Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14531
Players nickname
Scarlet Hattori
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 10, 2022
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/5W6OTQ5lMlY

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Jurili su me zbog bankomata, vise sam opisao u zalbi za unwarn kako je sve pocelo.
Sve u svemu jurili su me duze vreme ja sam pokusavao da pobegnem i da pokupim druga ko me je puklo, vrteo sam se na autoput kako bih ga nasao na blipu i pokupio, oni su u medjuvremenu radili CR.
Pucanje bez upozorenja:

CR od strane jednog auta:

Masovan CR:
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Bravo, a ti radis Fear RP i nećeš da staneš policiji koja te ganja sa 30 auta. Pa ti si baš neki mađioničar . A oni imaju puno pravo da te pucaju, ako neces da staneš. Self Report
bruh, imam puno pravo da begam po RP-u i da me jure njih 100, imaju pravo da me pucaju nakon upozorenja ili nakon dovoljnog RP razloga
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
bruh, imam puno pravo da begam po RP-u i da me jure njih 100, imaju pravo da me pucaju nakon upozorenja ili nakon dovoljnog RP razloga
Imas pravo da begaš ? Pa imam li ja pravo da begam od bande kada me ganja sa 2 auta ? Imam ali to se racuna kao Fair RP ili PG. Ko god da te ganja sa 2 vozila i 4 covjeka moras stati, isto kao sa gangom.
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Na sve ovo radiš CB i zato si isjekao video na paramparčad da se to ne vidi, ako već bježiš od policije valjda trebas da stisnes gas i da ne staješ, a ne okrećeš se nešto u krug i bejtaš ih. S momcima veze nemam, niti sam u dobrim odnosima snjima, al su cisti kao suza u ovoj situaciji.
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Na sve ovo radiš CB i zato si isjekao video na paramparčad da se to ne vidi, ako već bježiš od policije valjda trebas da stisnes gas i da ne staješ, a ne okrećeš se nešto u krug i bejtaš ih. S momcima veze nemam, niti sam u dobrim odnosima snjima, al su cisti kao suza u ovoj situaciji.
Kad nemas veze sa ovim batali da pises. Da umes da citas video bi zasto se vrtim na autoputu i video bi da sam vec kaznjen za "CB"
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Kad nemas veze sa ovim batali da pises. Da umes da citas video bi zasto se vrtim na autoputu i video bi da sam vec kaznjen za "CB"
Sto se mene tiče , vrijeđaj me, psuj mi, ja ti kazem moje misljenje koje je logicno. Momci nisu ništa pogriješili a ti jesi. Moj ti je savjet skloni ovo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom