Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
Informacije

1. Vaše ime u RL: Bojan

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: +1, CET

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h, za vikend 10-12h

5. Vaš Diskord: Dakiccc#9285

6. Vaše Ingame ime: Bojan Kovacic

7. Vaš ID: 11502

Dodatne informacije:

1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Moj početak na ovome serveru bio je prije točno 10 mjeseci i 25 dana. Ubrzo pri pridružavanju zaposlio sam se u SAHP-u te sam tamo naučio RP pravila općenito kao i pravila koja su specifična za GRP. Nakon nekoliko mjeseci provedenih u 3 SAHP-a jedan za drugim odlučio sam nastaviti dalje te sam se zaposlio u FIB-u. Nakon nekog vremena tadašnji FIB je bio disbandan te sam došao u idući koji je ubrzo bio disbandan kao i onaj prošli. Konačno došavši u treći FIB imao sam dulju karijeru kroz koju sam dosta napredovao. Nakon raspada i tog FIB-a odlučio sam se oprobati u NG-u. Na prvo oko NG mi se činio kao bezazlena organizacija koja nema sovju svrhu, no kada sam je upoznao malo bolje shvatio sam da je NG, meni osobno, organizacija u kojoj je moguće napraviti najbolji RP na serveru no nitko nikada nije pokusavao to izvesti. Uvidjeo sam brojne koncepte koji bi jako pomogli RP-u na serveru te bi se mišljenje o NG-u promjenilo iz "bezazlene" u jako korisnu i organizaciju s viskom potencijalom za raznolike vrste RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

  • Reformirao bih činovnistvo Nacionalne Garde, funkcije i činovi bili bi drukčije dodjeljivani i obnašali bi drukčije zadaće
  • Moje subjektivno mišljenje je da svaki vojnik Nacionalne Garde mora biti vješto treniran i spreman za bilo kakav scenarij, uveo bih obavezno vježbanje borilačkih vještina poput judo, karate, krav maga i bezbroj drugih, uveo bih svakodnevno treniranje na poligonima koji bi bili sastavljeni od barikada i drugih prepreka, svaki član bio bi obavezan trenirati svoju preciznost u našoj streljani i svakodnevni treninzi vožnje terenskih vozila bili bi obnavljani
  • Uveo bih benefite poput besplatnog zdravstvenog osiguranja, dozvole za oružije pod velikim popustom i za vojnike dobrog vladanja novčane bonuse u suradnji i dogovru s Vladom i EMS-om
  • Uveo bih dobrovoljne vježbe pucanja za gradane bez dosijea kao i mogućnost da ih provedemo kroz NG i pokažemo im neke od akcija poput skakanje iz padobrana, vožnje terenskih vozila i ostale adrenalinske, ali ne po život opasne radnje koje NG provodi ukoliko su zainteresirani za posao u istom.
  • Uveo bih, ukoliko Vlada odluči da je u redu, Vojni Sud gdje bi sudac bio visoki čin iz NG-a s advokatskom dozvolom, na takvom sudu bili bi suđeni dezerteri, kradljivci kao i bilo kakvi kršioci zakona koji su članovi Vojske
  • Radio NG-a bio bi isključivo u svrhe informiranja kolega o bitnim situacijama, striktno definirana pravila bila bi uvedena kako bi se izbjeglo bezpotrebno deranje, psovanje i govorenje suvišnih informacija
  • Uveo bih Vojne Parade koje bi se u suradnji i dogovoru s Vladom odrzavali ispred Gradske Uprave kako bi se pokazala moć Vojske San Andreasa
  • Na kolegijalnom odnosu bilo bi inzistirano, bilo kakvi oblici nepoštovanja bi bili kažnjeni.
  • Vojna policija bi bila zadužena za kontrolu svakog vojnika, promatrala bi njihovo ponašanje i u slucaju da sumnjaju na neke kriminalne aktivnosti imali bi dozvole da ih pretraže.
  • Vojna policija bi bila podijeljena u više ogranaka, Specijalna Vojna Policija koja bi bila rezervirana za najteže zadaće diljem države, Prometna Vojna Policija koja bi kontrolirala i navigirala konvoj kao i uklanjala potencijalne prijetnje po konvoje i bilo kakve oblike transporta, i na kraju obićna Vojna Policija koja bi kontrolirala vojnike, njihovo ponašanje i dezertere suočavala sa posljedicama izdaje.
  • Svi činovi bili bi podjeljeni u četiri kategorije, Vojnici, Dočasnici, Časnici i Generali dok bi sami lider bio Vrhovnik.
+
giphy.gif
 

Ratko Kamikaza

Player
Player
Joined
Jun 2, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Andrej Laziccc#0705

6. Vaše Ingame ime: Ratko Kamikaza
7. Vaš ID: 24314


Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zato sto sam jako dugo bio u NG-u jer znam kako organizacija funkcionise, zelim da podignem NG na visi nivo.
Smatram da NG treba da bude glavna karika izmedju drzavnih organizacija sto se tice isporuke municije (AmmoRun).
- Zasto zelim jos da budem lider NG-a da bi pomogao igracima u vojsci da budu jos bolji ljudi i voleo bi da nastavim da radim sa ljudima u NG-u sa kojima sam vec radio u proslim mandatima.
I doveo bih par iskusnih ljudi u tom poslu.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Buduci Vojnici ce biti obavezni znati pravila grada i takodje pravila vojske.
- Ozbiljnost,Rad,Trud,Disciplina
- 16+ OOC godina kako se ne bi desavali problemi u bazi i nasoj organizaciji
-Svaki trud vojnika bice aktivno nagradjen
- Aktivne Regrutacije
- Aktivni Sastanci izmedju drzavnih organizacija.
-Bolji AmmoRunovi sa vecom pratnjom
-Svako nepostovanje prema HC ce biti kaznjavano Disciplinskim Rankom i medjuljudsko nepostovanje...

-Rankovi u NG

Rank 1 - Disciplinski


Rank 2 - Regrut


Rank 3 - Mlađi Vojnik


Rank 4 - Vojnik


Rank 5 - Stariji Vojnik


Rank 6 - Vojnik 1.Klase


Rank 7 – Vojnik 2.Klase


Rank 8 – Marinac


Rank 9 – Desertar


Rank 10 – Zamjenik Zastavnik


Rank 11 – Zastavnik


Rank 12 – Pilot


Rank 13 – Stariji Pilot


Rank 14 – Zamjenik Komandanta Pilota


Rank 15 – Komandant Pilota


Rank 16 – Kobra


Rank 17 – SSJ Kobra


Rank 18 – Zamjenik Komandanta Kobri


Rank 19 – Komandant Kobri


Rank 20 – Pripadnik Vojne Policije


Rank 21 – Zamjenik Komandanta Vojne Policije


Rank 22 – Komandant Vojne Policije


Rank 23 – Kapetan


Rank 24 – Major


Rank 25 – Potpukovnik


Rank 26 – Pukovnik


Rank 27 – Brigadir


Rank 28 – Brigadni General


Rank 29 – Zamjenik Generala


Rank 30 – General

-Kodovi


10-1 – Pozivanje svih jedinica na žutu liniju


10-2 – Negativno


10-3 – Prekini sa pričom na radiju


10-4 – Potvrđeno ili primljeno


10-5 – Ponovi poslednji prenos


10-6 – Zanemarite poslednji prenos


10-7 – Pauza ili odlazak sa dužnosti


10-8 – Dolazak na dužnost


10-10 – Pucnjava


10-12 – Situacija s taocem


10-13 – Osumnjičen je privođen


10-20 – Lokacija


10-21 – Provjera rada


10-33 – Potrebno pojačanje


10-99 – Situacija završena


Kod A (( Pad Igre ))


Kod B ((Pauzirano RP , Situacija s administracijom ))





Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)


Kod 2 : PoluHitna situacija samo rotacija bez zvučne sirene

Kod 3 : Situacija pod kontrolom

Kod 4 : Teroristički napad

Specijalna jedinica Kobre – Njihova dužnost ce biti talacke situacije i patrole drzavom sem grada i unutar baze
Specijana jedina Kobre Oružja: Sniper, Carbine AR Rifle i sva ostala oruzja sem mitraljeza itd...

Specijalna jedinica Vojna policija : Njihova Dužnost je patrola po gradu i tražiti pripadnika nacionalne guarde i hapsit ih i dovesti u bazu pred komandu koja osuđuje tom članu kaznu. Svaki član mora javiti komandi da ide van dužnosti da ide u grad i javiti vojnoj policiji isto kako ga nebi dirali članovi se moraju zaustaviti vojnoj policiji ako ih lovi u koliko član se ne zaustavi vojna policija javlja komandi da se taj i taj član nije zaustavio automatski taj član je izbačen .
Specijalna jedinica Vojna Policija Oružje : Bilo koje oružje osim snipera , Bullpup rifle i mitroljeza .


Specijalna jedinica Piloti – njihova duznsot ce biti patroliranje oko baze pracenje Konvoja AmmoRun-a i prevoz sluzbenika NG-a na mesto gde se ne moze doci autom, prevoz Sluzbenika nazad do njihove baze...
Specijalna jedinica Piloti Oružja : mogu koristiti sva oružja osim snipera , mitroljeza i Bullpup Rifle .
 

Maximus Grand

Player
Player
Joined
Sep 10, 2022
Messages
86
1. Vaše ime u RL:Strahinja
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 13+h Svaki Dan
5. Vaš Diskord: Call911GetIQ#9999
6. Vaše Ingame ime : Max AlCapone
7. Vaš ID : 20984

Dodatne Informacije
1. Lider za...NG(National Guard)

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1.Zbog mog iskustva iz SAHP-a,LSPD,NG-a,FIB-a gde sam uvek bio Visoka komanda smatram sebe da dovoljno poznajem NG kao Organizaciju i zbog mog iskustva u gore navedenim organizacijama smatram se kao izuzetno klasificiarnom osobom za vodjenje vojske, iskljucivo kad je u pitanju NG zato sto sam tu prosao kroz celo iskustvo kako treba funkcionisati sa Vojskom .

2.2. Zato jer zelim pre svega da pomognem ostalim drzavnim organizacijama zato sto vec duze vreme NG nema svog lidera koji je dovoljno spreman da vodi sve to i da moze da izdrzi bilo koj pritisak na njega i da moze aktivno da komunicira sa ostalim Clanovima drzavnih organizacija

2.3. S Obzirom na svo moje prethodno iskustvo kao visoka komanda smatram da sam dovoljno spreman da vodim zavrsio sam vojni rok.. Znam kako trebaju stvari da funkcionisu u Vojsci

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1.Pre svega pravio bih ozbiljne regrutacije gde nece moci bilo ko da prodje da budem unikatan kako bi privukao ljudima paznju i da ih zainteresujem da postanu moj clan, Obuka bi se vrsila iskljucivo po Disciplinskim rezimima, Uklanjanje beskorisnih rankova

3.2.Pomoc svim clanovima u razumjevanju i primjenjivanju pravila, Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju. Ujedno sa tim pomagali bi i na prvom mestu bi nam bile kolege iz EMS-a

3.3. Poboljsanje Hierarhije medju clanovima, Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije. I da se resi problem sa MG preko radia.

3.4.Povecao bih saradnju i komunikaciju izmedju ostalih drzavnih organizacija samim tim sto bi pricao sa ostalim organizacijama da radimo sve po dogovoru i slozno.

3.5. Elektronski Konkurs ili ti preko Programa na kojem ce se praviti Aplikacije za zaposljavanje

3.6.Novi cinovi kao sto su :

1.Vojnik Regrut
2.Suspend
3.Mladji Vojnik
4.Vojnik
5.Stariji Vojnik
6.Razvodnik
7.Desetar
8.Rezervni Oficir
9.Mladji Vodnik
10.Vodnik
11.Stariji Vodnik
12.Zastavnik
13.Vojnik 1. Klase
14.Vodnik 1. Klase
15.Zastavnik 1. Klase
16.Mladji Pilot
17.Pilot
18.Stariji Pilot
19.Pilot 1. Klase
20.JSO Vojnik
21.JSO Vojnik-Izvidjac
22.JSO Komandir
23.Potporucnik
24.Porucnik
25.Kapetan
26.Pukovnik
27.Brigadni-General
28.General-Major
29.General-Potpukovnik
30.General
 

Scepo Kockar

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
19
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: UTC/GMT +2 hours
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h
5. Vaš Diskord: DedaStar#1993
6. Vaše Ingame ime: Alton Roger

7. Vaš ID: 10725

Dodatne Informacije
1. Lider za..
. NG { National Guard }
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
1) Zelim iz jednog razloga, kako bi se kriminal na serveru sto vise smanjio. Te bi znatno manje bilo pljackanja na auto putevima i tome slicnog..

2) Vecinu svog RolePlay-a na serveru sam proveo u drzavnim organizacijama poput Vlade,NG,LSPD... Te se dobro snalazim sa tim organizacijama.

3) Imam osecaj da sam psihicki spreman za drzavnu organizaciju, te dajem vama da odlucite.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1) Za pocetak bi se uvele patrole na autoputu, kada je tu preko 6 vojnika aktivno.
2) Uveli bi se sledeci rankovi.

30. General
29. Zamjenik Generala
28. Savjetnik Generala
27. General Major
26. General Brigade
25. Pukovnik
24. Potpukovnik
23. Vodja Vazdusne Jedinice
22. Komadant
21. Komandir Zelenih Beretki
20. Zamjenik komandira Z.B
19. Komandir Vojne Policije
18. Zamenik komandira V.P
17. Oficir
16. Mladji Oficir
15. Vodja Regruta
14. Magacioner
13. Dispecer
12. Specijalni vojnik
11. Profesionalni pilot
10. Zelena Beretka
9. Pilot
8. Brigada
7. Vojna Policija
6. Stariji Vojnik
5. Vojnik 3 klase
4. Vojnik 2 klase
3. Vojnik 1 klase
2. Vojnik
1. Regrut


3) Uveo bi se dispecer kako bi mogao da odredjuje gde ce ko da ide i na koju kapiju.
4) Uveo bi se magacioner koji vadi i vraca oruzje i pancire za ljude kako nebi doslo do kradje sefa.
5) Uveli bi se kodovi kako bi bilo sto manje price na radiu i vecinu bi stvari sveli na kodove.
6) Dovela bi se vojska u red i poradilo se na radu i disciplini.

Hvala!
 

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
298
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Dartonix#0001
6. Vaše Ingame ime: Richard Darkin
7. Vaš ID: 18787

Dodatne Informacije
1. Lider za Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Želeo bih da budem lider ove organizacije zato što mislim da sam najbolji kandidat. Imam iskustva na GrandRP već 16 meseci, igrao sam i na EN1 serveru a onda sam prešao na RS server. Znam sva pravila perfektno, i više sam puta bio visok čin u svim ilegalnim i legalnim organizacijama i takodje sam trenutno asistent administracije. Moj cilj je da imam veliku i jaku organizaciju, bez toksičnih ljudi, i da napravim bolji roleplay. Gangove u ovom gradu nije briga za roleplay, nego im je bitno samo da se pucaju. Ilegalnim organicazijama fali dobar roleplay, i ja bih želeo da to promenim. Želim da uzdignem roleplay na viši nivo, koji igrači još nikada nisu doživeli. Takodje bih se posvetio eventovima i turfovima, jer već imam grupu ljudi koji su dobri pucači i žele da se bore za svoj gang.
Organizacija bi funkcionisala po sistemu deljenja na timove, gde bi svako mogao da nadje svoje mesto, i radio ono u čemu je najbolji.

-Tim za Grafite | Tim koji će se fokusirati da svaki sat imamo maksimalni profit od grafita
-Tim za Turf | Tim koji će biti odgovoran za Turfove
-Tim za Geto | Tim koji će patrolirati u getu, i držati ga pod kontrolom
-Tim za Pregovore | Tim profesionalnih pregovarača koji će pregovarati sa policijom na pljačkama
-Tim za Bekstvo | Tim iskusnih vozača koji će voziti aute kada bežimo od policije

Svi timovi će imati vodje, i imaće organizovane treninge.

Ulazak u organizaciju će biti teži nego u drugim organizacijama. Svakoj osobi koja želi da udje u organizaciju bi bilo postavljeno mnogo pitanja. Ako igrać zna sva pravila grada, i vidi se da ima iskustva, biće primljen.
Svaka osoba koja bude radila loše stvari ili kršila pravila grada, biće kažnjena sa smanjenjem ranka ili čak kick i blacklist. Greške se neće tolerisati, i svi članovi će morati da poštuju veće činove.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Pokušaću da poboljšam roleplay kvalitet u ovoj organizaciji tako što ću organizovati eventove kao što su Treninzi, Sastanci, Žurke, Trke i mnogo drugih. Imam mnogo iskustva u roleplayu, i mislim da je ovo odlična prilika za poboljšanje bande Marabunta Grande!
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
258
Informacije
1. Vaše ime u RL Ognjen
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10h
5. Vaš Diskord acromatic#5714
6. Vaše Ingame ime Joe Yeager
7. Vaš ID 412

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunda Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
-Voleo bih postati lider ove organizacije jeste poboljasnje rpa i stvaranje zajednica koja ce omoguciti ljudima mesto da se zabave
-Radi povecanja kriminala i boje ove bande ne samo po getu vec i po gradu i statku grada
-Dobar deo igranja na GrandRP serveru mi je dalo toliko veliko iskustvo da mogu da ucim nove ljude sve sto je neophodno oko bandi i pravila za isto te bih voleo biti lider bande da bi mogao ljudima pokazati kriminalnu stranu ovog servera.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Fokusirao bih se vise na IC evente nego na OOC
-Pripazio bih koga dovodim i pojacao bih ispitivanje za ORG
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Informacije

1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime:
Aleksa Cartier
7. Vaš ID: 2212

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [ National Guard ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,NG,GOV ,EMS] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande,cak sam bio i lider NG dva puta , a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera jedne organizacije!

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati red u jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

2.4 Jos jedan razlog zasto zelim da postanem lider NG jeste to sto sam vec bilo lider iste organizacije i jako mi je prirasla srcu i hteo bi da jos jednom vodim organizaciju kao sto je NG i ispravim prosle greske i samim tim napravim sto bolju zajednicu !

2.5 Kao lider znam da je najbitnije imati dobre ljude oko sebe, ljude kojima verujes. Znam da je sam vrlo tesko voditi organizaciju!


3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Osnovao bih snajpersku jedinicu po imenu UAT koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

3.2 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

3.3 Sto vise treninga da bi ljudima bilo zanimljivo, samim tim ce biti obuceniji i spremni za svaku akciju!




See the source image








ALEKSA CARTIER
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
1.Vaše ime u RL: Bogdan
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: Kayn Darkin#0232
6. Vaše Ingame ime: Kayn Darkin
7. Vaš ID: 4375

1. Lider za: Marabunta Grande

Od prvog dana servera roleplayao sam bandu, sto mi je bilo najzanimljivije na serveru. Imao sam cast da vodim Vagose na engleskom serveru i budem lider vise puta na GRAND projektu. Biti lider za mene nije nista novo, vodio sam ballase na balkanskom serveru i FIB 2 meseca sa uspesnim mandatom i Ballase ponovo. I time smatram da sam stekao iskustvo da vodim jednu dobru bandu. Kada kazem dobru mislim da se fokusira na sve. Roleplay price, evente, turfove etc.. Mislim da iza svakog uspesnog lidera stoje vise glava koje donose odluku.. Imam vec spremnu ekipu koja me prati godinu dana i koja bi mi pomogla da sve to bude na mestu.
Mislim da se ljudi previse fokusiraju na turfove i pikachua i da zaboravljaju poentu bande. Sve je manje roleplaya sto bih zeleo da promenim. Naravno treba raditi i tufove ali ne zanemariti sami roleplay i druge evente. turf team, spray team, ghetto team, pregovaraci za pljacke gde bi ih veci cinovi nadgledali da niko ne krsi pravila
Zeleo bih da napravim dominirajucu bandu vise pucanja po getu i vise pljacka. Smatram da imam dovoljnu harizmu i da moja rec ima veliki uticaj da mogu napraviti promene u gradu ( u skladu sa pravilima grada). Ako postanem Lider organizacije, zelim da se svi koji nam se pridruze osećaju dobrodoslim i da imaju najbolje iskustvo sa nama pre nego bilo koje druge grupe, uvek cu se pobrinuti da se moji clanovi vrlo cesto pojavljuju na dogadjajima i dacemo sve od sebe da budemo poznati po gradu, a da pri tom zadržimo dobru i pozitivnu reputaciju, prateci pravila grada.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja u dogovoru sa drugim organizacijama
-Sardanja sa kuratorima, drugim liderima organizacija u svrhu poboljsanja celokupnog nivoa roleplaya na serveru.
-Mislim da sa mojim znanjem i iskustvom ljudi bi pratili pravi primer i totalno uzivali u roleplayu.
Svaki clan bi morao biti testiran istom merom kao za Legal ORGS gde bi morali znati sva pravila grada i roleplaya. Greske ne bi bile tolerisane.
Smatram da imam dohvat da uticem i na druge organizacije sem onu koju bih vodio a samim time garantujem nova iskustva i nove roleplay situacije do sad ne vidjene u gradu u skladu sa pravilima grada i geta!
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
186
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 16 ipi
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan Od 5h do 15h
5. Vaš Diskord Nikola 🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkin
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Lider za... Nation Guard (NG)
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Igrao sam na eng1 serveru bio sam u vojsci i od tada mi je velika zelja do budem general ali pre svega da budem prijatelj sa ostalim kolegama i da ima pomamez oko svega sta zatreba kao i da im davam savete
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji
Ako uspem da uzmem ovo organizaciju potrudicu se da bidem sto bolji general da svako od kolega ima pravo na svoje misljenje da idemo na razne akcije i pre svega da se zabavljamo . Imao bih par zamenika kada ja nisam tu da me podrze i zamene kada treba oni bih isto pomagali kolegama i poboljsavali bih ima iskostvo i zelju da nastave da igraju u nesem svetu Grand RP






Cinovi
30.General
29.Zamenik Generala
28.Glavni Major
27.SAJ Direktor
26.Kobra Direktor
25.Zamenik Kobra Direktora
24.Kobra Tajni Agent
23.Kobra Agent III
22.Kobra Agent II
21.Kobra Agent I
20. Kobra Agent na obuci
19.Saj Tajni Agent
18.Saj Agent III
17.Saj Agent II
16. Saj Agent I
15.Saj Agent na obuci
16.Pilot 3. Kalase
15. Pilot 2. Klase
14. Pilot 1. Klase
13. Pilot na obuci
12. Cuvar Kapije IV
13.Cuvar Kapije III
12.Cuvar Kapije II
11.Cuvar Kapije I
10.Cuvar Kapije na obuci
9. Junior Vojnik VII
8. Junior Vojnik VI
7. Junior Vojnik V
6. Junior Vojnik IV
5. Junior Vojnik III
4. Junior Vojnik II
3. Junior Vojnik I
2. Vojnik na obuci
1. Suspenzija
Hvala na Citanju ❤️
 

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
23
1. Vaše ime u RL: Gorazd
2. Vaše godine:
16
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosečna aktivnost na dan: 8h+
5. Vaš Diskord: DaGiga#0878
6. Vaše Ingame ime: Giga Bregana
7. Vaš ID: 24234

Dodatne Informacije
1. Lider za: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Igram na ovom projektu od oktobra,balkanski server mi je bio prvi server tako da sam samim tim prvi put imao dodira sa ovim projektom i bilo kakvim RP-om.Bio sam u vecini organizacija drzavnih kako i gengova.Ostao sam u gengovima dugo i znam kako taj RP bande izgleda i kako bi trebao da izgleda.U vecini gde sam bio dobijao sam rankupove cak i do co leadera jer znam vecinu pravila i sad smatram da sam spreman da budem lider.

-Zbog iskustva u bandama znao bih kako bih forsirao odlaske na global evente i aktivnost po getu.Znam kako vecina drzavnih organizacija radi pa u kontru njima znao bih kako da im poremetim mir u gradu i postanem banda broj 1 sa svojim ljudima.Spreman tim imam za sve i imam ljude koji takodje imaju iskustva sa bandama i koji bi bili tu za mene jer igraju jos sa engleskog grand projekta na ovim serverima.

-U zadnje vreme vidim da je aktivnost bandi na totalno slabom nivou sto se tice RP-a.To bih naravno aktivirao sto sam vec u iznad navedenom potencirao odlaske na global evente tako bi i bio bacen fokus na talacke situacije,pljacke i ostale RP situacije.To bi ozivelo od strane nase bande.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
-Prvo i osnovno potencirao bih znanje bitnih geto pravila s kojima svakodnevno bilo koji pripadnik bande ima dodir.
-U org svako ce morati opravdati rank koji ce imati tako da deljenje rankova bi bilo slabo u skladu sa tim koji si rank zasluzio i koliko si se zalozio za svoju bandu u vidu RP-a i aktivnosti.(znanje je bitno naravno)
-Svaki događaj će imati smišljenu taktiku koja bi bila najbolja za taj event
-Sastanci ce se desavati jednom nedeljno.(obavezno)
-Bice obavezno od strane ljudi koji su trenutno na serveru da forsiramo evente kao sto su battleship i tajna radnja kako bi skladiste bilo sto bogatije i kako bi Marabunta Grande banda uvek imala sve i parirala svakoj bandi u osvajanju geta.
-Na kraju svega ovoga najbitnije je to da necemo ici protiv server skripti i neću zloupotrebiti svoj polozaj.
 

Gorazd

Player
Player
Joined
Aug 18, 2022
Messages
23
1. Vaše ime u RL: Gorazd
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: DaGiga#0878
6. Vaše Ingame ime:Giga Bregana
7. Vaš ID: 24234

Dodatne Informacije

1. Lider za... NG [ National Guard ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,NG,GOV ,EMS] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande,a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila.

2.2 Lider NG-ja zelio bih postati iz vise razloga. Kao lider zalagao bih se za postenje,pravednost i ozbiljnost u organizaciji jer bez istih se ne moze odrzavati jednoj organizaciji kao sto je National Guard.

2.3 Zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje prema ostalim clanovima naravno i drugim drzavnim organizacijama!

2.4 Jos jedan razlog zasto zelim da postanem lider NG jeste to sto sam vec bilo u istu organizaciju i jako mi se svidila i hteo bi da vodim organizaciju kao sto je NG !


3. Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1 Osnovao bih snajpersku jedinicu po imenu ESS koja bi dejstvovala na talackim situacijama!

3.2 Komunikaciju unutar organizacije bih trazio da bude maksimalno profesionalna,korektna i po roleplay-u!

-Rankovi u NG

Rank 1 - Suspend

Rank 2 - Regrut

Rank 3 - Mlađi Vojnik

Rank 4 - Vojnik

Rank 5 - Stariji Vojnik

Rank 6 - Vojnik 1.Klase

Rank 7 – Vojnik 2.Klase

Rank 8 – Marinac

Rank 9 – Desertar

Rank 10 – Zamenik Zastavnik

Rank 11 – Zastavnik

Rank 12 – Junior Pilot

Rank 13 – Stariji Pilot

Rank 14 – Zamenik Komandanta Pilota

Rank 15 – Komandant Pilota

Rank 16 – Pripadnik Vojne Policije

Rank 17 – Zamenik Komandanta Vojne Policije

Rank 18 – Komandant Vojne Policije

Rank 19 – Kobra

Rank 20 – SSJ Kobra

Rank 21 – Zamenik Komandanta Kobri

Rank 22 – Komandant Kobri

Rank 23 – Kapetan

Rank 24 – Major

Rank 25 – Potpukovnik

Rank 26 – Pukovnik

Rank 27 – ESS

Rank 28 – Brigadni General

Rank 29 – Zamenik Generala

Rank 30 – General
 

Filip Hugo

Player
Player
Joined
May 9, 2022
Messages
47
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7h-10h
5. Vaš Diskord: Lugi#1513
6. Vaše Ingame ime: Filip Lugonja
7. Vaš ID: 20415

Dodatne Informacije
1. Lider za: National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Smatram da lider ove organizacije treba da bude neko ko ima veliko iskustvo u njoj. Proveo sam tri mandata u ovoj organizaciji od REGRUTA do BRIGADNOG GENERALA(high commande). Odlično poznajem funkcije svakog čina i sve njihove dužnosti.
2.2 Smatram da bih odlično vodio ovu organizaciju, dobro se slažem sa ljudima i imam strpljenja da svakog saslušam i da svima sve objasnim. Novi članovi bi prošli kroz detaljnu obuku i sve bi im bilo objašnjeno do zadnje sitnice.
2.3 Za ova tri mandata sam odlično ispratio gde se grešilo i tačno znam šta treba da se popravi. Odlično poznajem sva pravila NG-a, kao i sva pravila RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

2.1 Pravio bih zanimljivije regrutacije, kako bi privukli što veću pažnju. Primao bih isključivo ozbiljne ljude, svi bi prolazili kroz detaljne obuke kako bi suzbili moguće greške.
2.2 Ammo runovi bi bili redovni, kako bi (LSPD, FIB, SAHP, GOV) uvek imali potrebnu municiju.
2.3 Strogo poštovanje radio kodova, korišćenje radia isključivo za potrebe organizacije.Potrudio bih se da se ne krši MG preko radia.
2.4 Uveo bih specijalne pripreme za PILOTE, obuku u kojoj bi se proverila njihova sposobnost u letenju. Specijalne treninge za KOBRE i VOJNU POLICIJU.

RANKOVI:
1.SUSPENDOVAN
2.DISCIPLINSKI (na 2 dana)
3.REGRUT
4.MLAĐI VOJNIK
5.VOJNIK
6.VOJNIK 1.KLASE
7.RAZVODNIK
8.DESETAR
9.ZASTAVNIK
10.PILOT
11.KOBRA
12.KOBRA SSJ
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
14.ZAMENIK KAPETANA PILOTA
15.ZAMENIK KOMANDANTA KOBRI
16.ZAMENIK KOMANDANTA VOJNE POLICIJE
17.KAPETAN PILOTA
18.KOMANDANT KOBRI
19.KOMANDANT VOJNE POLICIJE
20.POTPORUČNIK
21.PORUČNIK
22.PODOFICIR
23.OFICIR
24.MAJOR
25.POTPUKOVNIK
26.PUKOVNIK
27.BRIGADNI GENERAL
28.GENERAL MAJOR
29.GENERAL PUKOVNIK
30.GENERAL


HVALA NA PAŽNJI
 

Diego Kosta

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
148
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Families
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:

Kevin Medvedev I 803 I Kevinn#2427
Ivan Kashh I 16279 I Ivan Kashh/16279#2491
Nikola Darkin I 3675 I Nikola 🧸#5607



Razgovor će biti održan 10.10.2022 od 21h do 22h - budite u čekaonici

Hvala ostalima na odzivu, i čestitam izabranim kandidatima.
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1.Robert
2.24
3.GMT+1
4. Od 4do 5h
5. Rifko#5742
6.Rimfet Zaklan
7. ID 4633
Dodatne informacije
1. Lider: SAHP
2. Zašto želite da budete vode ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP -a je taj što sam bio Zamjenik Državnog Šerifa želio nastaviti rad i napredak u poboljšanju reda šerifa. Tokom svojih nešto više od dva mjeseca sa odijeljenjem šerifa, vodio sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. Zatim sam po svom nalogu nastavio sa obukom, gdje sam organizirao i vodio naše odjeljenje za obuku. Postavljanje procesa prelaska sa pripravnik zamjenika III, osiguranje kvaliteta ( Pripravnik na zamjenik vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "Zamjenik Državnog Šerifa " . Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno sa drugim nalogodavcem u to vrijeme stvorio oficira SAHP -a (Kodeks ponašanja oficira ), čiji je cilj bio ne samo osigurati kvalitet tokom cijelog procesa obuke, već ga održavati u cijelom odjeljenju . Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i trajniji utjecaj.

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem lider SAHP -a je moja jasna sposobnost vođenja. Kao Zamjenik Državnog Šerofa u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspješno sam obučio oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vode, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanem Lider SAHP -a to je ono što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijave nije znao tko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prve linije fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstaricom, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga tko to razumije.
3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ova procedura bi mogla da ima dvostruku svršu, kao i da osigura pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo da ispravimo nakon pregleda telesne kamere za ispunjenje iskustva za sve (dokument koji je bio u radovima ). Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaze Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u. Moj posljednji prijedlog za poboljšanje RP -a je razvoj zapovjedne strukture koja može lako otkriti sve vremenske zone, što ne ostavlja neaktivno vrijeme određivanja jer su skoro poslanici nisu bili u mogućnostima zadatka i dobili zapovjedništvo u mogućnostima i ostvarili zapovjedništvo u okviru ciljeva uveo bi i ponovno značke da ispunjavaju zbog krađe iz sefa s poštovanjem Rimfet Zaklan.
 
Last edited:

Ranisavljevic

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
79
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mateja

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-10h

5. Vaš Diskord: Matejaaa1#9068

6. Vaše Ingame ime: Matke Sakur

7. Vaš ID: 29402

Dodatne informacije
1. Lider: SAHP

2. Zašto želite da budete vode ove posebne organizacije ? (Navedite tri razloga sa objašnjenjem)
Prvi razlog zbog kojeg bih želio postati lider SAHP -a je taj što sam bio Zamjenik Državnog Šerifa želio nastaviti rad i napredak u poboljšanju reda šerifa. Tokom svojih nešto više od dva mjeseca sa odijeljenjem šerifa, vodio sam tužbu u mnogim oblastima odeljenja da se zalažem za stalno poboljšanje. Ovo sam prvo započeo implementacijom zamki za brzinu, da bih obuzdao divljanje bezobzirnih vozača u ovom gradu. Zatim sam po svom nalogu nastavio sa obukom, gdje sam organizirao i vodio naše odjeljenje za obuku. Postavljanje procesa prelaska sa pripravnik zamjenika III, osiguranje kvaliteta ( Pripravnik na zamjenik vodiča ) Ovaj naporan rad poznat je tako što sam dobio nalog "Zamjenik Državnog Šerifa " . Moja potraga se tu nije završila jer sam zajedno sa drugim nalogodavcem u to vrijeme stvorio oficira SAHP -a (Kodeks ponašanja oficira ), čiji je cilj bio ne samo osigurati kvalitet tokom cijelog procesa obuke, već ga održavati u cijelom odjeljenju . Dobijanje vodeće uloge šerifa u SAHP -u samo bi se osiguralo da se ova poboljšanja dogode još brže i da imaju značajniji i trajniji utjecaj.

Drugi razlog zbog kojeg se javljam da postanem lider SAHP -a je moja jasna sposobnost vođenja. Kao Zamjenik Državnog Šerofa u SAHP -u, odgovorio sam za razvoj novih polaznika nezavisnim pouzdanim šerifskim zamjenicima. Ovo je samo po sebi zahtjevan zadatak liderske sposobnosti, ali sam ipak uspio u ovoj ulozi. Uspješno sam obučio oko pola odijeljenja pa čak i stare pse naučio novim trikovima kada su u pitanju zamke za brzinu. Ovo je samo dokaz moje sposobnosti kao vode, i zašto vjerujem da me ta sposobnost naterala da se javim za lidera SAHP -a.

Moj treći i posljednji razlog zašto želim da postanem Lider SAHP -a je to što želim da SAHP ostane SAHP. Ne kažem da nema prostora za poboljšanje, ali sam nakon čitanja drugih prijava za lidera SAHP -a shvatio da jedan podnosilac prijavi nije znao ko smo. Nekoliko je onih koji žele da se odjeljenje pretvori u odjeljenje spremno za paradu, ali divlji zapad nisu civilizirali gradski policajci spremni za paradu, civilizirali su ga šerifi i kauboji. Drugi žele da nas odvedu sa prvih linija fronta i vide nas kao pojavljivanje, o tome se nikada nije radilo. SAHP je grupa koja će vas juriti dok nam gume ne padnu s krstarica, i boriti se za pravdu do našeg posljednjeg daha, i nema zamijenjene za nekoga ko to razumije.

3. Vaš savjet za poboljšanje razine RP -a u organizaciji.
Vrijeme želim da se uvjerim da su se svi moji zamjenici profesionalno ponudili. Ovaj postupak bi mogao imati dvostruku svršu, kao i da osiguramo pravila RP i da prepoznamo padove u našem RP -u, i kako možemo ispraviti nakon pregleda tjelesne kamere za ispunjenje iskustva za sve (dokument koji je bio u radovima ). Drugi način na koji bih poboljšao RP je implementacija vidljivije dokaza Dužnosti, Karte i Hapšenja. Prikazati aktivnost i produktivnost SAHP -a kao organizacija. Ovo dodaje transparentnost organizacije kako bi administracija mogla vidjeti produktivnost, ali također može poslužiti i kao sredstvo koje visoka komanda može koristiti kako bi se osiguralo da svi naši zastupnici ispunjavaju svoje dužnosti zamjenika u SAHP-u. Moj posljednji prijedlog za poboljšanje RP -a je razvoj zapovjedne strukture koja može lako otkriti sve vremenske zone,Imam dosta iskustva u drzavnim org bio sam u FiB LSPD NG GOD SAHP.imam ljude koji imaju rp u krvi i dosta su iskusni u drzavnim org! imam puno ideja kako bih organizaciju doveo na neki viši nivo, uveo bih mnogo novina, te bih poboljšao rad svojih kolega. Dosta sam aktivan, doveo bih neke svoje ljude koji su već bili sa mnom u državnim organizacijama na visokim pozicijama kako ne bi bilo problema u samoj organizaciji.

Struktura:

30 - Državni Šerif

29 - Zamenik Državnog Šerifa (Glavni i odgovorni za sve radnje, vezane za SAHP, kada lider nije tu)

28 - Asistent Državnog Šerifa (Pomoćnik prethodna dva navedena, ukoliko nižim HC činovima nije nešto jasno, može se obratiti Asistentu)

27 - Šef Odeljenja (Kada nema viših od njega, šef odeljenja je zadužen za department i stabilnost organizacije)

26 - Glavni Inspektor (Glavni inspektor odlučuje kakva je kazna za određenu osobu, koju njegovi inspektori uhvate)

25 - Komandir (Komandir, upućuje niže rankove te ih ispravlja kako treba raditi, ukazuje na greške)

24 - Komandant Taktičkog Tim-a (Ne meša se u ostale timove, vodi svoje obučava ih, prvi dolaze na globale, smišljaju taktike, formacije)

23 - Komandant AirSupport (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje kako postupati i koristi vazdušni prevoz, vozi na lokacije koje nisu pristupačne autom, izviđa situaciju)

22 - Komandant Snajper Tim-a (Ne meša se u ostale timove, uvek sa sobom imaju snajpere i posmatraju situaciju iz daleka, ukoliko dodje do 10-10, reaguju iz daleka)

21 - Komandant Offroad Tim-a (Ne meša se u ostale timove, koriste džipove i vode svoj tim te ako lice ide preko brda oni stupaju u akciju)

20 - Vođa Patrole (Može u bilo kojem momentu pozvati sve prisutne, trenutne kolege na 10-1, da ih rasporedi u patrolu)

19 - Zamenik Glavnog Inspektora (Odlučuje kakva je kazna za određenu osobu, koju njegovi inspektori uhvate, kada glavni inspektor nije tu)

18 - Instruktor Obuke (Osoba koja obučava početnike, prati i odlučuje ko će biti unapređen)

17 - Zamenik Komandanta Taktičkog Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

16 - Zamenik Komandanta AirSupport (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

15 - Zamenik Komandanta Snajper Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

14 - Zamenik Komandanta Offroad Tim-a (Ne meša se u ostale timove, obučava svoje, pomaže glavnom, kada isti nije tu on stupa i preuzima odgovornost)

13 - Zamenik Vođe Patrole (Pomaže svom vođi, kada vođa nije tu zamenik ima pravo da postupi isto kao i vođa patrole, on preuzima odgovornost)

12 - Inspektor (Član koga ne zanimaju timovi, već misterije i slučajevi)

11 - Taktički Tim (Prvi dolaze na pozive, globale ,pridržavaju se zameniku/glavnom, u taktikama, postavkama)

10 - AirSupport (Dolaze da izviđaju situaciju, slušaju svoje nadređene)

9 - Snajper Tim (Posmatraju situaciju iz daleka, čekaju priliku, slušaju nadređene)

8 - Offroad Tim (Idu tamo gde nije dostupno običnim vozilima, uzimaju offroad vozila te nastavlju situaciju)

7 - Šerif Veteran (Šerif koji je zadovoljio HC svojim radom i trudom, može da predvodi ostale u patrolama)

6 - Šerif Senior (Šerif koji se trudi da postane što bolji, radi redovno, ispunjava patrol log)

5 - Šerif (Šerif koji je prošao ispit, ide u patrolu, predvodi mlađe šerife)

4 - Mlađi šerif (Šerif koji je tek položio ispit i može da krene sa radom)

3 - Šerif Regrut (Šerif koji nije još uvek počeo sa totalnim radom, nego uči od ostalih, nema puno funkcija)

2 - Šerif na Obuci (Šerif koji je tek primljen u organizaciju, ima priliku da polaže ispite za dalje)

1 - Suspenzija (Šerif koji je razočarao celu organizaciju,može da se iskupi time sto će ponovo polagati ispit za svog rank, ako ga ne prođe, kreće iz početka)


Kodovi:

10-1 - Žuta linija

10-2 - Negativno

10-3 - Prekid komunikacije na Radio

10-4 - Potvrdno

10-5 - Ponovi prenos

10-6 - Zanemari prenos

10-7 - Odjava dužnosti ( AFK)

10-8 - Prijava dužnosti

10-10 - Pucnjava, hitno pojačanje

10-14 - Uniforma za akcije

10-20 - Lokacija

10-21 - SITREP ( Trenutno stanje )

10-55 - Prevoz lica do zatvora

10-57 - Potera

10-99 - Situacija gotova

Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)

Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)

Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)

Kod 4: Situacija pod kontrolom

Kod A: Pad igre

Kod B: Mišić F8 i U
Timovi koji bih uveo u organizaciji:

1. Taktički Tim ( To bi bio specijalni tim koji bi se prvi pojavljivao na akcije i imali bi uvek jednog pregovarača, oni bi određivali formacije, postavke svih kolega u SAHP )

2. AirSupport ( Sam čin govori o tome kako bi oni iz vazduha pratili situaciju, patrolirali kroz predele gde auto ne bi mogao da ide )

3. Snajperski tim ( Tim koji uvek posmatraju iz daljine i čuvaju leđa drugim kolegama )

4. Offroad tim ( Idu u predele svojim dzipovima gde to nije moguće običnim vozilima )

Srecno Svim Kandidatima zeli vam Matke Sakur!!!
 
Last edited:

Ognjen Kartel

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
201
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: Ognj3n.S#0124
6. Vaše Ingame ime: Ognjenn Kartel
7. Vaš ID: 14088

Dodatne Informacije
1. . Lider za... National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
2.1 Kao prvo ako bih bio lider smanjio bih svaki vid korupcije!
2.2 Imam mnogo iskustva, bio sam u svim drzavnim organizacijama (LSPD, GOV, FIB, SAHP I NG) gde sam u predposlednjem NG mandatu bio HC (BRIGADNI GENERAL) i u EMS zamenik direktora tako da znam voditi Nacionalnu Gardu kako dolici.
2.3 Smatram sebe autoritetom jer sam u NG proveo preko 3 meseca
2.4 Kao vojnik koji je proveo 3 meseca u Nacionalnoj Gardi shvatio sam da je tesko naci visoku komandu pa ja imam istu spremnu koja je zajedno sa mnom prosla kroz sve (FZ raidovi, cuvanje kapije i odgovornost na njoj, ammo runovi, eventi, ...)!
2.5 Kroz 3 meseca koja sam proveo u Nacionalnoj Gardi shvatio sam i naucio funkcije i zadatke svakog cina (od regruta do generala)!
2.6 Takodje primetio sam da svaki NG mandat (oduzeti Petrov, Biggusov i Aleksin predposlednji) nije izdrzao vise od 2 nedelje razlog tome je ne smirenost i donosenje pogresnih odluka, sagledavsi sve to shvatio sam gde su svi gresili pa bih to popravio!
2.7 Vratio bih stari NG koji su vodili Petar Sanches i Biggus Nibbus, zajedno sa njima!

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 Radio - na radiu bi se iskljucivo pricali kodovi jer sam primetio da u svim organizacija (drzavnim i bandama) previse MG-a!
3.2 Radio i NON RP chat - takodje nove vojnike bih ucio o ovoj stavci jer se takodje previse pravila pravila krsi na istoj!
3.3 Ammo-runovi bi bili odrzavani tajno zbog nekih clanova koji bi to pricali gang-ovima i pravili nam problem!
3.4 Pravio bih aktivno regrutacije da se ne bi dogodilo da ponestane ljudstva ( zbog pomoci kolegama iz drugih drzavnih organizacija)
3.5 Naucio bih nove regrute me, try, do, to do komandama zbog obijanja gepeka na kapijama, izvlacenje ljudi ispod kola,...
3.6 Svaki primljeni vojnik je u obavezi da zna pravila vojske i osnovna pravila (G.P 6.15, NLR, PG, MG, ...)
3.7 Gledavsi vojnike iz proslih mandata shvatio sam da bi trebalo da se dele bonusi istima koji su aktivni na cuvanju kapije!
3.8 Vozila bih promenio uz dogovor sa curatorom jer dosadasnja vozila nisu dolicila Nacionalnoj Gardi.
3.9 Obavezne kamere na kapijama, razlog tome je namerno nabijanje warnova, RDM-ovanje i jos pravila koja se svakodnevno krse na istima!
3.10 Svakodnevno bi se pravile obuke i treninzi u bazi za sve jedinice (pilote, Kobre i Vojnu policiju)
3.11 Svako ulazenje i izlazenje iz baze bi se kontrolisalo jer se u ova 3 meseca tako najviše kralo iz skladista!
RANKOVI:
30. GENERAL
29. GENERAL PUKOVNIK
28. GENERAL MAJOR
27. BRIGADNI GENERAL
26. PUKOVNIK
25. POTPUKOVNIK
24. MAJOR
23. OFICIR
22. PODOFICIR
21. PORUČNIK
20. POTPORUČNIK
19. KOMADANT VOJNE POLICIJE
18. KOMADANT KOBRI
17. KAPETAN PILOTA
16. ZAMENIK KOMADANTA VOJNE POLICIJE
15. ZAMENIK KOMADANTA KOBRA
14. ZAMENIK KAPETANA PILOTA
13. PRIPADNIK VOJNE POLICIJE
12. KOBRA SSJ
11. KOBRA
10. PILOT
9. ZASTAVNIK
8. DESETAR
7. RAZVODNIK
6. VOJNIK 1. KLASE
5. VOJNIK
4. MLAĐI VOJNIK
3. REGRUT
2. DISCIPLINSKI 1. DAN
1. DISCIPLINSKI 2. DAN

DUŽNOST:
VOJNA POLICIJA: Patrolno osoblje koje vraca vojnike nazad u bazu.
KOBRE: Specijalna jedinica koja ide na talacke situcije.
PILOTI: Patroliranje u vazduhu, kontrola nad bazom.

KODOVI:
10-1 - POZIV (komandno osoblje), SVE JEDINICE NA BARAKE
10-2 - NEGATIVNO
10-3 - PREKINI SA PRENOSOM NA RADIU
10-4 - POTVRDNO
10-5 - PONOVI ZADNJE
10-6 - ZANEMARI POSLEDNJE
10-7 - ODJAVA SA DUŽNOSTI
10-8 - PRIJAVA NA DUŽNOST
10-10 - PUCNJAVA
10-16 - POVREĐEN KOLEGA
10-20 - LOKACIJA
10-22 - SITUACIJA SA TAOCIMA
10-33 - POTREBNA PODRŠKA
10-99 - REŠENA SITUACIJA
CODE A - pad igre (crash)
CODE B - pauziran RP ( situacija sa adminom)

Hvala vam na izdvojenom vremenu, srecno svim aplikatorima zeli

OGNJENN KARTEL
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom