljude koji su spretni i sposobni da vode par ljudi.
Treneri kao u proslom mandatu su obavezni. Da se svaki covek pre nego sto izadje na ulicu dobro obuci i spremi za akciju.
Neke stvari su nedopustive i trebaju biti najstrozije kaznjenje.
Spreman sam da sa svojim ljudima koji su bili u FIB-u od pocetka pa i na Engleskom serveru uspesno odradim racije i pokazem ostalima kako FIB treba da izgleda

Zed Darkin.
Kao SAHP leader pokido , vrijeme za upgrade .
 

Andrej Obilic

Player
Player
Joined
Apr 30, 2022
Messages
54
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-7
5. Vaš Diskord:Andrej Obilicc#7373
6. Vaše Ingame ime: Andrej Obilicc
7. Vaš ID:23553 Lider za :FIB Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) 1.Zelim da budem Lider FIBA jel kroz tolike godine FIB je bila dobra organizacija ali ja mislim da to moze bolje . 2.Imam na umu da napravim veliku promenu ali ce postupak ostati isti.
3. Imam par predloga za FIB kao sto su:
1.Da Promenimo Odecu.
2. Ozbiljnost na radiu.
3.
Znam dobro organizovati ljude te napraviti adekvatne timove za akcije.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Zelim da se organizacije se slazu i da se pomazemo treba da se biraju dobri ljudi za orgnizaciju ako dobri ljudi dobra organizacija.
 

Diego Kosta

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
148
1. Vaše ime u RL: Stevan
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord:MaliTenaJR#6133
6. Vaše Ingame ime: Diego Kosta
7. Vaš ID:2622

Dodatne Informacije
1. Lider za...LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem).

Pošto sam bio dugo vremena na rukovodećim pozicijama LSPD-a (Major II).Bio sam jedno vreme i u NG Ofici Pilot jedan mandat , posle toga sam presao ponovo u LSPD i postao (Pukovnik Vrhovne komande),zatim sam takoje bio i u FIB (Federal Ivastigation Biro) tu sam bio SAJ Komanda nakon nedelju dana dostigao sam do Vodje Super Vizora.verujem da bih kao lider ove organizacije veoma korektno obavljao svoj posao.
Već imam spremne ljude koji znaju da rade svoj posao I koji su već imali iskustva na višim pozicijama,tako da uz moje I njihovo vodstvo ova organizacija bi postigla svoj maksimum.
Ljudi koji su me predlozili znaju da imam autoritet, predispozicije i znanje za vodju ovakve organizacije. Takodje dele postovanje prema meni jer znaju da sam fer, posten i dobar prijatelj. Samim tim LSPD bi imao stabilnost i integritet medju svojim redovima.
Takođe uz sve gore navedeno,imam dobre odnose s’liderima svih državnih organizacija. Samim time verujem da bi se odnosi medju organizacijama poboljšali I doveli na nivo maksimalnog poštovanja I kolegialnosti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
U odnosu na nedavnog,ne bih ništa puno menjao doda bi samo malo vise roleplay.
Ima tu jos verovatno mnogo stvari kojih se sad nmg na brzinu setiti dok pisem prijavu, voleo bih o tome da diskutujemo i da realizujemo ako je to moguce.
Sve što želim je da osiguram da će pod mojim vođstvom LSPD RP biti najbolji što je ikada bio.
Hvala Vam.
 

Gjorg_Martinsson

Player
Player
Joined
Oct 5, 2021
Messages
113
Informacije

1.Vase ime u RL:
Đorđe
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Grubich#0496
6. Vaše Ingame ime: Xenos Papadopulous
7. Vaš ID: 391

Dodatne Informacije
1. Lider za... LSPD

2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objasnjenjem)
1)
Od kako postoji LSPD na balkanskom serveru karakter Gjorga Martinssona je bio u Policiji. Imam oko 6 meseci iskustva iza sebe i smatram da sam svoj posao obavljao časno i po priručniku. Prošao sam svaki čin, od regruta do zamenika načelnika, i oprobao se u svim jedinicama LSPD-ja. Dugo vremena sam proučavao na koji način se može poboljšati sistem rada LSPD i analizirao sam svakog pojedinca koji je dobio značku za moje vreme u komadi LSPD. Verujem da imam sve kvalitete potrebne za igranje ove uloge.

2) Smatram da sam nakon svog vremena provedenog u ovom gradu stekao poštovanje građana Los Santosa, i da je moj karakter predstavljao autoritet u LSPD-ju. Takođe, nikada ni jedan pripadnik državne organizacije nije imao primedbu na mene, pa i kad se desi neka nesuglasica zbog dobre kolegijalnosti i realnosti prikazane u igranju uloge to bi bilo rešeno veoma brzo. Spreman sam da na sebe prihvatim ovu poziciju i pokažem LSPD u svom punom sjaju.

3) Spreman sam da reformišem strukturu po činovima i biroima u LSPD-ju, u cilju održavanja realnosti unutar samog RP-a. Imam nekoliko dobrih predloga i ideja koje će rešiti glavne prepreke, kako za Officere, tako i za građane ovog grada. Znam da priču mog karaktera mogu da nastavim tamo gde se skoro završila i da mogu da održim RolePlay svih koji imaju kontakt sa LSPD-jem na jednom zavidnom nivou.


3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji

1) Uvođenje patrolnih regija.

Po mom mišljenju jedna od stvari koja bi rešila problem patroliranja, i samog delovanja policije na regulaciju prekršaja saobraćajnih zakona, kao i drugih delatnosti u okviru samog grada jesu patrolne regije. Princip je napravljen po uzoru na LAPD, i regije su uzete iz stvarnog života (Los Angelesa) i prepravljene za Los Santos.

Patrolne Zone LSPD
Zona 1
- Downtown LS
Zona 2 - Rockford Hills
Zona 3 - Little Seoul
Zona 4 - Vinewood Hills
Zona 5 - East Vinewood
Zona 6 - Morningwood
Zona 7 - La Puerta

Princip rada - jedinice se prijavljuju sa dodatnom cifrom ispred (A20 ---> 1-A-20) koja označava patrolnu regiju. Patrola se kreće u svom dodeljenom regionu i time se poboljšava efikasnost same patrolne divizije. Svako će imati svoje zaduženje, dok će supervizori pratiti i koordinisati. Takođe će se uvesti i supervizorska patrola koja će pratiti rad terenskim putem.

2) Promene u strukturi
2.1)
Nova zaduženja (posao) - Police Administrator (Policijski Administrator)
Policijski Administratori su zaposleni direktno iz civilnog sektora, što znači
da neće dejstvovati na terenu. Njihova dužnost će biti Komunikacija sa drugim
organima reda, Administracija podataka i upravljanje arhivom LSPD-ja koji će biti
otvoren za sve Vladine organizacije. Takođe baviće se Komunikacijom sa javnošću
(Public Relations - Biro javnih odnosa).

2.2) Nova kancelarija - Office of Administraton (Kancelarija Administrativnih Operacija)
Kancelarija Administrativnih Operacija će biti sektor unutar policije u kojem će
biti zaposleni ljudi iz civilnog sektora, odnosno bez policijske akademije i terenskog
rada. Njihove dužnosti variraće od same Komunikacije između drugih organa reda,
Finansijske administracije, upravljanja arhivom LSPD-ja i javnih odnosa.

(Po uzoru na LAPD)

3) Nove i Izmenjene Divizije

Domestic Violence Squad
- DVS tim je neophodan za rešavanje slučajeva kada Police
Officer nije u mogućnosti da pruži dovoljnu zaštitu građaninu. U situacijama poput:
1. Nasilja u okviru grupe ljudi/porodične zajednice
2. Pretnje ili ugrožavanja privatnosti unutar grupe ljudi/porodične zajednice
DVS će priskočiti u pomoć građanima kada imaju problem u okviru familije i uz pomoć snalažljivosti i dobrog treninga
rešiti svaki problem.

Tactical Response Unit - TRU predstavlja jedinicu koja se uključuje u pomoć Officeru
u momentima poput:
1. Officer je ugrožen
2. Građanin je ugrožen
3. Imovina države je ugrožena
Oni su uvek dostupni i spremni da dejstvuju iste sekunde.

Special Weapons And Tactics - SWAT tim je jedinica koja se uključuje u iznenadne
akcije i/ili u pomoć officeru kada:
1. Officer i/ili Građanin su životno ugroženi
2. Više lica učestvuje u oružanom sukobu
3. Stabilnost/Sigurnost građana su ugrožene (Teroristički akt, Organizovani banditizam)
Oni će se odazivati i imati specijalne taktike za suzbijanje nereda, kao i kriminala,
spašavanja života Officerima i Građanima i dejstvovanjem otkloniti svaku pretnju.

Drug & Terrorism Preservation - DTP tim je jedinica opremljena visokom tehnologijom
forenzike, obučenim agentima i sociološkom manipulacijom. DTP uključen je u situacije:
1. Organizacije ili sumnje u Teroristički akt
2. Distribucije ili uzgajanja narkotika i drugih nelegalnih supstanci
3. Narušavanja javnog reda i mira
DTP će raditi pored na terenu, i undercover, i time uspešno suzbiti svaki pokušaj
nezakonitih radnji ovog tipa.

4) Standardizovanje 10-Kodova, 500-Kodova, 100-Kodova kao i hitnih Kodova.
Uvođenjem 500-Kodova i 100-Kodova bi se olakšao sam pristup situaciji i opisivanje iste supervizoru. Dispatcher bi bio u stanici, u svojem uredu, i pratio radio kodove, te davao informacije Officerima. Na ovaj način bi se smanjilo vreme zadržavanja, i građanin bi sve vreme bi u fokusu Officera.

Standardizovanjem 10-Kodova bi se sve državne organizacije držale radio terminologije, i time bi olakšali komunikaciju na terenu između pripadnika jednog i drugog organa reda.


5) Novi sistem akademije, program terenske obuke i divizija za trening i obuku.
Uvođenjem dobre akademije postigli bi smo bolje rezultate u samom znanju i odnosu prema građanima jednog Officera. Primanje na akademiju bi se održavalo svake nedelje, a Akademija bi se sastojala iz programa terenske obuke, časova teorije i fizičkih treninga za same Regrute, odnosno studente akademije. Sam RP bi bio zdraviji i realniji, a i Officeri bi dolazili na dužnost spremniji i motivisaniji. Naravno, održavali bi se redovni treninzi sa specijalizaciju i odabrane operacije koje će LSPD izvršavati.

Plan Akademije
Nedelja - Procena i primanje novih regruta.
Ponedeljak - Teorijska Obuka, Fizički treninzi.
Utorak - Terenska Obuka.
Sreda - Teorijska Obuka, Fizički treninzi.
Četvrtak - Terenska Obuka.
Petak - Pripremanje za konačno testiranje, specijalizovani i kombinovani testovi.
Subota - Test fizičke spreme, test teorijskog i praktičnog znanja, ceremonija i predavanje znački.



-Gjorg Martinsson
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
425
1. Vaše ime u RL: Ajdin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GTM + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h
5. Vaš Diskord:Ajdin ツ#0001(kopirajte tacno od dvije tacke)
6. Vaše Ingame ime: Ajdin Darkin
7. Vaš ID: 10791.
Lider za: FIB

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

U FIB sam oko 6 mjeseci i ne mogu zamisliti niti jednu drzavnu organizaciju da radim osim FIBa.
Bio sam u 6 mandata RS servera (Sali, Milos, Kayn, Seval, Leo, Jon Bellio) naravno pored RS servera bio sam i na eng serveru kod Mike Westa i u svim ovim mandatima sam imao jako visoke pozicije.
Trebao sam nastaviti mandat leadera Jon Belliona ali na zalost zbog OOC problema nisam mogao.
Smatram da sada mogu nastaviti i svo svoje iskustvo upotrijebiti u FIB koji bi ja vodio ako bi mi se ukazala prilika.
Smatram da sam dovoljno spreman za poziciju leadera. Igram tu vec godinu dana i zelim da isprobam tako nesto.
Takoder sa sobom dovodim ljude koji su bili kod Kayna i da opet napravimo FIB kao sto je bio, a ako ne i bolji.
Bio sam u gangovima 6 mjeseci takoder u drzavnim organizacijama nesto malo vise i smatram da svo to iskustvo upotrijebim ovdje i napravim FIB organizacijom boljom od svih prethodnih leadera sto su pokusali.
Pratio sam greske do sadasnjih leadera i probat cu da ih izbjegnem sto je vise moguce.
U samo mjesec ili dva sam se rangirao sto vise je moguce. Postao sam 00, zamijenik pa cak sam i bio "Direktor" na par dana.
Volio bih probati ponovo biti direktor zadnji put nisam mogao zbog OOC problema nadam se da ce mi se sada ukazati prilika.


STRUKTURA
Junior Agent
Agent koji je tek dosao u FIB i jos uvijek prolazi kroz obuku.

Field Agent
Agent koji je prosao obukao i poznaje sva pravila. Moze ici u patrolu sa visim agentima.

Glavni Agent
Agent koji je stekao dosta iskustva nakon nekog vremena i ima opciju da bira u koju jedinicu hoce.

Glavni Specijanlni Agent
Agent koji je stekao iskustva pregovaranjem, organiziranjem i sl.

DEA(Drug Enforcement Administration)
Jedinica koja se bavi unistavanjem kanabisa na odredenim lokacijama.

SAU(Special Anti-terrorist Unit)
SAU-Alfa
SAU-Beta
Jedinica koja se bavi organiziranjem taktike na talackim, pljackama,dogadajima.

00 Agents
Agenti koji maksimalno iskustvo koji znaju sve i spremni su na sve u svakome momentu.

HIGH COMMAND
Svaka jedinica ima svog Supervisora,Deputy Head of Departmenta i Head of Departmenta.
Supervisor - Uocava greske agenata svoje jedinice ispravlja ih i pomaze im da odrade svoj posao maksimalno moguce.
Deputy Head of Department(DHOD) - Pomoze Head of Departmentu i Supervisoru. Takoder odgovoran za svoju jedinicu.
Head of Department - Glavni i odgovorni za svoju jedinicu. Bira agente koji ce biti u njegovoj jedinici.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Za pocetak napravio bi bas dosta promjena u FIBu.
Komunikacija je bas bas losa u FIBu. Kodove skoro niko ne koristi cemu automatski opada RP.
Raidovi na gangove, Air Support, SAJ, 00 Agents, DEA, K9 Units i slicne rankove i pozicije kako bi povecali RP.
FIB je najelitnija organizacija i smatram da nema potrebe da se pisu kazne za prekoracenje brzine i sl.
Vec da se bavi raidovima, undercover, pregovaranjem...
Saradnja sa svim drzavnim organizacijama jako bitno.
Imam toliko ideja koje mozemo uraditi koje ce ukljucivati sve legalne organizacije, bande i obicne gradane.
Volio bih rijesiti sve IC iako je neko pravilo prekrseno bez da narusavam RP jer za to ima vremena kasnije.
Jedino ako tu nije neki admin.
Na kraju hocu da kazem ako dobijem FIB RP ce se povecati i biti ce bolji nego do sada garantujem!

Hvala na citanju moje aplikacije.
Ajdin Darkin I 1079
Stavio si pogresan id!!!
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
224
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6/7h
5. Vaš Diskord: LucasM#2887
6. Vaše Ingame ime: Lucas Marcilla
7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Lider za: FIB
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem): Bio sam oko 7-8 meseci u drzavnim organizacijama kao sto su fib,sahp. Imam znanje oko tih organizacija vodio sam jedinice kao sto su offroad team u sahpu, bio high command, isto tako sam u fibu bio na mestu FSSS tajnog agenta, kasnije i black ops agent. Sto vise se fokusiram da ne pravim greske
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Novi cinovi, novi sistem dobijanja cina tako da ne mora neko da se trudi sa upada u ocima visim cinovima da bi dobio rank jelte zato sto postoje ljudi koji su tu ali ih ne primecuju dovoljno te ne dobijaju cinove kao sto je bilo ranije. Pojedine akcije, stvari koje ako postanem lider moram proveriti sa curatorima da li mogu ukoliko da potrudio bi se da se to realizuje.
 

Filipkoralija

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
17
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2.
Vaše godine: 17
3.
Vremenska zona: GMT+1
4.
Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5.
Vaš Diskord: A1eksa#1981
6.
Vaše Ingame ime: Aleksa Shaquan
7.
Vaš ID: 2212


Dodatne Informacije
1. Lider za: SAHP (San Andreas Highway Patrol)
2
. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1.Zelim da budem lider SAHP-A zato sto mislim da bi bio dobar lider, znam sva pravila koja su potrebna da RP u igri ide glatko smatram se dobrim autoritetom i pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva a to je postovanje koje dajem ostalim clanovima.
2.2. Zeleo bi da budem lider , zato sto sam vec bio lider drzavne organizacije skoro 2 meseca , imam dosta ljudi koji bi dosli samnom da zapocnemo sa radom SAHP-A!
2.3.
Imam iskustva u drzavnim organizacijama, obisao sam svaku drzavnu organizaciju , dodatno bih istakao da sam u svim organizacijama bio dosta veliki cin a slozicemo se da za tako nesto je potreban trud a i posten rad naravno i dobro poznavanje RP pravila koja su krucijalna za lidera.
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1.Imam puno ideja za neke nove akcije sa svim drzavnim organizacijama, koje prosli lideri nikada nisu pokusali da izvedu!
3.2.Maksimalno bih se trudio da SAHP kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da funkcioniše jedna ozbiljna organizacija kao sto je San Andreas Highway Patrol (SAHP).
3.3.Da se postave uslovi sa ulazak u SAHP, obavezno poznavanje svih RP pravila,da bi rad SAHP-A mogao da ide glatko bez gresaka.

3.4.Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.
3.5.Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika.
3.6. Osnovao bi pregovaracki tim!
3.7. Poboljsao bi rad OFF-ROAD jedinice !

0370b6-2015-08-18_00005.jpg

ALEKSA SHAQUAN
ja tebi nebi dao dvije nacrtane ovce da cuvas a ne shap da budes
 

Anchy

Player
Player
Joined
Feb 25, 2022
Messages
1
Prijava za lidera „Lifeinvadera“

Informacije:

1. Vaše ime u RL: Ana
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: +5h
5. Vaš Diskord: Anchy#5425
6. Vaše Ingame ime: Ivana Reyes
7. Vaš ID: 16352


Dodatne informacije:
1. Lider za:
LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Prije svega, kako bi bolje mogli razumjeti moju motivaciju, željela bi dati nekoliko pozadinskih podataka o sebi.

Zaposlenica sam LI nešto više od četiri mjeseca u odjelu oglašavanja i PR menadžmenta. Tijekom tog perioda prošla sam sve, od najnižeg kata do vrha redakcije. Bila sam sveprisutna, od postavljanja oglasa do komunikacije sa drugim državnim organizacijama. Za mene to nije obaveza i posao, to je aktivnost u kojoj veoma mnogo uživam te aktivnost u koju ulažem dostatnu količinu strasti i želje za napretkom organizacije ali i mene kao člana. Zbog nekih nedavnih strukturalnih događaja i neprofesionalnog obavljanja funkcija pojedinih zaposlenika, žudim za novim izazovom, iznad svega održivim izazovom. Sukladno tome, pišem ovu prijavu za novim voditeljem i liderom organizacije LifeInvader.
Trenutno živim na jedinstvenom mjestu u gradu, savršenoj lokaciji za organizaciju bilo kakvih događaja i eventa po svim ukusima sa svojom velikom i opuštenom familijom koja me podržava u svim aspektima mog rada i života. U toj obitelji svi živimo slobodno te nemamo previše obiteljskih obaveza. Ono što zapravo želim reći je da nemam previše familijarnih obaveza pa sa sobom donosim pregršt vremena kako bih mogla koordinirati i nadgledati rad organizacije. Osim toga, vrlo sam dobro povezana sa građanima u cijelom gradu i sa svima održavam vrlo dobar odnos.

Razlozi:
Najveća motivacija od svega mi je stvoriti jasnu i atraktivnu strukturu organizacije kako bi mogli kompetentno i kvalitetno rasti te steći visok ugled u grad i državi.
Govoreći iz vlastitog iskustva, trenutno postoji pomalo kaotična struktura koja ne olakšava rad te ujedno ne motivira nove kandidate za pripravnike i buduće zaposlenike. S većom strukturom i rastućom reputacijom u gradu, prirodni je slijed da dobivamo kompetentne i motivirajuće zaposlenike koji će biti ponosni da su dio ovog kolektiva.
Moja motivacija leži u stvaranju bolje, privlačnije te profesionalnije interne kulture unutar organizacije u kojoj se svi osjećaju ugodno i bitno.
Te kao zadnji ali ni malo manje vrijedan razlog navodim moju veliku želju za obukom novih pripravnika i pripravnica. Svoju stručnost i profesionalnost želim prenijeti i drugim motiviranim članovima da ih pretvorim u prvoklasne stručnjake. Pa kad otiđem na Bahame, neću se bojati za organizaciju.

U ovom trenutku, željela bih još napomenuti da se ova odgovorna pozicija lidera za mene ne odnosi ni u kojem slučaju na novčane prednosti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Tijekom mog vremena kao jedine zaposlenice u LifeInvaderu, naravno, nije mi teško dati prijedloge za poboljšanje ove organizacije. Ugodno se smjestite i dopustite mi da vas inspiriram.
Team koordinacija: Svaki zaposlenik ima vlastitu odgovornost u pisanju i objavljivanju oglasa.
Greške će biti pravedno i strogo kažnjive. Te ćemo dat svoj maksimum da ne dolazi do lapsusa.
Optimiziranje procesa zapošljavanja: Provodit će se strukturiran i pregledan proces za zainteresirane kandidate koji jamči pravovremene odgovarajuće povratne informacije i poboljšava naš ugled kod zaposlenja.
Planiranje "Eventa": Jednom tjedno planirat će se manji gradski event poput Car-showa i/ili sl.
A jednom u mjesecu bit će održan Talent Show i/ili izbori ljepote.
Te bi započeli s pisanjem članaka na Forbes-u koji bi ujedno bili objavjeni i na Discordu...
 
Last edited:

Filipbarbulovic123

Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip Barbulovic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona ; GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:9-10
5. Vaš Diskord:FILIP#3140
6. Vaše Ingame ime:Fillip Barbulovic
7. Vaš ID:10912

Dodatne Informacije
1. Lider za; lider za Vojsku
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (zato sto sam bio dugo u NG-u i bio sam u komandi tako da znam sve oko NG-A takodje bi voleo to da bude sve po konac i da dovedem NG do vrhunca )
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:pa moj savet je ako budem uzeo NG da to bude sve na nivou i da ne bude psovanja i krsenja pravila i ostalog
 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
Informacije
1. Vaše ime u RL: Pavle Milenkovic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8 sati
5. Vaš Diskord: Pavleee#1173
6. Vaše Ingame ime: Pavle Escobar
7. Vaš ID:10700


Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard (Vojska)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
Jedan od glavnih razloga je zato sto volim da radim to, fascinirali su me dosta lidera sa njihovim disciplinama i radom, voleo bih da budem kao oni... Radio bih sa dosta sigurnosti u moj rad i doveo bih dosta obucenih ljudi. Volim red, rad i disciplinu i trudio bih se da vojsci vratim stari sjaj kakav je nekada bio. Povucen predhodnim iskustvom dao bih sve od sebe sto je u mojoj moci, kako bih plementirao svo svoje znanje, iskustvo koje sam stekao radeci u SAHPU, NATIONAL GUARD zeleo bih da prenesem na ostale novo obucene ili tek zaposljene ljude u National Guard-i.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Prvo bih doveo dosta obucenih vojnika, pa bih zapoceo sa osnovnim RP situacijama, napravio bih mozda neku akademiju de ce dosta njih biti uvedeno u obaveze koje ce morati da rade dok su u National Guard-i. Radio bih na konstantnom obucavanju i usavrsavanju novih kadrova, bili bih mnogo aktivni na eventima na kojima bih se islo svaki dan. Radio bih svaki dan po 30 minuta vezbe za Regrute i Vece cinove. Imam jos dosta ideja koje ce doci uz sam RolePlay i tu bih sve bilo zapoceto.
 
Last edited:

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
334
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

1. Lider za... NG

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV,NG ] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande, a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera!

2.2 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje koje dajem ostalim clanovima !

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Maksimalno bih se trudio da NG kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je NG

3.2. Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.

3.3 . Osnovao bi OFF-ROAD jedinicu !

3.4. Neko ko bih htjeo da udje u NG morao bih da poznaje RP pravila, da ima occ najmanje 15godina jer NG zahtjeva veoma kulturne i starije igrače.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom