Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
10193
Players nickname
Alex Lex
Suspect ID
11156
Date of violation
Sep 30, 2022
Time of violation
9:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Qs54au1KAhc

Alex Lex

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
Trazim kaznu za igraca jer konstantno kvari RP i PGa nad igracem pod ID 1014 ovim putem vrijedajuci ga totalno kvareci RP koji je bio u najboljem duhu. U ni kojem trenu nismo prekrsili niti jedno pravilo niti ista slicno a doticni je mene napao jer sam odgovorio na upit kako snimam bez kamere da mi se "zbagala kamera" pitajuci me sto je to BUG a koristi rijeci kao BAITER, mozda sam ga trebao pitati sto je BAITER??

Nakon sto nas je istjerao iz stanice odlucio je uhapsiti igraca pod ID 1014 i naredio istom covjeku koji je imao RP 10 min sa nama kao sto se vidi u POVu ID 28633 koji je super odradio RP ali je zakazao navodno jer me nije cuo iako se jasno i glasno sve cuje kako pitam i onda me cuje nakon sekunda cim me uhvatio , cudo odjednom. Govori mi da on mora tako napraviti jer su tako rekli u tom trenu vec sam zvao boga jer sam mislio da se moze na licu mjesta rjesiti problem a ne da se mora stavljati ovdje svaka stvar koliko god bila smjesna , nebitna , totalno van duha cijele igre i RPa kojeg toliko pokusavate isforsirati da na kraju je najlakse samo uhapsiti. Dolazi bog ID 8979 Tefo Zambada kako se vidi u POVu i objasnjavam situaciju cujno uzrujan jer mi se neda igrati po forumu kada sam skinuo igru od 100GB+ i tamo se hocu igrati ali ne iako admin objasnjava da su u krivu i svi priznaju da je sve bilo po pravilima i da je ID 11156 prekrsio odredena pravila grada, procedure grada i svega svejedno nista se ne desava jer je ID 1014 pritvoren i javalja mi OC u diskord da je razgovoru sa adminom ID 8979 dobiva informacije da jednostavno se stavi sve na forum pa evo imate u POVu 10 min i 8 min snimke. U prvom POVu se od pocetka do 8 i 10 na POVu vidi RP skroz u redu imam i snimak prije ako treba i onda nakon toga totalno nepotrebno kvarenje RPa cak nije ni probao sam probao uci u RP ID 11156 . U drugom POVu se vidi razgovor sa adminom ID 8979 a sve ostalo se vidi u POVu.

Prvi POV

Drugi POV
 
Last edited:

Alex Lex

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
A ne ide se cini a sve je bilo u najboljem duhu kao i sa tobom stvarno je bilo gust RPat sa tobom
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
sutra cu kad ustanem da objavim sve sta i kako posto ste najveci umobolnici servera da dolazite i baitujete i idete svima vise na kurac. NIKO VAS NE DIRA. NIKO VAS NE SPOMINJE, NEBITNI SE I VI DOLAZITE JEBENO I PROVOCIRATE SVAKI DAN I ONDA KACIS MENE KAD POLUDIM KAD VIDIM KAKO BAITUJETE SVAKI DAN? Ma vazi ne jebem sistem vise i imam biografiju za to. poz
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
baiter ili ti mamac kako god hoces reci, na engleskom je reci sto znaci da trazis problem bez problema ili ti izazivas nas da bi dobio bilo kakvu korist ili rp bez razloga da bi vas jurili itd, VI STE TI KOJI STE DOSLI U STANICU CENTRALNE POLICIJE DA SNIMATE, PA DA UDJES KAMEROM U POLICIJU U RL OVAKO I DA SNIMAS SLOMILI BI TE CELOG.
 

Alex Lex

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
Ja sam prvi puta bio u gradu nakon tjedan dana 1. 2. nisam bio prije toga vise od 6 mjeseci tako da si mi nebitan. 3. ja nikoga ne baitam tako da opet nesto si pobrkao 4. sjebao si cijeli RP a taj tvoj bio koji mislis da si super imas je glupost ako ti mozes zatvoriti nekoga kada ti se ona stvar digne jer onda je cijela organizacija kriminalna jer je ocito korumpirana. To je za neki drugi post kojeg pisem na LSPD zalbu kao organizaciju. Zivio brat
PapiOnTop
 

Alex Lex

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
baiter ili ti mamac kako god hoces reci, na engleskom je reci sto znaci da trazis problem bez problema ili ti izazivas nas da bi dobio bilo kakvu korist ili rp bez razloga da bi vas jurili itd, VI STE TI KOJI STE DOSLI U STANICU CENTRALNE POLICIJE DA SNIMATE, PA DA UDJES KAMEROM U POLICIJU U RL OVAKO I DA SNIMAS SLOMILI BI TE CELOG.
Jel tvoj kolega ista rekao 10 minuta dok smo snimali? Dali si ti mogao reci da izademo normalno a ne kao neka zivotinja tu izigravati frajera? Ako se pozivas na pravi RP ti neznas znacenje te rijeci.
 

Alex Lex

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
baiter ili ti mamac kako god hoces reci, na engleskom je reci sto znaci da trazis problem bez problema ili ti izazivas nas da bi dobio bilo kakvu korist ili rp bez razloga da bi vas jurili itd, VI STE TI KOJI STE DOSLI U STANICU CENTRALNE POLICIJE DA SNIMATE, PA DA UDJES KAMEROM U POLICIJU U RL OVAKO I DA SNIMAS SLOMILI BI TE CELOG.
A mene tu da u mom RPu omalovazavas jer sam rekao da mi se zbugala kamera , pa kaj pricas decko pojma nemas sto je igra. Di bi to u realnosti tako bilo.
 

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
baiter ili ti mamac kako god hoces reci, na engleskom je reci sto znaci da trazis problem bez problema ili ti izazivas nas da bi dobio bilo kakvu korist ili rp bez razloga da bi vas jurili itd, VI STE TI KOJI STE DOSLI U STANICU CENTRALNE POLICIJE DA SNIMATE, PA DA UDJES KAMEROM U POLICIJU U RL OVAKO I DA SNIMAS SLOMILI BI TE CELOG.
upravo je to problem. ti se neznaš kontrolirat. evo čisti primjer umanjavanja mog djela i lika. opet si izgubio kontrolu pa ovo je strašno.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
2,934
Ovo isti Franjo koji dolazi svaki dan i pita da mu se provjere kazne i svaki put mu se kaze da mi to ne vidimo i on opet dolazi i pokusava za MG da nabije warn fino , isti franjo koji je krao pancire u mojoj Vladi 😂jos ljepse
 

Mićo Ilić

Sve sto je IC treba ostati IC
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
181
Ovo isti Franjo koji dolazi svaki dan i pita da mu se provjere kazne i svaki put mu se kaze da mi to ne vidimo i on opet dolazi i pokusava za MG da nabije warn fino , isti franjo koji je krao pancire u mojoj Vladi 😂jos ljepse
Ma sjecas se i sam da nam je svaki dan bio ispred vlade i govorio kako trebamo dsti ostavku kako nismo kompetabilni sa poslom jer ga encemo primimo ponovo u org
 

Alex Lex

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
Ovo isti Franjo koji dolazi svaki dan i pita da mu se provjere kazne i svaki put mu se kaze da mi to ne vidimo i on opet dolazi i pokusava za MG da nabije warn fino , isti franjo koji je krao pancire u mojoj Vladi 😂jos ljepse

1. nije dolazio ispitivati te za kazne nego je dolazio vam pokazati sto je igra i sto je RP jer ocito je da neznas kako se to radi i dali je to nesto za jest znaci
2. nije vam nitko nije htio nabiti warn itko jer ste nebitni i da mi je to zadatak nebi ni pricao sa nikime nego bi samo warn dobili, a i sam znas da nikada nije nitko ista stavio na forum do sada jer mi te je vec dosta
3. i nije ti ukrao on pancire nego je dobio u gradu od ljudi koji ga vole i postuju njegov nacin igre i RP
Neznas RPati kao i 80% ljudi na serveru nego ste neki forum ratnici igraci sa frazama unutar grada kao sto su "imas 5 sekundi" i "dizi ruke" i to ti je RP.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom