Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pravilo za lidere 2.1. Geto Pravilo 1.10. | 4738 10573 15948

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
25677
Players nickname
Rash Wagwan
Suspect ID
4738 10573 15948
Date of violation
Nov 24, 2022
Time of violation
16:44
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=lXAD9yd_mMw

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
298
Dosao sam u njihov HQ da pitam Lidera da udjem u gang. Lider [4738] je krenuo da mi broji 5 sekundi (nije rekao sta da uradim u tih 5 sekundi). Predpostavio sam da treba da izadjem iz HQ, pa sam krenuo da trcim napolje. Pravilo geta 1.10 govori da "Članovi bande u njihovom sjedištu mogu svakoga ubiti u slučaju da se ne slažete s njihovim zahtjevima", sto znaci da ako oni meni krenu da broje 5 sekundi da izadjem, i ja se slozim sa zahtevom i krenem da izlazim, oni NE SMEJU da me ubiju. Takodje samo da dodam, da je prvi zapucao Lider [ID 4738], cime takodje krsi pravilo za lidere 2.1. , te smatram da bi trebala da se kazni organizacija.

Hvala na pregledanju zalbe, i zamolio bih da se zakljuca zalba za kuratora crime-a.

Pozdrav!
 

sloopdogg

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
247
Nije vam dopušteno ući u sjedište druge bande bez dopuštenja. | UPOZORITI
 

Dragan Obama

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
271
Druze na povu se vidi ko te je ubio tj neki 15k id i sem njega niko drugi nije pucao veliki pozdrav jadan pokusaj
 

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
298
Nije vam dopušteno ući u sjedište druge bande bez dopuštenja. | UPOZORITI
Nemoj menjati pravilo, reci ga celog. "1.3 U sjedištu bande zabranjen je posjećivanje bez razloga IC (npr. racija, razgovor sa zamjenicima/vođom) za sve organizacije. | UPOZORITI". Imao sam IC razlog, zeleo sam da popricam sa vodjom da udjem u bandu.
 

Noksii

VELIKI OTAC
Player
Joined
Nov 20, 2021
Messages
142
Okaci pov citave situacije, brojali smo ti 3-4 puta odes i vratis se.
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
,, Koliko puta treba da ti brojim da izadjes iz hq,,? namerno si se vracao po vise puta kako bi namerno nabio warn da neko ko te je disbandao ne bi mogao da produzi mandat. Pozdrav
 

sloopdogg

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
247
Nemoj menjati pravilo, reci ga celog. "1.3 U sjedištu bande zabranjen je posjećivanje bez razloga IC (npr. racija, razgovor sa zamjenicima/vođom) za sve organizacije. | UPOZORITI". Imao sam IC razlog, zeleo sam da popricam sa vodjom da udjem u bandu.
Ne menjam nista, to je drugo pravilo.

1.4 Zabranjeno je gurati/ubijati članove bande u njihovom sjedištu. Nije vam dopušteno ući u sjedište druge bande bez dopuštenja. | UPOZORITI
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
Ne menjam nista, to je drugo pravilo.

1.4 Zabranjeno je gurati/ubijati članove bande u njihovom sjedištu. Nije vam dopušteno ući u sjedište druge bande bez dopuštenja. | UPOZORITI
Po tebi znaci po 20 puta da ulazim i izlazim iz hq? Ako mi 5 coveka odbrojava sa puskama, ja izadjem pa opet udjem da mi broje jos jednom. Pametan si ti
 

matatalt

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
5
Otelim ti krvavog brata na porodjaju dok ti majka uz vradzbinu abortira i place i izgovara ime tvoje pokojne majke koјa је umla od raka na 40 dana kada joj je deda ubacio kurac u kovceg i iskopao ti brata a posle ti pokojna sestra pregrizla i caleta i Svrsila tetki u oko pa posle sa tecine kite polizalai tu spermu pljunula u grob tvoje pokojne babe koju je ubio djavo na 40 dana kletve kојa ti je progutala pokojnog brata i kletvu mu na les bacila Kevara ti izasla iz slonove pizdeа odakle su je izcupaoli ti i tvoj cale sa kurcem a sestra pored vas gledala i ubaclvala vam dlake sa picek u usta a ti l tvoj cale kad je izavadite da joj posaftate midzu i da joj svrasavas u picku i da ti rodi njih 10 i sve da ih pobiju i posle da im daju krv u тozak dok vise obeseni za drvo ida im se vrati svest i da gledaju kako ti keva i cale se jebu sa tvojom mrtvom sestrom dok je djavo razapinje u sred dvoje kuce gde se desilo ubistvo tvoje cele familije koju su pobli demoni tako sto su im rogove nabljali u supak i u glavice im sekli i trpali im usta dok im dlake iz zuba vire.Trpao sam ti kevu brata majkui debelog tatu, baba ti kurvetinа пajveca pa se tvoja majka ugledala пa tvoju babu i sad je ona jos vecа jer zeli da se dokaze da je u svemu najbolja.Otac ti je debeli pijanac i samo sedi i nista ne radi, nisu ti vaspitali brata malog garavog ofucanog.Izledas ko goblin malli sa kosicom(coravi).Deda ti je najveci olos u kraju, kоcka se tamo za pare, iuhodi devojcice od -10 god.Tetka ti radi na groblju i zakopala ti je tvog pradedu i prababu, a uskoro ce i tvog debelog caleta i kevu.
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Ja sam te ubio nakon 3 puta sta radis nlr i dolazis HQ, a nisam znao da je Richard posto osvetnik pa dolazi po osvete😂 usputno moze te se kaznit za namjerno pokusavanje najbijanja warna.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom