Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved MG, Geto pravilo 1.12 |19492 6670 1015 9389

Status
Not open for further replies.
Your ID
25677
Players nickname
Rash Wagwan
Suspect ID
19492 6670 1015 9389
Date of violation
Nov 26, 2022
Time of violation
20:42
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=saaORk-0Efg

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
298
Dobar dan, zato sto je video malo duzi, napisacu vremena u videu kada su Ballasi krsili pravila:


Vreme 0:15 | ID 19492 | MG (citanje OOC chat-a)

Vreme 3:05 | ID 6670 | MG (znao da nisam u ORG tako sto je video ID, i ako sam nosio masku i bio obucen kao ostali)

Vreme 3:52 | ID 9389 | MG (saznao da sam ja Richard tako sto je video moj ID)

Vreme 5:53 | ID 1015 | Geto pravilo 1.12 Ako osoba udovolji datim zahtjevima, nije je dopušteno ubiti (Krenuo sam da bezim iz HQ, ali svakako me je ubijao)
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
EE richarde richarde, vjerovo ili ne clanovi bande se medusobno znaju te mogu prepoznat ako nisi clan njihove organziacije jer te nikad prije nisu vidjeli, odbrojane je minimalno 3 puta te samim time si sebe reporto za fearRP jer hodas u sijedistu necije bande da te nije strah za tvoj zivot
 

Vajo Masina

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
201
Što se mene tiče ja sam uspio da ti kažem "Zamolio bih vas da napustite hq. 5,4,3,2,1...." u trenutku kada sam rekao 1 ti si i dalje bili u hq prema tome ne vidim što sam ja ovdje pogriješio proslo je 5 sec i imam pravo da te pucam. A samo da spomenem i kako dotični gospodin skoro svaki dan dolazi u hq i pokušava nabiti warnove, unatoč tome što ga otjeramo on se vrati kroz 1-2 min. Sa time mislim da bi trebalo da se igrač kazni za "geto pravilo 1.4 Nije vam dopušteno ući u sjedište druge bande bez dopuštenja. | UPOZORITI"

Sportski Pozdrav <3
 

Nikolaa Zidar

🚬
Leader
Joined
May 6, 2022
Messages
353
2h3m2v.jpg

Richard Avenger zivot smo mu unistili
 

Richard Darkin

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
298
EE richarde richarde, vjerovo ili ne clanovi bande se medusobno znaju te mogu prepoznat ako nisi clan njihove organziacije jer te nikad prije nisu vidjeli, odbrojane je minimalno 3 puta te samim time si sebe reporto za fearRP jer hodas u sijedistu necije bande da te nije strah za tvoj zivot
Nosio sam masku, obucen kao svi ostali, sorc i kosulja, i kako su me prepoznali? Inace pozdrav za tebe Cipriano najjaci si lik u ballasima, a posle tebe Haubica ❤️
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom