Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16608
Players nickname
Sake Flo
Administrators nickname
Don Jeans
Date
Aug 9, 2022
Time
02:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=xh9HVFXvHnA , https://gta5grand.com/forum/threads/165981/#post-586797

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
Prihvacena je forum zalba na mene za GP 6.15 koje nalaže sljedeće

6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI

Kao što mozete vidjeti u mom snimku i na snimku od threads-a ja sam se potpuno upustio u roleplay situaciju nalazio sam se na cesti koja je blizu moje fam kuće oni su tu dolazili driftali pravili gluposti i ostalo. Rekao sam im da ih neću pucati ( MOZE SE VIDJETI U POVU ) nek se samo odmaknu oni su nastavili provocirati hajde pucaj ne smijes i to, sto je u neku ruku FEARRP a admin im nije dao kaznu za to, Onda sam im izdao zahtjev od 5 sekundi i ubio ih. Ne vidim šta sam ja tačno pogriješio u ovoj situaciji i mislim da je administrator donio krivu odliku

link zalbe koja je prihvaćena : Approved - G.P 6.15 | ID: 16608

Postavljam zalbu drugi put iz razloga sto mislim da ADMIN KOJI JE MALO PRIJE ODGOVORIO NA ZALBU NIJE UZEO SVE STVARI U OBZIR

Opet ću obrazložiti neke stvari WARN za pravilo 6.15 SE KONKRETNO NA ONOM FORUMUM THREADU ne može vidjeti jer su oni prvi izvadili pištolje i počeli da bejtuju ja sam im fino rekao u VIDEU " Neću vas PUCATI " odmaknite se imate 5 sekundi, I oni su i dalje nastavili provocirati. Ako uzmemo neku logiku i roleplay ovdje nigdje u pravilu ne piše da im ja trebam odbrojavati 5 sekundi, nego piše izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
Usput ako sam ja dobio za 6.15 na osnovu snimka zašto oni nisu dobili za baiting i fearrp ?

+ Zalba je postavljena u 02:45 admin odgovara u 04:06 i tek me zatvara za 6.15 danas u 18:00 h

MOLIO BIH da ovu žalbu pogleda
Deputy Chief od Administration ili Chief of Administration
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,782
"Onda sam im izdao zahtjev od 5 sekundi i ubio ih." Zahtijev od 5 ne mozete sprovoditi na sred ulice koja ocigledno nije vasa. Admin je donio ispravnu odluku
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom