Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Diskvalifikacija sa Famwar-a | Kevin Elkhabib

Status
Not open for further replies.
Your ID
3538
Players nickname
Lukas Youkai
Administrators nickname
Kevin Elkhabib
Date
Nov 13, 2022
Time
22:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Q_0Yc_EcRHc&ab_channel=AmmirNopov

Siya Ashe

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
152
Pobedili smo famwar, uredno poslali sve snimke, nakon nekog perioda stize poruka na chatu neformalnih organizacija da smo diskvalifikovani zbog EDITOVANJA snimka??

ID: 2717 ima blurano 5 sek posle toga se vidi full id - BUG DO AMD softvera
ID: 12965 - blurano do kraja BUG DO AMD softvera


Nikakav edit sa nase strane, prosto BUG, greska softvera, programa za snimanje, kako je ovo pravedno ja bih voleo da znam, kako moze da se donese ovakva odluka? Lepo se cak i vidi 12965 kada je ubio ID 32 da je to on i da je sve ok, meni je nestvarno da nas neko izbaci sa famwar-a radi ovoga.


Zahtevam da se odluka preispita i da se sve nastavi kao sto treba jer smo posteno pobedili - nikakav EDIT sa nase strane ovde ne postoji.


Evo sta meni kurator neformalne odgovara, da ce on sledeci put da obrati paznju, a sta je sa trenutnim stanjem gde smo posteno winali i potrudili se za tu istu pobedu i odradili sve po pravilima, znaci moze bilo ko da dodje i da nas ovako izbaci iako nismo nista uradili pogresno?

Jos jednom zahtevam da se ovo nepravedna odluka preispita, hvala.
 

Siya Ashe

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
152
S' obzirom da nismo u finalu zbog pogresno donesene odluke kuratora neformalnih organizacija, zahtevamo da administratori koji su doneli ovu odluku budu adekvatno kaznjeni.

Iskreno se nadamo da u buducnosti necemo imati vise ovakve situacije gde se neko prelako izbacuje ili kaznjava bez detaljnije istrage ili razgovara sa ostecenima.

Hvala unapred.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom