Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
258
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: sve zavisi od skole
5. Vaš Diskord: acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime: Kevin ninthStreet
7. Vaš ID: 412

Dodatne Informacije
1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Jedan od glavnih razloga zasto zelim uzeti ovu organizaciju jeste da bih povecao RP ozbiljnost i generalni RP medju bandama

2.2 Sa dosta iskustva u RP-u te sa lose strane te sa dobre strane, postajanjem lidera LSV-a bih doterao kriminal na vrhunac kao nikada do sada

2.3 Sa činjenicom da sam i na EN1 bio u bandama i ovde sta vise medju vecim rankovima imam ljude spremne da odvoje svoje potrebno vreme da ovu bandu dovedemo na nivo kao nikada do sada.

2.4 Kao sto neki znaju vagosi su dosta bili ne aktivni sto se tice grafita IC eventa i slicnih stvari, te bi dolazenjem na poziciju lidera ove organizacije povecao samu aktivnost iste bande.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Pre svega vise bi se bazirao na IC evente kao sto su gun store, 24/7 store, talacke i ostale vrste kriminalnih aktivnosti

3.2 Sto se tice turfa odvojio bih ekipu koja bi bila samo za turf jer tako ne bih imao briga oko desavanja nekih gluposti kao sto su se dosada desavala. Ta ekipa bi se sastojala od 2 moja zamenika i turf team (kao rank) koji bi bio samo za turfove kada je turf dan naravno i njih ne bi nista drugo zanimalo u bandi do kraja napada/odbrana.

3.3 Komunikacija i slaganje sa drugim bandama
Ovaj savet zasluzuje malo vise paznje te bih ovim savetom uveo komunikaciju uzmedju lidera svih bandi da bi smanjili probleme izmedju ljudi u bandama i napravili vise manjih sklopnih zajednica ili jednu veliku, naravno da ovo nece moci odmah da se desi ali vremenom bi smo uspeli da se zdruzimo i smanjimo pravljenje problema i nabijanje warnova medjusobno

3.4 Poslednji a po mom misljenju najbitniji savet jeste pojacavanje mera ispitivanja svakog clana. Povecao bih mere iz razloga sto sve vise dolazi ljudi/dece koji ce doci radi nabijanja warna ili disbanda koja ne znaju najosnovnija pravila servera

Hvala na izdvojenom vremenu za ovu aplikaciju i svim drugim kandidatima zelim sve najlepse!!
 
Last edited:

Mićo Ilić

Sve sto je IC treba ostati IC
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
182
Informacije
1. Vaše ime u RL:MIhajlo
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4+h(od ponedeljka do cetvrtka) Vikendom preko 12h
5. Vaš Diskord: Mićo V2#0001
6. Vaše Ingame ime : Mico Ilic
7. Vaš ID : 26699

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Zbog mog iskustva iz SAHP-a,LSPD-a i Vlade gdje sam uvjek bio u HC smatram sebe da dovoljno poznajem SAHP kao instituciju i zbog mog iskustva u gore navedenim organizacijama smatram se kao izuzetno pouzdnau osobu za vodjenje tima .

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Uklanjanje beskorisnih rankova i dodavanje i rad na krosnijima

3.2.Pomoc svim clanovima u razumjevanju i primjenjivanju pravila

3.3. Poboljsanje Hierarhije medju clanovima

3.4. Promjena vozila (dodavanje vise OFF-Road vozila i brzih vozila koji bi sluzili kao presretaci)

3.5.Povecanje radarske kontrole

3.6.Povecanje suradnje sa drugim drzavnim organizacijama

3.7. Elektronski Konkurs za zaposljavanje

3.8.Novi cinovi kao sto su :
1.Sheriff na obuci
2.Suspend
3.T.Z.Z.M.V Sheriff ( Tim za zapljenu motornih vozila)
4.Sekretar (osoba koja stoji ispred i prodaje osiguranja i tablice za motorna vozila)
5.Sheriff Oficir I (Osoba koja je prosla obuku i minimalan broj zapljena)
6.Sheriff Oficir II (Osoba koja je odradila dovoljan broj saobracajnih kazni)
7.Sheriff Oficir III (Osoba koja je odradila dovoljan broj hapsenja )
8.S.W.A.T na obuci (Osoba koja se dobro istekla na akcijama i koja je ispunila uslove za specijalnu jedinicu)
9.Zamjenik vodje Patrole (Osoba koja je desna ruka vodji patrole)
10.Inspektor na obuci (osoba koja je u fazi obucavanja a inspektora)
11.Vodja Patrole (osoba koja vodi patrolu i koja moze rasporedjivati ako nema visih nadredjenih)
12.S.W.A.T. Sluzbenik (Osoba koja je prosla obuku i smatra se stalnim clanom S.W.A.T jedinice)
13.Cobra 11(Sheriff koji je specijalno obucen za voznju presretaca)
14.Inspektor (Osoba koja je prosla obuku i smatra se obucenim inspektorom)
15.S.W.A.T Off-Road (S.W.A.T koji je obucen za voznju van asvalta)
16.S.W.A.T Sniper ( S.W.A.T koji je obucen za izvidjanje i djelovanje snajperskom puskom)
17.S.W.A.T Air Support (S.W.A.T koji je obucen za voznju letjelicama )
18.S.W.A.T Zamjenik Komadanta(Osoba od povjerenja Komadantu)
19.Porucnik (Osoba koja rasporedjuje patrole i koja ima odobrenje da zove jedinice na okup)
20.Supervizor I (Osoba koja nadgleda rad svih u jedinici)
21.Supervizor II (Osoba koja ima pravo kontrolisati bilo koga u bilo kojem trenutku)
22.Zamjenik Glavnog Inspektroa(Osoba od povjerenja Glavnom Inspektoru)
23.Glavni Inspektor (Osoba koja je zaduzena za cjeli svoj tim )
24.S.W.A.T Komadant( Osoba koja je vodja S.W.A.T jedinice)
25.Natporucnik
26.Major
27.Kapetan
28.Asistent Drzavnog Sheriffa
29.Zamjenik Drzavnog Sheriffa
30.Drzavni Sheriff

3.9.Vracanje starih kodova kao sto su:
10-1 (Postrojavanje na liniju)
10-2 (Negativno)
10-3 (Tisina na radio!)
10-4 (Pozitivno)
10-5 (Ponoviti)
10-6 (Zanemariti)
10-7 (Pauza do 30 min)
10-8 (Prijava Patrole)
10-9 (Odjava Patrole)
10-10 (Otvorena pucnjava )
10-14 (Specijalna uniforma )
10-20 (Lokacija)
10-57 Vektor (Potrjera za licem u motonom vozilu)
10-57 Foxtail (Potjera za licem na nogama )

10-95 (Lice se vodi do zatvora
10-99 (Kraj Akcije)
Status 01 (Prijava duznosti)
Status 02 (Odjava dznosti )
Kod 1: Opasnost opasna po zivot(Svi se upucuju na situaciju)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod A: Pad igre
Kod B: Mišić F8 i U

S-Solo
D-Duo
T-Trio
Q-Quatro

3.10.Prijavljivanje u patrolu bi islo (Primjer) :
10-8 (Broj osoba) (Broj znacki sviju koji su u autu) (Zadnja dva broja na registarskim tablicama)

3.11. Odjavljivanje patrole bi se radilo kao i prijavljivanje samo sa kodom 10-9

3.12.Uvodjenje znacki po broju:
High Command-1xx
S.W.A.T 2xx
Inspektori 3xx
Kobra 11 4xx
Patrolno osoblje 5xx


S Postovanjem ,
u potpisu: Mico
 
Last edited:

Nikola Galante

Player
Player
Joined
Feb 12, 2022
Messages
152
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord: Pikachu Boy#3454
6. Vaše Ingame ime: Nikolas Gambinov
7. Vaš ID: 6168

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):

2.1. Već neko vreme sam na serveru i težim da budem lider. Tokom svoje igračke karijere, bio sam deo nekoliko organizacija i verujem da me to čini jakim liderom za ovaj posao. Moje razumevanje pravila mi omogućava da uspem tokom svog 30-dnevnog mandata na čelu i možda dobijem još jedan mandat.

2.2. Želim da poboljšam Vagos bandu. Želim da Vagos postane strašna i izvanredna banda čije se ime uvek pamti. Pored toga što usrećujem svoje članove, želim i da uživam u ovom periodu. Bez obzira da li ovo podrazumeva održavanje događaja ili više toga, i dalje ću pozvati svoje članove da nam se pridruže. Ja ću se prema svima odnositi jednako, bez obzira na njihov čin.

2.3. Verujem da je bandama danas stalo samo da se bore protiv drugih bandi, bilo da se radi o ratovima na turfu ili jednostavnim susedskim sukobima. Želim da drugim događajima dam više RP i privlačenja. Tu spadaju pljačke prodavnica, bankomata i policajaca. Imam mnogo odličnih namera za Vagose.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Da osiguram da ne zabrljaju RP i da se može nastaviti na smislen način, postaraću se da svi moji članovi budu svesni kako da to urade ispravno. Ja ću lično potrošiti vreme potrebno da se uverim da su svi potpuno spremni za sve što im se može dogoditi. Čuvaću ih podalje od nevolja u budućnosti i postaraću se da budu poštovani.

3.2. Češće krađe iz prodavnica! Iako se može činiti da je bandama samo stalo da se bore oko teritorije ili drugih bandi, pljačke u prodavnicamai, kriminal u getu, krađa bankomata i drugi zločini igraju značajnu ulogu u tome.

3.3. Savetovao bih svim organizacijama da se više angažuju u RolePlayu jer, prema mom sopstvenom zapažanju, nijedna banda nikada ne pokušava da napadne NG-ovu ammo run ili money run. Želeo bih da održavam dobre odnose sa drugim liderima organizacija i učestvujem u aktivnostima u kojima LEO deluju kao solidan sistem podrške. Ukratko, samo želim da ojačam međusobne odnose koje vođe ilegalnih organizacija imaju. Da bih povećao prevlast bandi u gradu, želim da ohrabrim saradnju među njima.
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
198
1. Vaše ime u RL:Robert
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:6h-8h
5. Vaš Diskord:Roba#8197
6. Vaše Ingame ime:Roba Moore

7. Vaš ID: 82


Dodatne informacije:
1. Lider za
...Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem):
1.Na ovom projektu sam jako dugo,jos od Avgusta 2021...Bio sam pripadnik svake organizacije i u ovom gradu,a takodje i u engleskoj.Znam da sam stekao dovoljno znanja,iskustva da bi bio leader neke organizacije.Znam ghetto jako dobro,veoma sam iskusan u pravljenju planova , strategija,i vodjenju skupina ljudi,takodje imam zelju da zamenim klasicno ubijanje po ghetu rp-om.Imam namenu da rp-am i sa drugim gangovima vise nego sto je iko rp-ao (trgovina drogom,kidnapovanjem drzavnih sluzbenika itd...).

2.Spreman sam da dovedem ovu organizaciju na stepen rp-a koji ovaj server jos nije video... zelim da pomerim granice rp-a.Imam ogromnu grupu ljudi koji su spremni da dodju u organizaciju prvog dana otvaranja (turf team,grafiti team,itd...).Zelim,a i nadam se da ce Los Santos Vagos biti najbolja organizacija u istoriji ovog grada koju kada neko vidi imace strahopostovanje prema njenim clanovima,i njoj.

- Također želim osigurati da organizacija ide na svaki event koji postoji. Sviđaju mi se svi događaji organizacije i pobrinut ću se da organizacija bude aktivna u tim događajima (kao što su tajna radnja,pomorska bitka, pljačka trgovine oružjem, podmornica, black market raid).

3.Svakog dana sam razmisljao jedno te istu stvar...Kako je biti leader ? Mogu li jednog dana i ja biti na toj poziciji ? Da li sam sposoban za to ?Na kraju svega...zelim da upoznam nove ljude,da napravimo jednu grupu ljudi koja ce sebe zvati familijom,da svi provodimo vreme zajedno i da se druzimo kao jedan kolektiv...

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pre svega u organizaciji ce svako morati da ima respect prema drugima koji god rank da su.
-Disciplina je glavni faktor koji neko mora da ima ako zeli da se pridruzi Los Santos Vagosima
-Takodje bice puno rp-a i improvizacije tokom pljackanja,talackih situacija,pljackanja prodavnica/gunstora itd...
-Planiram da svaki dogadjaj ima strategiju takvu da se po drzavnim organizacijama prica o njoj.
-Clanovi koji su otkriveni da su dousnici ce biti elikvidirani na lokacijama za koje ce znati samo veci cinovi.

-OSVETA je fundamentalno pravilo Los Santos Vagos ganga,ko dira Vagose ce patiti u najvecim mukama.
 

boteo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
146
Informacije

1. Vaše ime u RL: Anđelko

2. Vaše godine: 2

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: do 8h

5. Vaš Diskord: Anđelko #0001

6. Vaše Ingame ime: Anđelko Madeyro

7. Vaš ID: 1034

Dodatne Informacije


1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Prije svega jer se vidim kao uspjesnog lidera koji moze izdržati dvomjesečni mandat kao lider Vagosa.

- Pokušat ću najbolje što mogu da uvedem aktivnost Vagosa u getu i da se svi ljepo zabavimo i dovedemo rp na drugi nivo.

- Poznajem dobro pravila servera, generalna, geto pravila i sve što je u vezi bande za koju se prijavljujem.

- Smatram da sam sposobna osoba da vodim ovu organizaciju i da su moje sposobnosti na vrlo visokom nivou.

-Imam spremljenu ekipu za sve poput ljude za grafite i zauzimanja turfova, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- U Vagose neću primati svakoga ko zatraži da bude nego onoga ko zaslužuje i zna se ponašati kao normalna osoba toxic strogo
zabranjen. Moraće da zna sva pravila servera i naravno sto se tiće geta, aktivnosti i samog iskustva u igranju.

- Podići sami roleplay na visok i drugi nivo.

- Podići aktivnost u getu, jer do sada smo mogli vidjeti da to nije bio slučaj i da je bio na niskom nivou.

- Uvesti zabavu sa drugim organizacijama da se svi lijepo provedemo i ne budemo toxicni.

Sretno ostalim kandidatima

Hvala na izdvojenom vremenu za čitanje moje prijave ♥


RS EX | 18.08.2022. | Senior Administrator | Senior State curator | PC Checker | EMS curator | NG curator | Ballas curator | Server Administrator | 14.12.2021.
ANĐELKO MADEYRO | 1034
ANĐELKO KOWALSKI | 10545
 

Stupa_Smeker

Player
Player
Joined
Dec 30, 2021
Messages
52
Informacije
1.
Vaše ime u RL : Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4 h
5. Vaš Diskord: Stupa#6134
6. Vaše Ingame ime: Stupa Smeker
7. Vaš ID: 6670

Dodatne Informacije
1. Lider za... Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-
U bandama sam od kako sam krenuo igrati na ovom projektu i kako vrijeme prolazi sve manje je roleplay-a, a večina lidera fokusira se na turfove i "pikachu-a" te bih time htio potaknuti više roleplay-a u ghettu i izvan njega... Forsirao bih to da idemo svakodnevno na evente i tako otežamo državnim organizacijama. Samim time što sam u bandama od početka i bio sam vec lider Familiesa, smatram da sam spreman voditi ovu organizaciju i da svojim znanjem i iskustvom mogu naučiti i potaknuti nove igrače da oni isto tako nastave...
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-
Uvesti što manje OOC situacija kako bi se ljudi fokusirali na roleplay svog charactera i samim time bi bilo manje
grešaka.
- Greške članova organizacije bih kažnjavao opomenama.
- Toksičnost i nepoštovanje svih članova organizacije bih strogo kažnjavao.
- Aktivnost članova bi nagrađivao rankup-om i bonusima...
 

David Djingos

Player
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
58
1. Vaše ime u RL David

2. Vaše godine 23

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan vise od 8 sati

5. Vaš Diskord David Kaan#6621

6. Vaše Ingame ime David Kaan

7. Vaš ID 7167



Dodatne Informacije


1. Lider za : Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Bio sam Lider The Ballas Ganga i The Familiesa,te mi Liderstvo i pravila nisu nepoznanica,igram na serveru vec oko 10 mjeseci.
Sposoban sam da vodim ljude na organizacijske evente, vodim turfove, dovedem igrace za turfove i to definitivno kao Leader cu dokazat.
Cilj mi je da postanemo najbolja organizacija da uvedem predobar, zabavan i pošten RolePlay prema svima ne da skupljamo warnove i da budemo disband-ovani već da dobijem drugi mandat također-
Imam ozbiljne ljude oko sebe koji bi dali glavu za organizaciju. Bio sam Co-Leader vise puta u drugim organizacijama i uvijek sam vodio ljude u rp situacije i na evente!
Vodio bih računa o svima da svatko bude tretiran kako zaslužuje i kako doprinosi organizaciji.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Obavezno prisustovati na eventima minimalno 5 puta tijedno inace 2 warna
2. pri ulasku u organizaciju clanovi bi bili ispitani za svako pravilo i 2 obavezna primjera za njih
3. organizacija bi bila 16+.
4. Onaj ko bude imao 3 warna dobiva kick iz organizacije
5. Turferi koji nemaju POV turfa dobivaju instant kick iz organizacije.
6. MG bi bio strogo zabranjen ako netko krsi MG dobiva 2 warna.
7. Za svaki event bi se prije odlaska na njega prvo isplanirala taktika
8. 2 sastanka tijedno ko ne dođe bez opravdanog razloga 1 warn.
9. Svako odsustvo vece od 12 sati mora biti odobreno na discordu
10. Svaki clan organizacije dužan je biti na discordu organizacije i da ima ime kao IC
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije

1. Vaše ime u RL: Nikola

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5+ sati

5. Vaš Diskord: Niksa#5638

6. Vaše Ingame ime: Lana Trippin

7. Vaš ID: 20564

Dodatne Informacije

1. Lider za: Vagos

2.Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



1) Želim biti lider ove organizacije zbog toga što znam šta je pravi RP, u bandama sam od početka i to nikako neću moći napustiti. Bio sam u dosta razlicitih gangova i vidio sam kako razliciti ljudi vode organizacije i mislim da je napokon vrijeme da i ja postanem vođa jedne. Također vrlo temeljito znam pravila i znam što se smije, a sto ne kako bi RP prošao bez nepotrebnih greški. Siguran sam da će moja organizacija postati vodeća organizacija u LS-u zbog iskustva koja imaju moji ljudi i ja.



2)Želim postati lider i zato što imam spreman Turf Team koji će definitivno dominirati scenom, to su iskusni pucači koji već imaju dugogodišnjeg iskustva u pucanju općenito. Također već imam 15 ljudi koji su tu uz mene i imaju moje, a i ja njihovo puno povjerenje. Isto tako se radujem upoznavanju novih igrača i nadam se da će se krug ljudi kojima vjerujem proširiti.



3) Želio bih biti lider da Vagos postane prava RP organizacija, tj. da počnemo raditi ono što rade bande u RL i da se počnemo tako i ponašati. Moje pljačke će biti ozbiljne i odrađene na pravi RP način, tražio bih i nove stvari u RP bandi, išao bi na talačke situacije na nova mjesta, sve u svemu radio bih akcije koje do sad nisu viđene. Odlučan sam u vođenju i stojim iza svoje riječi, a tu su uvijek i moji ljudi koji kao i ja prate situaciju 24/7.

> Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Fokus bi bio usmjeren vise na roleplay od samih eventa jer se eventi vrte u krug. Tražio bih od svojih ljudi da se ponašaju kako bi se ponašali u rl kao članovi bande. Zabranio bih mg. Kod primanja novih članova prvo bi prošli IC, a zatim strogo OOC ispitivanje. Vrijeđanje među igračima neću tolerirati te će sudionici konflikta biti dobro preispitani što je uzrok svađe i probat će se riješiti, ako to neće biti moguće osobe če biti izbačene iz organizacije. Davao bih primjer svojim ponašanjem u organizaciji. POV će se svakako morati imati na akcijama. Rankovi će se dobivati po zasluzi, sazivao bi sastanke i slušao mišljenja drugih članova bande. Potruditi ću se da svi zajedno uživamo u roleplayu sto je vise moguće.
 

Bogile Buraz

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
32
Informacije

1. Vaše ime u RL: Bogdan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+ sati
5. Vaš Diskord: Bogile#8822
6. Vaše Ingame ime: Bogile Belinda
7. Vaš ID: 11415


Dodatne Informacije

1. Lider za : Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

  1. -Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Vagos gang-a, jer imam veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava.Igrao sam FiveM preko 2 godine, i veoma sam iskusan lider.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

    - Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.

    -Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
  1. - Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima
    - Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
    - Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
    - Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i zelim da uspostavim red u kome se neoprosteno delo nece oprostiti.
    - Zelim da pokazem da Gang ne ubija coveka samo iz vatrenog oruzja.

    - Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
    - Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.

    - Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay



    Hvala sto se izdvojili vreme da procitate moju prijavu!
 
Last edited:

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h+
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Prva stvar: Organizacija SAHP sama po sebi ima mnogo mogucnosti, drzi najveci deo Los Santos-a, samim tim otvara velika vrata sto se tice poboljsanja roleplay na serveru, sto je i najbitnije, i samim tim uciniti bolji roleplay drugim igracima.

2. Druga stvar: Ja kao ja mislim da imam tu mogucnost, i sposobnost da vodim SAHP, bio sam u toj organizaciji pre rasformljavanja znam tacno sta se radi i kako se radi, bitna stvar da naglasim jeste da bih vratio staru SAHP ekipu, koja je dovela SAHP do vrhunca kakav je nekad bio.

3. Treca stvar: Napravio bih dosta novih stvari, promena, s ozbirom u gore navedenom da sam bio u ogranizaciji, napravio bih biroe, svaki bi se bavio nekim razlicitim poslovima, na primer SWAT team SAHP-a, koji bi bio prvi na stubu odbrane gradjana, AIR Support, koji bi izvestavao i davao update iz vazduha, Pregovaracki tim, koji bi bio glavni tim za pregovaranje na nasoj teritoriji posle FIB-a, to su samo neke stvari sta bi bilo i kako bi bilo.

4. Cetvrta stvar: Kao poslednju stvar bi naveo da imam ljude koje bi u startu mogao da ubacim i da zajedno vodimo vrhovnu komandu i da dovedemo u red organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Vizija izgleda ovako:

1. Prvo sto ce se uvesti i biti ustanovljeno na pocetku jesu, divizije ili ti biroi, a neki od su,
1. SWAT Team (zaduzenje glavno jeste da budu prva linija odbrane gradjanima Los Santos-a)
2. Air Support Team (zaduzenje glavno ce im biti da obilaze neprohodne terene, da daju instrukcije kopnenim jedinicama jer imaju bolju vidljivost iz vazduha)
3. Traffic Stop Team (jedinica koja ce biti zaduzena za legitimaciju i pregled gradjana na kopnenom delu, ova jedinica ce imati posebne namene nece se koristiti u svakom trenutku)
4. Off-Road Team (off road tim ce se baviti obilazenjem terena koji nije namenjen za traffic stop team, to jest ici ce off road vozilima da ispituju neprohodne puteve uz pomoc Air Support Tima.

2. Druga stvar jeste ta da ce biti momentalno oformljena Akademija za sve nove Deputy Sheriffe, da im se objasni kako i na koji nacin SAHP funkcionise, od postavljanja barikada, pretresa, hapsenja lica, kada im je dozvoljeno da pretresaju kada ne, sve ce to proci kroz akademiju.

3. Treca stvar jeste da se poveca mogucnost rada serifa, tacnije da im se poveca spektar dejstvovanja, da mogu vise stvari da rade, to jest handbook da im se poveca.

4. Cetvrta stvar je ta da ce morati da popunjavaju raznorazne izvestaje, kao sto su morali i do sada(hapsenja,kazne,zaplene).

5. Peta stvar koja jeste glavna, i sa kojom smo imali problem je ta da se poveca spektar vozila, to jest da dobijemo nova brza vozila kao sto imaju FIB i LSPD, samim tim i stabilnija, uniforma takodje da se poveca obim iste, radio bih na tome da se to poboljsa.

6. Sesta stvar jeste da bih organizovao treninge za sve nase jedinice u saradnji sa NG-om, da se to desava u njihovoj bazi ili negde u blizini, takodje treninge za Air Support jedinice koje ce biti obavezne, takodje treninge pucanja i vladanja vatrenim oruzjem.

7. Sedma stvar jeste da bih masovno aktivirao patroliranje na putevima i povecanje saradnje sa LSPD/FIB, kako bi ocistili grad od kriminala.

Ovo su neke stvari i novine koje treba promeniti/ubaciti, bice tu jos stvari da ne otkrivam sve, ako prodjem sve ce se videti na delu.
 

Ari Kisha.

you cannot say Pop and forget the Smoke
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
269
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10H svaki dan
5. Vaš Diskord: Kyle#5411
6. Vaše Ingame ime:
Fatom Mutni
7. Vaš ID: 15064

Dodatne Informacije

1. Lider za.
.Los Santos Vagos
2. Zašto želite da budete Lider ove posebne organizacije?
Pre nego sto pocnem, želim da poželim svim drugim aplikatorima sreću. Pa da krenemo.
Od početka karijere sam stalno išao u svaku organizaciju, jer sam hteo jako dobar RP sa drugima. Želim drugima da pružim zabavu i osmeh na njihovim licama. Moja prva organizacija je bila Vagos ili ti moja omiljena organizacija. Imam iskustva kao lider jer sam bio dosta puta admin i znam pravila kako i šta. Pre nego što sam počeo da igram grand, igrao sam na SAMPu sto je slično oko RP samo na san andreas, bio sam veci cin i uvek sam bio aktivan tamo. Na grandu sam bio u dosta organizacija veći čin. U prošlom mandatu sam bio Rank 11 ili ti odmah ispod CO-Leadera. Želim kao lider da stvorim RP kakav treba da bude i da se zabavimo svi zajedno. Moj cilj na celom serveru je da jedan put budem Lider neke organizacije. Oformio bih grupe koje bi svakodnevno radile u Vagos, a to su: Graffiteri i Turferi.
Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Grupe:
Kao što je navedeno biće dve grupe, a to su Graffiteri i Turferi.

Graffiteri ce biti dužni da farbaju grafite po ceo ghetto. S tim ako budu ofarbali sve grafite, dobiće bonuse.

Turferi će biti dužni da idu na teritorije koje će isključivo biti Ponedeljkom, sredom, petkom i nedeljom od 13:00 do 23:05 časova.
Aktivnost:
Aktivnost je najbitnija za celu organizaciju. U slučaju da treba da se ide na eventima, treba će nam aktivni članovi koji ispunjavaju dnevna naređenja.
Godine:
Godine nisu toliko važne. Može član da ima 10 ili 13 godina, samo da ne krši pravila organizacije i da ne pravi puno gluposti.
Skladište:
Skladište mora biti očuvano od strane većih činova, Co-Leadera i samog Leadera. U slučaju da igrač krade iz skladišta, biće prijavljen curatoru i biče rešen problem.

SREĆNO APLIKATORIMA!!!!
HVALA NA ČITANJU!!!!
Ti oces da budes lider a pre nekoliko nedelje si pcovao administraciju?
 

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h+
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Lider za...SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

1. Prva stvar: Organizacija SAHP sama po sebi ima mnogo mogucnosti, drzi najveci deo Los Santos-a, samim tim otvara velika vrata sto se tice poboljsanja roleplay na serveru, sto je i najbitnije, i samim tim uciniti bolji roleplay drugim igracima.

2. Druga stvar: Ja kao ja mislim da imam tu mogucnost, i sposobnost da vodim SAHP, bio sam u toj organizaciji pre rasformljavanja znam tacno sta se radi i kako se radi, bitna stvar da naglasim jeste da bih vratio staru SAHP ekipu, koja je dovela SAHP do vrhunca kakav je nekad bio.

3. Treca stvar: Napravio bih dosta novih stvari, promena, s ozbirom u gore navedenom da sam bio u ogranizaciji, napravio bih biroe, svaki bi se bavio nekim razlicitim poslovima, na primer SWAT team SAHP-a, koji bi bio prvi na stubu odbrane gradjana, AIR Support, koji bi izvestavao i davao update iz vazduha, Pregovaracki tim, koji bi bio glavni tim za pregovaranje na nasoj teritoriji posle FIB-a, to su samo neke stvari sta bi bilo i kako bi bilo.

4. Cetvrta stvar: Kao poslednju stvar bi naveo da imam ljude koje bi u startu mogao da ubacim i da zajedno vodimo vrhovnu komandu i da dovedemo u red organizaciju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Vizija izgleda ovako:

1. Prvo sto ce se uvesti i biti ustanovljeno na pocetku jesu, divizije ili ti biroi, a neki od su,
1. SWAT Team (zaduzenje glavno jeste da budu prva linija odbrane gradjanima Los Santos-a)
2. Air Support Team (zaduzenje glavno ce im biti da obilaze neprohodne terene, da daju instrukcije kopnenim jedinicama jer imaju bolju vidljivost iz vazduha)
3. Traffic Stop Team (jedinica koja ce biti zaduzena za legitimaciju i pregled gradjana na kopnenom delu, ova jedinica ce imati posebne namene nece se koristiti u svakom trenutku)
4. Off-Road Team (off road tim ce se baviti obilazenjem terena koji nije namenjen za traffic stop team, to jest ici ce off road vozilima da ispituju neprohodne puteve uz pomoc Air Support Tima.

2. Druga stvar jeste ta da ce biti momentalno oformljena Akademija za sve nove Deputy Sheriffe, da im se objasni kako i na koji nacin SAHP funkcionise, od postavljanja barikada, pretresa, hapsenja lica, kada im je dozvoljeno da pretresaju kada ne, sve ce to proci kroz akademiju.

3. Treca stvar jeste da se poveca mogucnost rada serifa, tacnije da im se poveca spektar dejstvovanja, da mogu vise stvari da rade, to jest handbook da im se poveca.

4. Cetvrta stvar je ta da ce morati da popunjavaju raznorazne izvestaje, kao sto su morali i do sada(hapsenja,kazne,zaplene).

5. Peta stvar koja jeste glavna, i sa kojom smo imali problem je ta da se poveca spektar vozila, to jest da dobijemo nova brza vozila kao sto imaju FIB i LSPD, samim tim i stabilnija, uniforma takodje da se poveca obim iste, radio bih na tome da se to poboljsa.

6. Sesta stvar jeste da bih organizovao treninge za sve nase jedinice u saradnji sa NG-om, da se to desava u njihovoj bazi ili negde u blizini, takodje treninge za Air Support jedinice koje ce biti obavezne, takodje treninge pucanja i vladanja vatrenim oruzjem.

7. Sedma stvar jeste da bih masovno aktivirao patroliranje na putevima i povecanje saradnje sa LSPD/FIB, kako bi ocistili grad od kriminala.

Ovo su neke stvari i novine koje treba promeniti/ubaciti, bice tu jos stvari da ne otkrivam sve, ako prodjem sve ce se videti na delu.
Old good SAHP <3
 

Leo Naudi

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
271
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10H
5. Vaš Diskord: Leooo#5800
6. Vaše Ingame ime: Leoo Lovell
7. Vaš ID: 17086

Dodatne Informacije
1. Lider za: LOS SANTOS VAGOS
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider LOS SANTOS VAGOS-a, jer imam jako veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava. Jednostavno mi je gang rp usao u krv. Imam puno iskustva u liderstvu i znam da kontrolisem veliku kolicinu ljudi. Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.

-Bio sam u mnogim razlicitim organizacijama i bandama, posto sam na serveru 7-8 meseci, verujem da ce moje vestine i ljubav prema ovom serveru doneti stabilnost koja je preko potrebna ovoj organizaciji.

-Veoma sam pristupacna i odlucna osoba. Svoju ulogu lidera shvatam veoma ozbiljno i ne pravim greske. Sakupio sam mnoge timske vestine dok sam bio High Command u mnogim bandama i drzavnim organizacijama.

-Vecina bandi misli da je sve u pucnjavi u getu i legalnoj organizaciji, ali moja banda ce pokazati da verujemo jedni drugima i pomazemo jedni drugima koliko god je to moguce.

-Bio sam high command u mnogim organizacijama i bandama. Stekao sam mnogo iskustva i imao koristi od gresaka drugih lidera, kao i od njihovih ispravnih postupaka, tako da smatram da je iskustvo najvaznija stvar u liderstvu.

-Zelim da imam neizvesnost izmedju legalnih i ilegalnih organizacija. Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i talackih situacija koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin. Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu za koje imam spreman tim ljudi koji ce me pratiti ukoliko budem dobio lidera..

-Moja ljubav prema RP-u bi samo poboljsala kvalitet RP-a koji nedostaje u bandama.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Pobrinucu se da regrutovani clanovi budu detaljno intervjuisani i testirani poznavanje pravila geta. Na primer, imacu odredjeni tim ljudi/rank koji ce biti za regrutovanje clanova i bice im obezbedjen prirucnik za intervju koji ce se sastojati od pitanja. Takodje, dodacu da moj tim za regrutovanje nece regrutovati ljude manje od 5 levela.
-Voleo bih da imam jednog clana od poverenja u bandi koji drzi procenat novca koji zaradjujemo i kojim smo nagradjeni od dogadjaja i ustedjeni novac ce se koristiti za pomoc clanovima u bandi da kupuju skillove koji ce im pomoci u bandi. Na primer, skill za revolver je 250.000 dolara i ako clan nije mogao sam da priusti vestinu i nije je zaradio, mogli bismo da mu pomognemo tako sto cemo obezbediti nesto novca za kupovinu vestine.
-Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
-Iz onoga sto sam video po serveru znam da ce neki ljudi poceti da se "mesaju" tokom RP situacija kada drugi krse pravila, da bi pokusali da nameste kaznu, pokusacu da kazem svim svojim clanovima kada drugi igrac prekrsi pravila u situaciji da samo nastave situaciju ako je moguce i da upale snimanje, i da snime sta igrac radi pogresno.
-Planiram da postavim rankove unutar bande sa odredjenim odgovornostima i ocekivanjima. Na primer, imao bih rank koji se zove „Turf Captain“ i ovaj rank bi bio odgovoran za vodjenje turf teama, davanje saveta i trikova clanovima tima za turf, bice duzan da se svi clanovi turf teama pojavljuju tokom turfa i upravljace njime. Ja bih imao rank koji se zove "turfer", ovaj rank ce dobiti svi clanovi turf tima osim "Captain-a" i od njih ce se ocekivati da prate kapitena turf teama i popunjavaju kartu geta zutom bojom ;)
-Uvodjenje Spray team-a i uvodjenje vodje tog teama, oni ce se uvek voziti po teritoriji geta, i pisati nase ime po zidovima sa sprejem.
-Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi. Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.
-Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
-Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
-Fokusirao bih se na obezbedjivanje dobre strukture bandi i fokusirao bih se na kriminalne aktivnosti koje pruzaju dobar RP serveru, umesto da samo ubijam u getu.
-Trudicu se da podelim nagrade clanovima koji ce biti dobri i aktivni u organizaciji i na događajima.


Hvala sto ste izdvojili vreme da procitate moju prijavu : )
 
Last edited:

te0vichhhr

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
197
Informacije

1. Vaše ime u RL: Anđelko

2. Vaše godine: 2

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: do 8h

5. Vaš Diskord: Anđelko #0001

6. Vaše Ingame ime: Anđelko Madeyro

7. Vaš ID: 1034

Dodatne Informacije


1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Prije svega jer se vidim kao uspjesnog lidera koji moze izdržati dvomjesečni mandat kao lider Vagosa.

- Pokušat ću najbolje što mogu da uvedem aktivnost Vagosa u getu i da se svi ljepo zabavimo i dovedemo rp na drugi nivo.

- Poznajem dobro pravila servera, generalna, geto pravila i sve što je u vezi bande za koju se prijavljujem.

- Smatram da sam sposobna osoba da vodim ovu organizaciju i da su moje sposobnosti na vrlo visokom nivou.

-Imam spremljenu ekipu za sve poput ljude za grafite i zauzimanja turfova, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- U Vagose neću primati svakoga ko zatraži da bude nego onoga ko zaslužuje i zna se ponašati kao normalna osoba toxic strogo
zabranjen. Moraće da zna sva pravila servera i naravno sto se tiće geta, aktivnosti i samog iskustva u igranju.

- Podići sami roleplay na visok i drugi nivo.

- Podići aktivnost u getu, jer do sada smo mogli vidjeti da to nije bio slučaj i da je bio na niskom nivou.

- Uvesti zabavu sa drugim organizacijama da se svi lijepo provedemo i ne budemo toxicni.

Sretno ostalim kandidatima

Hvala na izdvojenom vremenu za čitanje moje prijave ♥


ANĐELKO MADEYRO | 1034
ANĐELKO KOWALSKI | 10545
pozdrav andjelko oce li minolina biti turf captain
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Nacionalne Garde.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Ratko Kamikaza 24314 | Andrej Laziccc#0705
Marija Bushido 4865
| princes!#3524
Filip Lugonja 20415 | Lugi#1513


Razgovor će biti održan 16.09.2022 od 20h do 21h (budite u čekaonici)

Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera SAHP i Los Santos Vagosa.
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera Nacionalne Garde.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Ratko Kamikaza 24314 | Andrej Laziccc#0705
Marija Bushido 4865
| princes!#3524
Filip Lugonja 20415 | Lugi#1513


Razgovor će biti održan 16.09.2022 od 20h do 21h (budite u čekaonici)

Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera SAHP i Los Santos Vagosa.
brate ne aceptas mene sto imam predobru prijavu aceptas mariju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom