Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Lidere

Status
Not open for further replies.

Bogile Buraz

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
32
Informacije
1. Vaše ime u RL:Bogdan
2. Vaše godine:18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10-12
5. Vaš Diskord:Bogile#8822
6. Vaše Ingame ime:Bogile Lacoste
7. Vaš ID:11415

Dodatne Informacije


1. Lider za:Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

-Pozdrav svima koji citaju, zelim da budem lider Marabunta Grande gang-a, jer imam veliko iskustvo u GANG RP-u, to rpam jos od sampa. Gang RP mi je zanimljiv jer je dosta dinamican i fleksibilan, uvek se nesto desava.Igrao sam FiveM preko 2 godine, i veoma sam iskusan lider.Znam kako stvari funkcionisu, imam spreman turf team.
- Imam liderske sposobnosti i mogu da se brinem o svim clanovima bande.Kada budem regrutovao, to ce biti ljudi koji poznaju pravila, koji imaju dobre komunikacijske vestine i koji imaju dovoljno strpljenja.
- Od kako sam poceo da igram na Grand-u sve vreme sam u Crime Organizijama.Takodje sam video i najcesce stvari za koje bande dobijaju warnove na ovom serveru (Turfovi).Imam stvarno dobar tim za turfove, oni ce biti savrseni na turfovima i nece krsiti pravila.
- Glavna stvar u kojoj ucestvuju bande su pljacke i svakodnevno vidim ljude kako krse pravila i zelim da to promenim.Vecina bandi samo krene unaokolo krseci pravila i onda kada vide da neko drugi krsi pravilo, prijavljuju to kao licemeri.Nisam voljan da imam takve ljude u svojoj organizaciji (ako mi se ukaze prilika).
-Zelim da uradim vise pljacki prodavnica i situacija sa taocima koliko mogu. Takodje zelim da moja banda to uradi na pravi nacin.Takodje cu se fokusirati na turfove, grafite i napade na vojnu bazu i pokusacu da naucim svoj tim kako da to uradi na pravi nacin ako mi se ukaze prilika.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji

- Spreciti toksicno ponasanje bandi prema ljudima.
- Davanje bonusa clanovima koji zasluze.
- Vise dogadjaja koje bi kreirali IC igraci sa drugim bandama ili civilima da bi se poboljsao osecaj igranja.
- Zelim da se uverim da ljudi koje regrutujem znaju pravila i zelim da uspostavim red u kome se neoprosteno delo nece oprostiti.
- Zelim da pokazem da Gang ne ubija coveka samo iz vatrenog oruzja.
- Vise pregovora i visokokvalitetni RP dok se desava pljacka prodavnice i gun shopa.
- Tokom pljacki prodavnica i drugih dogadjaja trazicu strogu komunikacija, sto znaci da ce se preko radija clanovi suzdrzati od nepotrebnih razgovora i dok ih ne obavestim drugacije, caskanje na radiju treba da se sastoji samo od, poziva i informacija koje su vazne ili korisne tokom dogadjaja.
- Nije nam tesko da prihvatimo poraz u RP-u kao ostatak ljudi.Poraz ili Pobeda sve je to RolePlay.

HVALA VAM STO STE IZDOVJILI VREME DA PROCITATE MOJU PRIJAVU!
 

Zoky_Navaro

Veteran
Leader of unofficial org
Joined
Jul 24, 2022
Messages
255
1. Vaše ime u RL: Zoran
2. Vaše godine:35
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Zoky Navarro#1715
6. Vaše Ingame ime: Zoky Navaro
7. Vaš ID:18174

1. Lider za... LSPD [ Los Santos Police Department ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Imam iskustva u drzavnim organizacijama, cak sam i bio pre dva mandata Lider LSPD-a obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV ] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande, a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera!
Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje koje dajem ostalim clanovima !

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Maksimalno bih se trudio da LSPD kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je Los Santos Police Department [ LSPD ]
Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Rolepl Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika.

1. Osnovao bi pregovaracki tim!

2. Osnovao bi OFF-ROAD jedinicu !

3. Poboljsao bi rad Sniperske jedinice!
 
Last edited:

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Informacije
1. Vaše ime u RL Nemanja Jovicic
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 12H +
5. Vaš Diskord Nemanja Jovicic#8919
6. Vaše Ingame ime Nemanja Jovicic
7. Vaš ID 13203

Dodatne Informacije
1. Lider za LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


Zainteresovan sam za vođenje LSPD-a jer sam većinu svog života u gradu proveo u Drzavnim organizacijama i osećam se spremnim da vodim svoje, osećam da imam neophodne veštine i iskustvo da omogućim da LSPD funkcioniše nesmetano i sa jakim visokim komandnim timom koji možemo uspeti u gradu i pokazati da LSPD može da se bori protiv kriminalaca koji napadaju naš grad.
Moj početni plan je da restrukturiram činove kako bih dao bolji osećaj napredovanja oficira. Zgusnuti odeljenja koja nemaju potrebu da budu odvojena, što znači da su slobodni u rangu, moj plan sa činovima je takođe da nemam samo 1 osobu sa celim odeljenjem na ramenima što sam video mnogo puta ranije, što znači da se izgore i ne nisu uložili toliko truda kada su započeli ulogu.
Želim da moj visoki komandni tim radi zajedno i da se ne osećam kao odvojene grupe, tako da ću održati više sastanaka HC da bih dao povratne informacije i ideje za poboljšanje RP-a i ORG-a u celini.
Zapošljavanje je moja glavna briga za ORG jer je to bio problem mnogo puta u mojim terminima, držanje službenika na dužnosti u određenim periodima noći, gde se ORG najviše bori, tako da bih se odmah fokusirao na uključenje svih vremenskih zona tako da možemo da pokrijemo u bilo koje doba dana i da se pobrinemo da se prijave i obuke obavljaju svakodnevno kako bi ORG funkcionisao nesmetano, pošto imam mnogo iskustva u vezi sa papirologijom ORG-a, držaću oči na tome kako bih bio siguran provere prošlosti, ažuriranje spiska i regrutovanje se obavljaju najmanje 2-3 puta nedeljno.
Kada su u pitanju ORG odnosi, osećam da sam postao poznat u Drzavnoj strani RP-a i planiram da nastavim da nastupam sa drugim ORGS-ima i radim zajedno na poboljšanju RP-a u celom gradu, učestvujući u zadacima više ORG-a do uklanjanja bande ili problematične porodice. Pošto sam radio sa mnogim drugim članovima drzavnih organizacija, poznat sam (uglavnom zbog moje SMELE frizure), ali sam poznat po tome što guram sebe i druge oficire oko sebe.


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Kada je u pitanju poboljšanje RP-a u ORG-u moj glavni fokus je da brzo i glatko završim dosadne obuke, što znači da nemamo regrute koji lebde oko štaba kao muve na zidu, želim da svi moji oficiri budu aktivni i da patrole u gradu a posebno vučna vozila što je glavni prioritet.

Želeo bih da ponovo uvedem radarski sistem koji nam je dala država za koji smatram da je zamro i da se više ne koristi da pomogne našem odeljenju za saobraćaj da zaustavi opasnu vožnju, tako da to dovodi u moju ideju o „velikoj brzini Saobraćajna jedinica'' koja će imati pristup našim snažnijim vozilima koja će posebnim tehnikama vožnje progoniti i zaustavljati opasna vozila na putu, tako da uz pomoć radarskog sistema možemo imati jedinice koje patroliraju spremne da zaustave pre nego što se desi nezgoda i dovede do teže kazne.

Hvala na citanju moje aplikacije
Nemanja Jovicic
Nadam se da cu i ja dobiti jedanput priliku za vodju jedne organizecije. :D
Da možeš bolje krasti iz skladišta .
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Cartier
7. Vaš ID: 2212

1. Lider za... LSPD [ Los Santos Police Department ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV,NG ] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande, cak sam i bio lider NG skoro dva meseca i to 2 puta, a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera!

2.2 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje koje dajem ostalim clanovima !

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Maksimalno bih se trudio da LSPD kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je Los Santos Police Department [ LSPD ]



3.2. Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.

3.3 Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika.

3.4. Osnovao bi pregovaracki tim!

3.5 . Osnovao bi OFF-ROAD jedinicu !

3.6. Poboljsao bi rad Sniperske jedinice!


th


th




th



ALEKSA CARTIER
 

Allen Sikter

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,575
1. Vaše ime u RL: Alen
2. Vaše godine: 29
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 do 12H
5. Vaš Diskord Allenx73#5779
6. Vaše Ingame Allen Sikter
7. Vaš ID: 20824 Dodatne Informacije 1. Lider za LSPD 2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem) -Prvi razlog: Prvenstveno zelim da kazem da sam ja bio jedan od najaktivnijih clanova LSPD-a . Razlog tome jeste sto sam zavoleo tu organizaciju i ljude koji su bili u njoj. Pored toga mnogi ljudi na serveru su me upoznali i mnogi zeljno iscekuju zbog mog kvalitetnog rada da ja jednog dana postanem lider. -Drugi razlog: LSPD kao organizacija ima siroku granu poboljsanja roleplay-a na serveru, ja kao lider organizacije bi doprineo istom iz razloga sto sam vec dugo vremena tu kao sto sam vec naveo i vodio sam mnoge akcije tipa pljacke,pregovaranja ,racije u saradnji sa FIB-om i ostalim drzavnim organizacijama. -Treci razlog: Ja ako postanem lider ja cu nastaviti istim tempom kojim sam se i do sad vodio jer taj nacin mog vodjstva je doprineo tome da ljudi koji su radili sa mnom su zavoleli LSPD, i dalje cu drzati ozbiljnost i postovanje hijerarhije odnosno vecih cinova kako dolikuje jednoj drzavnoj ustanovi. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji. 1. Na pocetku svega ukratko cu objasniti koje bih biroe ubacio u sluzbu: -Patrolno osoblje: Ovaj biro ce se baviti iskljucivo patroliranjem grada kako se i do sad bavio, tu ce se vrsiti zaplena vozila,pisanje kazni u vidu saobracajnih prekrsaja i obavljace se pretres lica i vozila ukoliko lice poseduje kriminalni dosije, lica ce se privoditi u zatvor ukoliko se nesto ilegalno pronadje kod istih. -Istrazno osoblje: Ovaj biro ce se baviti istraznim zadacima u pogledu pracenja lica sumnjivih i prikupljanje bitnih informacija a po potrebi i organizovati operaciju noz gde ce se dogovarati sastanak sa osumnjicenim za kupoprodaju ilegalnog oruzja. -Vazdusna podrska: Ova jedinica sluzi za nadgledanje sa visine ukoliko vrsimo neku poteru za licem koje se trazi. Moze sluziti u vidu evakuacija taoca koje sam vec koristio jer je to najbolji nacin da se civil sa pljacke sprovede do bolnice bez problema na putu. -Specijalne jedinice: Kao I sama rec sto kaze ovaj jedinica sluzi za specijalne zadatke kada su u pitanju Racije gde se mora strogo drzati u pripravnosti jer se ulazi u najkriticnije delove grada I oblaci se uniforma koja je namenjena za to. -Radarska kontrola: Kontrola brzine vozila u gradu je vrlo bitna jer se cesto desavaju saobracajne nezgode ,samim tim ova jedinica ce se baviti iskljucivo kontrolisanjem brzine te pisati kazne ukoliko dodje do prekoracenja iste. 2. Nakon primanja novih Police Regruta momentalno cemo se obazirati na njihovom ucenju tj. Oformljavacemo akademije koje ce voditi Vodja I njegovi zamenici obuke i takodje instruktori obuke koji poloze za tu licencu jer zelimo da nasi clanovi budu ozbiljni i obuceni da mogu da se snadju u svakoj datoj situaciji da ne postoji situacija u kojoj ne mogu da se snadju i da ne znaju. 3. Sledeca stvar koju cu ubaciti bice obavezna a to je popunjavanje raznih evidencija kao npr. Ako se desila pljacka I mi smo preuzeli taoca, belezice se njegove izjave kako je doslo do toga te je on postao taoc. Ubacicu kazne ,radarske kontrole, hapsenja,zaplene,zahtev za sastanke i zahtev za vracanje u sluzbu. 4. Dodacu ovde da ako budem u mogucnosti zamenio bih neka vozila koja trenutno imaju I na taj nacin bih dao motivaciju svim clanovima bilo kojeg biroa da se zna koje vozilo sluzi za sta. 5. S obzirom da do sada smo imali zategnutu situaciju sa ostalim drzavnim organizacijama ja sam bio taj koji je smirio te odnose i poboljsao ih na maksimum u poslednjih 15 dana LSPD-a , mi kao celokupna drzavna organizacija treba da funkcionisemo kao jedno I da se postuje svaka organizacija koja je iznad I koja je zaduzena da kontrolise LSPD u datom trenutku ,ja cu se maksimalno truditi da ispostujem svaku. 6. Da bi organizovao treninge sa NG koji bi se odrzavali u NG bazi sa prethodnim dogovorom sa njima naravno. Trening bi se bazirao na fizickoj I psihickoj bazi tj. Bazirao bi se na povecanje snage i profesionalno koriscenje vatrenog oruzja, tj preciznost. Ovo su samo neke stvari koje bih ja ubacio i zelim da obavestim da vec imam spreman tim koji ce biti deo vrhovne komande da bi se sto pre oformili i krenuli sa radom. Sretno svima!!
 

Akso Bregana

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
152
Informacije

1.Vase ime u RL: Aksentije

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h

5. Vaš Diskord: AKSO#1891

6. Vaše Ingame ime: Akso Pranje

7. Vaš ID: 21014

Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD

2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1
Voleo bih da budem lider bas ove organizacije zato sto sam od svih organizacija najbolje upoznat sa LSPD, dosta sam dugo vremena proveo u ovoj organizaciji i znam da bi se dobor pokazao kao lider ove organizacije.

2.2 Imam veliko iskustvo koje bih mogao da iskoristim i doprinesem RP-u na ovom projektu. Odlicno znam pravila i uz moje iskustvo podigao bih LSPD na visi nivo.

2.3 Prosao sam kroz sve pozicije LSPD-a od regruta pa do vrhovne komande, znam kako svaka pozicija, jedinica funkcionise i spreman sam biti lider jedne ovakve organizacije.

2.4 Odlicno poznajem policiju iz stvarnog zivota i mogao bih dosta toga da primenim u organizacoji radi poboljsanja RP-a.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Moj LSPD bi se sastojao od vise sektora, prvo sto bi bili kad bi usli u lspd jeste student policijske akademije po uzoru na americku policiju u RL. Kada bi prosli odredjenu obuku postali bi patrolna policija koja bi u patrolnim vozilima isla gradom, zaustavljala ljude, pisala kazne za prekoracenje itd. ona bi imala svog nadredjenog koji bi bio Vodja patrolne jedinice. Sledeci rank jeste instruktor akademije koji bi radio obuke studentima, obuke bi bile raznovrsne, vezbale bi se razne takticke vezbe, pucanje u sumi koje bi bile organizovane zajedno sa Vojskom, vezbe usmenog dogovora na akcijama itd. Sledeci sektor jeste Interventna jedinica 92 po uzoru na srpsku policiju, ova jedinica bi se bavila resavanjem protesta, nemira u gradu, resavanje krsenja javnog reda i mira, pored toga bi isla na akcije (pljacke prodavnice, bankomata, situacije sa taocima). Sledeci sektor je UKP po uzoru na srpsku policiju koji ce sastojati od policajaca obucenih za inpektorski posao, oni ce nakon svake kriminalne radnje koja je prethodno onesposobljena od strane policije ici i raditi detaljan uvidjaj o celoj situaciji, praviti case file (dokument sa dokazima protiv bandi) i kasnije kada se utvrdi da se ta organizacija bavi kriminalnim radnjama, izvrsila bi se agresivna racija na njihovu bandu. Sledeci sektor je ujdeno i najvazniji u celoj policiji a to je S.A.J (specijalna antiteroristicka jedinica) ona bi bila glavna jedinica u policiji, jedinica u kojoj bi svi nekada voleli da budu, ona bi bila u najsitnije detalje obucena za najgori scenario svake kriminalne akcije, stalno bi radili najrazvorsnije tipove vezbi, vezbe upravljanja vazduhoplovnim vozilima, vezbe iskakanja padobranom, vezbe pucanja, te sve vezbe bile bi pravljene zajeno sa specijalnim jedinicama vojske i fib-a koje bi organizovale te vezbe zajedno. U Saj-u bi bilo vise rankova ( S.A.J Operativac, S.A.J Pilot, S.A.J Snajperista) koji bi imali zajednickog komandanta i zamenika komandanta. LSPD nece reagovati na bilo kakve provokacije.

Moj cilj na svakom serveru je bio unapredjenje roleplay-a, bar ono sto je do mene bilo ja sam radio radi poboljsanja rp-a. Nesto za sta bi se najvise potrudio jeste ne krsenja osnovnih pravila kao sto su PG, MG na pljackama i talackim situacijama se cesto desavaju Fail rp i KRP situacije, pregovore oko taoca bi samo vodio komandant S.A.J da se ne bi desavale ovakve situacije. Ispitivanja za organizaciju bi bila vrlo ostra, pitanja ce biti teska i sa puno primera tako da ne bi dolazilo do situacija krsenja pravila. Trenutno imam veliku zelju za dobrim roleplay-om i mislim da je ovo nacin da to sebi ispunim.

Forsirao bih upotrebu /me /do /try komandi radi poboljsanja RP-a, one bi se koristile kada se obijaju i pretresaju gepeci, skidaju maske sa zatvorenika, uzimaju dokumenta iz dzepova itd.

Uslovi za ulazenje u policiju: 10 godina u gradu, 14 godina OOC, dobro poznavanje pravila grada, i poznavanje LSPD pravila koje bih napravio.

Brojevi znacke:
- Patrolno osoblje (500+) (Vodja Patrole: 501)
- Interventna 92 (400+) (Vodja interventne 92: 401)
- S.A.J (300+) (Komandant S.A.J 301)
- UKP (150+) ( UKP Sef 151)
- Komanda (200+) (Komandir 201)
- Vrhovna Komanda (100+) (Nacelnik 101)

Rankovi:

- Suspend
- Student akademije
- Policajac pripravnik
- Policajac I
- Policajac II
- Policajac III
- Saobracajni policajac
- Zamenik vodje patrole
- Vodja patrole
- Instruktor akademije
- Supervizor
- Sef Smene
- Interventna 92
- Vodja interventne 92
- Sef saobracaja
- UKP Operativac
- UKP Inspektor
- S.A.J Snajperista
- S.A.J Pilot
- S.A.J Operativac
- Z. UKP Sef
- UKP Sef
- Komandir
- Z. Komandant S.A.J
- Komandant S.A.J
- Kapetan
- Major
- Pukovnik
- Zamenik Naclenika
- Nacelnik

Hvala na izdvojenom vremenu za citanje moje prijave!
Akso Pranje

Srecno Svima!​

😃

 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Ovom prilikom zatvaram prijave za lidera The Blood Street Gang.
Moja konačna odluka i za razgovor i ispitivanje su odabrani:
Minolina Ashford 4987 Minolina#0007
Giga Bregana 24234 DaGiga#0878
Ivan Miladinovic 16279 Ivan Miladinovic/16279#2491
Peki Brutal 19981 Peki Brutal#3200
Jack Walker 2129 TFC_Petar#5508


Razgovor će biti održan 09.11.2022 u 22:00h ( budite u čekaonici )

Hvala ostalima na odzivu, i sretno ostalima u prijavi za Lidera
 

Roonie Kun

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
94
Informacije

1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+h
5. Vaš Diskord: Roonie#0001
6. Vaše Ingame ime: Roonie Cartiero
7. Vaš ID: 5030

Dodatne informacije :
1. Prijavljujem se za lidera: Marabunta Grande
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? ( Navedite tri razloga sa objašnjenjem ):

-Za sebe smatram da sam jedan od iskusnijih ljudi ovoga grada, ne kazem da sam odrastao ali smatram da sam dovoljno sazreo i da sam kvalifikovan da vodim jednu organizaciju kao sto je Marabunta Grande. U Marabunti Grande bio sam Co-Leader i smatram da mogu eventualno vodit ovu organizaciju.

-Moje RP iskustvo me je dovelo tu gde jesam,nikada pre nisam bio lider,ali za sve postoji prvi put . Trudim se da svi se zabave i da uzivaju u RP-u koji im ovaj server pruza, nije sve do ranka dzabe rank ako si covek koji ce da se vredja i da omalovazava druge clanove. Svi rankovi ce morati da postuju pravila.

- Da bih poboljsao RP drugima, a isto tako i sebi, za sebe ne smatram da sam probisvet ili nesto tako ali bih veoma voleo i uzivao u ovoj poziciji. Imam veliku volju za ovu poziciju i mogu napravit jednu od retkih organizacija koja imaju kvalitetan Roleplay.

- Takodjer jos jedan razlog moje zelje da vodim ovu organizaciju je da bih stabilizirao Ghetto i samim tim oteram konkurenciju iz Los Santosa.

3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Cin nije jedina stvar koja cini RP, radi se o tom drustvu i o uzivanju koje osecas dok RP-as, ako si dosao da RP-as samo da bih imao veliki cin, ne uzivas u tome sto radis svako treba da se pronadje u necemu kada svi to shvatimo RP ce kolektivno biti bolji.

-Sto se tice evenata na svakom bih pokusao prisustvovati zato sto je to mesto gde mozemo svi da se druzimo i pucamo u isto vreme, iskreno eventi su jedne od glavnih stvari koje cine Org aktivne. Forsiram ovakve okrsaje na eventima koji poboljsavaju rukovanje oruzjem i samim tim ojacava sposobnost organizacije.

- Primao bih samo ljude koji su iskusni sa pravilima i nece praviti probleme, kao sto su warnovi ili ometanje RP-a nekom drugom, time samo kvarmo RP sto niko od nas ne zeli.

- Sto se tice godina, nije sve u godinama stvar je i u PONASANJU zato sto dzabe ako momak ima 30 godina ako se ponasa kao dete od 10, nekada i ja saslusam nekog mladjeg i nesto novo naucim, svi smo ljudi svi nesto novo svakog dana ucimo. Diskriminaciju prema godinama necu tolerisati ako dobijem priliku da vodim ovu organizaju.

- Toksicnost je stvar koju niko od nas u ovom gradu ne voli. Ja tako ne bih tolerisao toksicnost u svom gang-u i clanovi koje bih vidio da se upustaju u vredjanje i toksicnost kao sto je OOC Vredjanje, Vredjanje familije, Vredjanje na osnovu glasa/godina odmah bih davao blacklist i ocuvavao bih ugled ove organizacije kao smirenu i non-toxic. Bolje je da uvek imamo dobar i kvalitetan RP.

- Dodao bih 2 nova tima kako bi lakse funkcionirali.
- Grafitti Team koji ce sluziti za saranje graffita po Ghettu. Postojace 2 posebna ranka za ovaj tim a to su "Graffiti Team" i njihov vodja "Graffiti Team Leader".
- Ghetto Team koji ce sluziti za patroliranjem po Ghettu i samim tim ce dominirati boja Marabunte. I u ovom timu ce takodjer postojat 2 odvojena ranka a to su "Ghetto Team" i njihov vodja "Ghetto Team Leader".
- Turf Team koji ce dominirati kada je u pitanju zauzimanje teritorija. Tu ce biti viseklasirani pucaci to jest najbolji od najboljih. Uz sebe vec imam dosta ljudi koji bi mi od pocetka pomogli dominirat teritorijama. Postojat ce jedan odvojen rank "Turfer" i njihov vodja cu biti ja i moji zamjenici.

Hvala na citanju,
Roonie Cartiero
 
Last edited:

Nino Barbarossa

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
68
1. Vaše ime u RL: Nino
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: UTC+
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5.Vaš diskord: Nino 49#8430
6. Vaše Ingame ime: Nino Sabovic
7. Vaš ID: 12627

Dodatne Informacije
1. Lider za Marabunta Grande

2.3 Zašto želite biti leader ove posebne organizacije?

- Generalno RolePlayam veoma dugo (Jos od sampa). Savrseno znam kako i sta treba jedna 'banda' da radi. Pored toga sam generalno ozbiljan lik, tako da nece biti greske sa nase strane.
- Ne bi mi bilo prvi put da sam lider, da RPam lidera bande ili drzavne sluzbe (mislim na prosle servere gde sam igrao). Volim da sve to izgleda cakum pakum, i za razliku od drugih, znam da GUBIM u RPu
- Ne svidja mi se kako neki od lidera vode organizacije (Legala i ilegala), ne svidja mi se sta lideru dopustaju da njihovi clanovi rade, ne svidja mi se kako se sve svodi oko pucanja (koliko god bilo to zanimljivo) i ne svidja mi se sto se neki ljudi tolerisu posle previse kiksa. Ropleplay obozavam, i zelim da im pokazem kako bi trebalo da izgleda, i da se ponasa jedna banda. Pa makar morao da rolam buksne ili slusam boombox u hoodu.
- Ovo je cisto da dodam. Mislim da svako ko me sreo random u gradu, da li ja u tom trenutku bio civil, fib ili gangster, maksimalno sam ispostovao svoju ulogu i radio kako treba. Naravno bice ljudi koji ce reci da nije tacno, jer su vrv izgubili ili slično. 3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji: Roleplay je mnogo ogranicen. Ogranicen je u smislu da ima za sve proces kako treba da se odradi. Ne slazem se da ne treba da ima jer bi se preterivalo, ali previse je vestacki, treba da se pusti malo masti na volju, treba da se rade stvari koje nisu vidjene kod nas na serveru, malo manje da se LJUTE ljudi kad izgube u roleplayu, malo vise da se igraju i smeju. U sustini zna se sta momci iz hooda radi, sta rade gansteri, kad rade, kako rade. Milslim da bi bas bio slag na tortu sto se tice roleplaya. Ne bi se samo islo na eventima i pljackalo. Bilo bi i stvarno malog RPa. Mozda ste cak i prisustvovali pljacki gunstora, bilo kao admin, taoc, policajac ili pljackas. Gde smo posle pljacke otislo po ronilacka odela i pobegli plivajuci do geta u ronilackom odelu. To je samo bio jedan od planova koje sam imao i iskoristio.

HVALA VAM STO STE IZDVOJILI VREME DA PREGLEDATE MOJU PRIJAVU.




 

Valentina Petrovic

Player
Player
Joined
Sep 3, 2022
Messages
35
Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 4-7h vikendom 10+
5. Vaš Diskord:JcAvaR__#8799
6. Vaše Ingame ime Valentina Majstorovic
7. Vaš ID: 16773

Dodatne Informacije
1.Lider za LSPD...

2. Zasto zelite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objasnjenjem)
2.1
Imao sam iskustva u raznim drzavnim organizacijama LSPD,SAHP,NG.
2.2 Imam vec spremnu ekipu koja ce biti high rank i koji vec imaju iskustva.
2.3 Nikad ranije nisam bio lider nikakvih organizaciju tako da se zelim okusati u pozicij lider LSPD.

3.Vasi savjeti za poboljsanje RolePlay razine u organizaciji.
3.1 U prehodnim state organizacijama nije bilo tolikog velikog RolePlaya kada pricamo o talackama-pljackama prodavnice (obicno kada kriminalci dobiju novac i krenu da beze tu do dolazi do pucnjave i bez nastavka RolePlay-a) tako da mislim da je bolje da na talackama-pljackama prodavnice uvjek budu 2 patrole i 1 helikopter koji ce pratiti kriminalce dok beze i pomoci da jih uhvatiom.
3.2 Panciri u drzavnim organizacijama nikada nisu imali veliku svrhu u RolePlay-u tako da sam smislio kako mozemo da poboljsamo RolePlay u samo organizacij (svaki pancir ce imati odredjenu ulogu ili ce biti namjenjen za odredjenje rankove).
3.3 Dosta ljudi radio u organizacij koristi za privatne svrhe ili koristi nepravilno.Pokusacu da to promenim tako sto ce se novim clanovima pokazivati kodovi i bice kazne ko to nebih koristio pravilno.
3.4 Samo hapsenje po sebi nema RolePlay tako da smatram da svaki gradnjani ima pravo na advokata i smatram da treba ima pravilno sudjenje.Samim ovime bih poveca RolePlay tokom hapsenja.
3.5 Mislim da ce RolePlay poboljsati sam proces ispitivanjem svjedoka u nekoj kriminalnoj radnji (Naprimjer desava se pljacka na auto putu i neko je prolazio i video ili bio opljackan.Te osobe bice odvedene u sobe LSPD-a gdje ce biti ispitani.

Hvala na paznji!! Sretno svim kandidatima!!
3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.333.Vaši savjeti za pobljšanje RolePlagy razine u organizaciji.
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije

1. Vaše ime u RL - Aleksandar
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan - 6h-9h
5. Vaš Diskord - leby#3357
6. Vaše Ingame ime - Leby Whittney
7. Vaš ID - 19862

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dodatne Informacije

1. Lider za... LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

2.1. Zeleo bih da budel Leader LSPD-a zato sto imam iskustva u drzavnim organizacijama, bio sam u mnogo drzavnih i mnogo kriminalnih organizacija i smatram da imam dosta iskustva u vodjenju istih.

2.2. Dugo sam na GrandRP projektu i posto sam obisao dosta organizacija hteo sam da postanem lider jedne zato sto smatram da je jako kul biti glava organizacije. Bio sam takodje i na SAMP serverima cak 5 godina i tamo sam bio u LSPD-u, na GrandRP projektu sam bio dosta vremena u LSPD-u tako da sam hteo da budem Leader ove neverovatne organizacije.

2.3. Imam ljude koje znam da ce biti uvek tu za organizaciju i racunam na to da ce LSPD biti organizacija koja ce dostici svoj maksimum bas zbog toga.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Potrudio bih se da RolePlay u organizaciji bude ozbiljan i da nema ljudi koji bi se trudili da krse pravila.

3.2. Svaka jedinica ce imati svog zamenika komandanta i komandanta.

3.3. Bicu dosta strog i necu dozvoliti nikakvo krsenje pravila u organizaciji.

3.4. Zahtevao bih od svojih ljudi da se sto pre odazivaju na akcijama gde je otmica ljudi (talacka) da bi zivot samih taoca bio sto pre spasen.

3.5. Smanjio bih sto vise discorda da bi se ljudi mogli bolje upustiti u sam RolePlay

3.6. Radio komunikacija, ovo ce biti neki od kodova:

- 10-1- Svi svi HC (zuta linija)
- 10-2- Negativno
- 10-3- Tisina na radio
- 10-4- Potvrdno
- 10-5- Ponovi poslednji prenos
- 10-6- Zanemari poslednji prenos
- 10-7- Odjava smene
- 10-8- Pocetak smene
- 10-10- Ispaljen hitic
- 10-11- Pljacka u toku
- 10-12- Eta dolaska
- 10-14- Specijalna uniforma
- 10-16- Povredjeni civil
- 10-20- Lokacija
- 10-22- Talacka situacija
- 10-33- Potrebna podrska
- 10-57 VIKTOR- Potera za autom
- 10-57 FOKSTFOR- Potera za osumnjicenim pesakom
- 10-95- Imamo lice za hapsenje
-10-99- Situacija Zavrsena

- Kod A- Pad igre
- Kod B- Pauziran RP, admin situacija

- Kod 1- Situacija opasna po život. (Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svjetla i sirene))
- Kod 2- Polu-hitni! (samo svjetla)
- Kod 3- Hitna pomoć! (svjetla i sirene)
- Kod 4- Situacija pod kontrolom.
- Kod 5- Teroristički napad!
- Kod 6- Van vozila!
- Kod 7- Sprovođenje istrage.


3.7. Uveo bih neke rankove koje mislim da nisu bili pre.

-Zandarmerija - ova jedinica ce biti jedna od specijalnih jedinica koja ce biti sposobna da radi teze poslove koje nece moci da radi obican policajac, bice sposobni da idu na neke lakse pljacke kao sto su bankomat i slicno.

- SAJ - SAJ ce biti anti-teroristicka jedinica koja ce raditi najteze poslove u organizaciji: Regulisanje ozbiljnih pljacki, ozbiljne otmice ljudi i to ce biti najjaca jedinica u LSPD-u.

- SAJ Air - SAJ Air ce biti jedinic koj ce raditi izvidjaje mesta gde se gde se radi neka kriminalna radnja iz vazduha. To ce biti jedinica koja ce sa helikoprerom leteti iznad kriminalaca ako ne na primer talacka situacija i davace informacije o istoj.

- SAJ Snajper Team - To ce biti jedinica koja ce sa snajperom izvidjati podrucija gde se odvija neka situacija opasna po zivot policajca ili civila, ako se radi talacka situacija SAJ snajperiste ce ici sastrane i posmatrati celu situaciju, takodje se gledati gde je koji kriminalac i davati izvestaj.

-MUP Inspektor- MUP Inspektori ce raditi istrazivanja i izvidjanja lokacija gde se smatra za je trazeno lite od strane drzave, neka mesta gde su vidjeni kriminalci, izvidjenja mesta gde su se vodile talacke situacije itd...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rankovi:

- Suspenzija
- Policajac akademije
- Policajac pripravnik
- Policijski regrut

- Policajac officer 1
- Policajac officer 2
- Policajac officer 3
- Vodja Patrola
- Interventna jedinica
- Vodja interventne jedinice

- Zandarmerija
- Zamenik komandanta Zandarmerije
- Komandant Zandarmerije
- Supervizior
- Nizi inspektor MUP-a
- Visi inspektor MUP-a
- SAJ
- SAJ Vodja tima
- SAJ Snajper Team
- SAJ Operativac
- Glavni inspektor MUP-a
- Sef Osoblja
- Zamenik Komandira
- Komandir stanice
- Porucnik
- Kapetan
- Major
- Pukovnik
- Zamenik Načelnika
- Načelnik

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LEBY WHITTNEY


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Valar Brutal

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
712
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord: Jekić#4616
6. Vaše Ingame ime: Valar Dohaeris
7. Vaš ID: 26084

Dodatne Informacije:

1. Lider za: Marabunta Grande

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam zamenik lidera u bandama vise puta i vecina od njih je trajala 2 mandata, samim tim imam iskustva u vođenju
- Ne zelim toksicnost, tako da smatram da se sve moze resiti bez foruma i glupih zalbi samo kako bi se nekom nabio warn
- Poznajem dobro sva pravila u vezi bandi kako generalna tako i geto pravila.
- Imam vec spremne ljude, to su ljudi sa iskustvom za koje mogu garantovati da nece krsiti pravila
- Imam spremnu turf ekipu, ekipu za grafite, kao i za sve ostale aktivnosti poput tajne radnje, pomorske bitke, podmornice....

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila.
- Trudio bih se da podignem RP na visi nivo. Ne bih zbog turfova zapostavljao ostale akcije poput: robanja, talackih, pljackanja gs i prodavnica.
- Nastojao bih da svi moji clanovi bas kao i ja ne krse pravila.
- Ne volim MG tako da bih forsirao da svi clanovi koriste radio od organizacije
- Odrzavao bih redovne sastanke sa clanovima na kojima bi resavali sve probleme unutar organizacije (naravno ukoliko ih uopste bude) i na kojima bi svi clanovi bili u mogucnosti da daju svoje misljenje ili neki savet.
 

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
113
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miki
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h radnim danima, vikendom mozda i vise
5. Vaš Diskord: Ulix#7103
6. Vaše Ingame ime: Miki Crash
7. Vaš ID: 2150

Dodatne Informacije
1. Lider za: Mara Salvatrucha aka MS-13 aka Marabunta Grande poznata svima u GTA 5

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Bio sam deputy u bandama koje su odradile full mandat, sudjelovao u tome i samim time stekao iskustvo
- Smatram da kao ljudi sve mozemo rijesiti kroz pricu a ne kroz neke reportove, forume, prepiranja itd...
- Poznajem pravila opcenito, kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.
- U okruzenju sam ljudi sa iskustvom u gangu, oni bi pomagali novim clanovima koji bi pristupili organizaciji, tako da bi sve bilo unutar pravila servera
- Imam spremljen turf tim, ekipu za grafite, ljude koji su dobri u pregovorima sa LEO, kao i za ostale aktivnosti poput tajne radnje, pomorske bitke itd..

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- Prvenstveno bi isao za tim da svaki clan MG mora dobro poznavati granice HQ, pravila servera i geto pravila
- RP podici na visok nivo, međusobna komunikacija između lidera ostalih organizacija te rješavanje problema IC a ne OOC
- Nebi ciljao toliko na turfove nego na geto aktivnost, robanje, talacke, pljackanje gunstore i prodavnica, ipak je cilj da se svi zabavimo u roleplayu a ne da se prepiremo i svađamo
- Ne volim MG te ga izbjegavam, samim time bi maksimalno forsirao radio organizacije
- Održavao bi sastanak jednom tjedno sa svim članovima da vidimo sto mozemo poboljsati, sto je bilo dobro a sto lose, te trudio se ispravit pogreske
 

Petar Spasic

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
75
1. Vaše ime u RL: Petar Spasic. Vaše godine:22. Vremenska zona: GMT+14. Prosječna aktivnost na dan: 7h5. Vaš Diskord: Petar Spasic 🇷🇸#4401. Vaše Ingame ime: Petar Spasic. Vaš ID:24484
1. Lider za... LSPD [ Los Santos Police Department ]
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)Imam iskustva u drzavnim organizacijama, cak sam i bio pre dva mandata Lider LSPD-a obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB ] i u svakoj od njih sam bio vrhovna komanda jer sam dosta radio u LSPD Znam da vodim svoj tim kad je akcija i sve ostalo sam radio kad nije tu nacalnik. !
3. Vaši saveti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.Maksimalno bih se trudio da LSPD kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je Los Santos Police Department [ LSPD ]Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Rolepl Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika.
 
Last edited:

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
Informacije

1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h na dan.
5. Vaš Diskord: PACO#8200
6. Vaše Ingame ime: Patrik Melone
7. Vaš ID: 9879
Dodatne Informacije

1. Lider za:
LSPD

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV,NG ] i u svakoj od njih bio sam zasluzujuci cin a i u nekima High Command, svakog dana sam posvetio trudom i radom u organizascijama bez da ista lose radim. Znam dobro da organizujem posao i samim tim poboljsam ozbiljnost cjeloukupnog LSPD-a. Naravno imam velike planove sto se tice cjelokupne organizacije. Imam veliko iskustvo RP-anjem.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


Moj prvi savjet da bi se napravio bilo kakav dobar RP je taj da sve državne organizacije saraduju skupa a ne jedni protiv drugih.

Dosta lidera se znalo svadzati i tako srusiti organizaciju zbog glupih stvari.


Svaki cin bi bio dan po kvaliteti rada na duznosti, nitko nebi mogao moliti za rankove ako nije zasluzio trudom i radom.

Regrutacije bi bile dosta ozbiljnije, prolazenje do veceg cina da ispita novog clana koji zeli uci bi bile vise o RP bez ljudi koji dodu bez razloga.

LSPD bi vise kruzio po vanjskim djelovima grada gdje se mogu viditi samo kriminalci.

Radili bi aktivno evente gdje bi ljudi mogli da se pridruze i osvoje nagradu.

Napravili bi vise treninga za nase Policajce kako bi mogli biti spremni na bilo kakvu situaciju.
 

Fica Espada

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
May 19, 2022
Messages
114
1. Vaše ime u RL Filip Zdravkovic
2. Vaše godine 28
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6+
5. Vaš Diskord ឵឵ ឵.lip#2173
6. Vaše Ingame ime Filip Amber
7. Vaš ID 23324

Dodatne Informacije
1. Lider za... Marabunta
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Htio bi biti Lider ove organizacije radi poboljšanja RolePlay-a servera, ilegalne aktivnosti po serveru da se aktiviraju,
te zato jer imam vec jednu ekipicu drugara koji su Hard RP igraci i voljni su igrat na serveru jer im se svida jako rad servera i našim RolePlay-om ove organzicaije želimo pružit drugim igračima čari ovog servera i njegov RP potencijal.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Nakon preuzimanja organizacije potrebno je da se ucvrste jaki temelji iste. Tako da ce biti potrebno neko vreme da se izgradi taj temelj kako bi mogli graditi oragnizaciju dalje na sigurnim stubovima.
1. Jasna hirarhija unutar same organizacije. Postavljanje zaduzenja svakom coveku kako bi svaki clan imao svoju svrhu i doprinosio RP-u i napredku same oragnizacije.
2. Aktivnost clanova unutar teriteorije organizacije. Teritorija uvek mora biti aktivna zbog mnogo razloga. Te cemo se prvobitno fokusirati na aktivnosti unutar nje. Samim tim cemo podizati i nivo RolePlay-a unutar organizacije. Ukoliko neki ljudi jos uvek nisu osetili cari RP-a, sada ce kod nas imati priliku.
3. Aktivnost clanova organizacije sa drugim organizacijama i civilima. Postepeno se izloziti drugim ljudima i pokusati ostvariti nase prve kontakte po gradu. Potrebno je nauciti svakog clana kako se treba postupati sa kime, ukljucujuci i ponasanje prema drzavnim organizacijama.
Srdacan Pozdrav
 

Ivica Bakar

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
161
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Cartier
7. Vaš ID: 2212

1. Lider za... LSPD [ Los Santos Police Department ]

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

2.1 Imam iskustva u drzavnim organizacijama,obisao sam sve drzavne organizacije [ LSPD,FIB,SAHP,GOV,NG ] i u svakoj od njih sam bio deo vrhovne komande, cak sam i bio lider NG skoro dva meseca i to 2 puta, a za tako nesto morate priznati je potreban trud i posten rad, i naravno poznavanje svih pravila koja su krucijalna za lidera!

2.2 Smatram se dobrim autoritetom, a pored toga sto se smatram dobrim autoritetom zelim da vam istaknem jos jednu moju dobru stranu liderstva jeste postovanje koje dajem ostalim clanovima !

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

3.1. Maksimalno bih se trudio da LSPD kao organizacija bude primer drugim organizacijama kako treba da izgleda jedna ozbiljna organizacija kao sto je Los Santos Police Department [ LSPD ]



3.2. Komunikaciju unutar organizacije bih tražio da bude maksimalno profesionalna i po Roleplayu.

3.3 Osnovao specijalizovani tim za otkrivanje i sprečavanje proizvodnje i preprodaje narkotika.

3.4. Osnovao bi pregovaracki tim!

3.5 . Osnovao bi OFF-ROAD jedinicu !

3.6. Poboljsao bi rad Sniperske jedinice!


th


th




th



ALEKSA CARTIER
Zoky na aparatima
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
1. Vaše ime u RL: Milovan
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: Milovan#6731
6. Vaše Ingame ime: Milovan Krstic
7. Vaš ID: 4674

Dodatne Informacije
1. Lider za... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)
Prvi razlog je što želim da jednom i ja vodim nešto a LSPD mi se činio kao da je pravi izbor za mene. Želeo bih da budem bolji od prethodnih lidera koji su bili da napomenem odlični i odlično su vodili organizaciju.
Drugi razlog je taj da kada sam prvi put ušao u državnu organizaciju, odlučio sam da će moj karakter ići samo tim putem. Imam mnogo iskustva u državnim organizacijama i želeo bih to moje znanje prenesem drugim ljudima.
Treći razlog je što se tiče organizacije i ostalog, ljudi koji su me upoznali znaju kakav sam lik, a siguran sam da će me i drugi videti na taj isti način. Tako da neće biti problema sa ljudstvom, svaki problem se može rešiti na najbolji i najsmireniji mogući način.
3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.
Najpre ću oformiti jednu dobru organizaciju sa dobrim ljudima koji bi želeli odličan RP sa mnogo zanimljivih akcija. Potrudiću se da zaposlim što više ljudstva jer je LSPD jedina organizacija koja mora biti najveća, koja suzbija kriminal po gradu i očuva mir. Davaću šansu i novim igračima jer verujem da bi bili dobro policajci kad bi osetili toplinu i kolegijalnost u organizaciji, naravno, poznavanje pravila je obavezno kako se ne bi organizacija našla u nezgodnu poziciju. 24h će biti barem po jedna ili dve patrole po gradu koja će regulisati saobraćaj i ići na pljačke bankomata. Što se tiče radara, po gradu će ih biti više, naravno, kao što znamo, svaki građanin koji vidi da je postavljen radar, namerno će biti tu oko njih, ali i za to postoji rešenje, uvek će jedna patrola biti tu negde u blizini kako bi im priskočili u pomoć.
Što se tiče nekih specijalnih jedinica, uvešću jedinicu Cobra koja će se odazivati više nego obična patrola na pljačku bankomanata, takođe, talačke i pljačke prodavnice/oružaonice će takođe biti prvi i najelitniji. U sklopu te jedinice, biće ljudi koji umeju da rukuju oružjem na daljinu, tj. snajperima pa će tako oni uvek biti tu negde u blizini kada su u pitanju talačke situacije kako bi pomogli kolegama koji su direktno ispred kriminalaca.
Uvešći i Vazdušnu podršku, jedinica koja će sve pratiti iz vazduha i voziti helikopterima kolege do određenog mesta na koji treba da se stigne.
U saradnji sa drugim državnim organizacijama, inspektori će sarađivati s njima kako bi sakupili što više dokaza protiv kriminalaca koji narušavaju svaki dan javni red i mir. Oni će takođe tražiti i uklanjati kanabise i zaplenjivaće što više oružja jer smo svi svedoci kako svaki drugi građanin ima neko oružje (xxx) kod sebe radi "zaštite". Ja kao lider praviću nedeljno po nekoliko događaja kako bi građanima bilo zanimljivo i kako bi RP u tom trenutku bio na najvišem mogućem nivou.

Hvala na čitanju!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom